Dodawanie komentarza

Do tematu: Kto? sami swoi !

Komentarze do artykułu: Kto trzyma władzę?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kto? sami swoi !

~obiektyw

2007-12-15 12:23:16

W Polsce trzymają władzę sami swoi którzy po okrągłym stole oficjalnie tę władze przejęli. A to że jest tam w nazwie jakaś lewica, prawica czy inna kurwica to tylko po to by polski motłoch miał jakiś temat do rozmów i ewentualnych kłótni. http://orlegniazdo.org/modules/mP3/play.php
   A jeśli jeszcze ktoś nie jest do końca zorientowany czy jest jakaś różnica pomiędzy partiami to zapraszam na: http://zaprasza.net/a_y.php?mid=16827&
   

ODPOWIEDZ

Wiklin mów tylko w swoim

~obiektyw

2007-12-17 17:33:14

imieniu bo jak na razie reprezentujesz tu tylko siebie. Podobnych myślicieli którzy za życia wystawili by pomnik lawirantowi Giertychowi i jemu przydupasowi Wierzejskiemu tutaj nie ma. A prawda jest taka jak jest i ja się jej nie boję. Zresztą pisałem o tym tutaj już nie jeden raz i nie będe się powtarzał że agent Roman rozpracował Lige podobnie jak Wałęsa Solidarność na dźwięk której teraz plujesz.

ODPOWIEDZ

obiektyw...cd.

~Wiklin

2007-12-18 11:09:31

Powodujesz sie tez dziwna logika wg ktorej Giertych najpierw po to zalozyl Lige , zeby ja potem na zlecenie ....rozbic!(?) . Jak juz raz ostrzegalem : portal www.zapraszam.pl prowadzi jakis prominentny lewak z krakowka majacy powiazania z Antifa czy innymi paranoikami subsydiowanymi przez agendy Unii,tak wiec ludzie ,dajcie pozor,wasze IP jest tam skrupulatnie odnotowywane!

ODPOWIEDZ

Twój idol

~obiektyw

2007-12-18 19:25:47

Wiklin wcale nie założył LPR a był co najwyżej jednym z najmniejszych współzałożycieli którzy tam doszlusowali. By było ciekawiej to Giertych do czasu wejścia w koalicję z PiS głosował cały czas wspólnie z PO. A najciekawszą sprawą było to , o czym pisała nawet ogólnopolska prasa, jak już będąc koalicjantem zabronił swoim ludziom wstępowanie w sejmiku w koalicje z PiS. Więc teraz PO jest mu za to bardzo wdzięczne i go chwali i nic w tym dziwnego.
   Poza tym moim idolem nie jest na pewno żaden polityk choć nie przeczę że osoby pokroju Wrzodaka, Łopuszańskiego są mi najbliższe etycznie i narodowo. Zresztą powtarzając wybiórcze brednie o komunizmie Wrzodaka sam dajesz próbkę swojej wiedzy na ten temat. Bo jak wszyscy zorientowani wiedzą, to Wrzodak podpisał porozumienie wyborcze swojej partii z Lepperem bo była to jedyna siła polityczna złożona z Polaków. Zresztą żydomasoni z PO, PiS i tak by go na listy nie wzięli. I jak wszyscy , oprócz Wiklina wiedzą, że Lepper wpisał Millera i Ikonowicza rzutem na taśme dużo później po partii Wrzodaka.
   Pisząc o inwigilacji w zapraszam.net właśnie mnie rozśmieszyłeś ponieważ średnio zorientowany człowiek który ma do czynienia z internetem wie że dane IP możne ściągnąć każda komórka zajmująca się penetrowaniem Internetu na całym świecie. I nie muszą oni w tym celu zakładać fikcyjnych portali.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę