Dodawanie komentarza

Do tematu: Frakcja Chanuków kontra

Komentarze do artykułu: Chanukowe światło oświeciło Polskę

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Frakcja Chanuków kontra

~Krys

2007-12-13 12:30:30

V kolumna -urządzili Polskę jak widać nieżle,czyli panowie ,nie spoczniemy walka o Polskę trwa dalej,nasi poprzednicy czekali na wolność długo ,mieliśmy ją tylko 20 lat i zaczynamy od nowa.Walka o świadomość ,tożsamość własność ,całość terytorialna,to piorytety/nie wszystkie/ gdzie musimy dać odpór kolonizatorom.Wyprowadzili ludzi w pole nawet wkurzyli Rosomaka bo sie nie odzywa/Pozdrawiam/tak jak już pisałem ważyłem rację ,głosowałem na tych na których się nie zawiodłem /LPR/nigdy ,a PiS to obcja Chanuków co innego głosząca co innego robiąca /Partnerzy strategiczni ,USA Izrael/ druga obcja to UE pod batutą niemiecką o komuchach nie wspominam ci zawsze szukają pana.Może się znajdzie ktoś co wyciągnie z narrazmu naszych śpiących rycerzy, Roman liczymy na ciebie.Domagajmy się ratyfikacji traktatu przez referendum oszukują naród na każym kroku.

ODPOWIEDZ

Grożna powtórka z histori

~turysta

2008-01-11 21:05:33

W1914 roku nie udało się stworzyć JUDEOPOLONI zydowskiego panstwa na terenie POLSKI ale zydzi nadalczynią starania .Teraz robią to bardziej przebiegle ;opanowują ważne dziedziny życia ; partie polityczne[ stworzone przez siebie] sadownictwo,TK, sejm i senat ministerstwa też są w ich rekach np MSZ wazną personą jest Sznepf Sikorski nie przypadkowo zakazał kontaktów zPanem Kobylanskim i innymi polonusami bo własnie Oni nie pozwalali na szkalowanie Polski iPolaków przez organizacje żydowskie ,demaskowali żydowskie kłamstwa nt drugiej WS i roli w niej polakow zresztą ś.p MOSKAL prezes Polonii wUSA też był opluwany przez srodowiska żydowskie .Tym krokiem Sikorskiukazał czyim jest lobbystą Milczenie Kaczynskich po rozmowach w Warszawie z amerykanskimi żydami wsprawie ich ogromnych roszczeń ktore w razie ich uznania doprowadzą Polske do ruiny daje wiele do myślenia . Pobierzna analiza tematu Polska-żydzi daje do myślenia ze u bramPOLSKI stoi gorsze zagrożenie jak w 1914r
   POLACY OBUDZCIE SIE NA BŁOGI SEN NIE MA CZASU

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę