Dodawanie komentarza

Do tematu: Autor jest naiwny

Komentarze do artykułu: Wrogowie Ludu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Autor jest naiwny

~Raynold

2008-01-04 15:52:53

Pomimo tego że ma rację to obecny system który wprowadza na świecie pełną inwigilację ludzi nie dopuści by takie cuda się zdarzały. W pierwszej kolejności przy braku tego identyfikatora nic nie można będzie załatwić a następnie władza zmusi i tak do jego wyrobienia na początek solidną karą finansową. Zresztą kara taka jak to powiedział oficjalnie nowy minister MSWiA jest zapisana w ustawie tylko na razie nie będzie egzekwowana.
   Co zaś się tyczy wymiany to i tak już opracowane są nowe dodody z chipem które za rok będą otrzymywać na razie 18 latkowie. A zgadnijcie co będzie następnym krokiem ? Wtajemniczeni już wiedzą na pewno, chip bez dowodu...

ODPOWIEDZ

masz 100% racji

~Maniek

2008-01-05 18:08:40

dlatego lepiej wymienić dowód teraz póki tego czipa jeszcze w nim nie ma (choć tego nie możemy być pewni), W SUMIE CHCA KARAC LUDZI FINANSOWO LUB STRASZA NAWET WIEZIENIEM! JA SIE PYTAM JAKI BEDZIE KOSZT!!!?????!!!!!! PRZYJAZDU I AKCJI ZATRZYMANIA PRZEZ POLICJE A POZNIEJ UTRZYMYWANIA W WIEZIENIU NIEWINNEGO CZLOWIEKA??????????????? może mniejszy niż 30zł??? popieram opinie że jak chcą żebyśmy mieli nowe dowody to niech sami je w zębach dostarczą nam do domu i to zaq darmo!!! (ale jakie darmo jak i tak by to zrobili z naszych podatków?) amerykanie mają już paszporty z czipami niedługo wprowadzą dowody osobiste, najciekawsze jest to że Polska kraj (tak nam powiedziano) biedny i zacofany tak entuzjastycznie i szybko wprowadza taką nowoczesną technologię
   podaje link do ciekawego filmu trwa 2h ale obejrzeć warto!!! może niektórzy przejrzą na oczy, film porusza różne kwestie od iluminatów przez system finansowy, przyczyny wojen aż do kwestii religijnych, z góry zaznaczam że wierzę w Boga ale nie w księży ani w żadną religie i film nie ma na celu obrazić kogokolwiek i nie jest żadnym dowodem na to że Bóg jest lub go nie ma, po prostu pokazuje czym tak naprawdę jest religia
   http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947
   zapraszam do dyskusji odnośnie filmu co o nim sądzicie jakie macie ciekawe spostrzeżenia

ODPOWIEDZ

Autor nie jest naiwny

~Andrzej z Kalifornii

2008-01-08 00:28:41

Ten cheap bez dowodu to 666 jak to ostrzega Biblia chrzescijan.
   Mafia żydowska obecnie po właściwej swojej wygranej usadowienia się
   niemal na stałe w rządach najważniejszych krajów świata jak USA, Rosji i UE ma i chce
   mieć wszystko pod kontrolą. Wymordowała ponad 100 milionów w Rosji i na Ukrainie
   a w Polsce po roku 1945 ponad 200 tys Polaków i wiele tys wysłała na Sybir do 1968
   i dalej niezakłócenie sprawuje władzę w Polsce przy pomocy swoich marionetek.
   Wszystkie te operacje wskutek swojego opanowania na świecie i swoich mediów są niemal niezauważalne w świecie. Oszukańcza propaganda.
   Otóż ten cheap jak mówi Apokalipsa w ostatniej księdze Nowego Testamentu
   ma też decydować czy ci wachający się poddadzą się pod wolę tego Diabła który używa
   mafię żydowską, albo nie. Jezus Chrystus ma być twoim Panem jeśli wierzysz w Niego
   a nie kto inny. Dla wygody praktycznej i tu jest ten hak możesz wybrać te 666, ten cheap
   i być totalnie uległy tej mafii, czy jej wybrańcowi Antychrystowi niezależnie jak będziesz udawał swoją niezależność.
   Jeśli to zrobisz odpadniesz od Chrystusa tej jedynej drogi do Boga. Jedynego zbawiciela.
   Nie pomoże ci twoje mędrkowanie.
   Uważam, że autor Hotnews wypowiedzi o wymianie dowodów jakby przeczuwa następstwa konsekwencji nie reagowania na UE zarządzenia i obecnej żydoMafiii w Polsce która używa swoje partie jak PO, LID, PSL i PiS w tym właśnie celu. Autor nie jest naiwny. Naiwny jest Raynold, który już jest pogodzony co z tym co żydoMaffia w UE może zaoferować i odbiera nadzieję innym którzy szukają wyjścia z jej osaczenia.
   Mafia żydowska zabrała się za UE bardziej niż w USA, są obecnie szanse po tych ostatnich nadchodzących wyborach, że Amerykanie mogą nieco przejrzeć i powiedzieć mafii żydowskiej, nie. Niemniej, Polska jest totalnie bezwolna po ostatnich wyborach kiedy ta mafia wykosiła wszystkie liczące się partie polskie jak LPR i Samoobrona.
   Jeśli Polacy nie przejrzą i otwarcie nie zaczną występować przeciw tej bardzo dobrze
   ukrytej i zorganizowanej mafii los Polski może być bardzo tragiczny.
   Nie Spać, nie uganiać się w pierwszym rzędzie za pieniędzmi z których i tak ci żydowscy
   bandyci was nieustannie okradają wraz z ich kumplami Niemcami.
   Występować zdecydowanie przeciw istniejącym partiom jak PO, LiD, PSL i PiS.
   To siedliska tej nadchodzącej zarazy i katastrofy dla narodu i państwa.
   Organizować się aby ich agenci nie mogli w was wejść.
   Dziękuję autorowi artykułu o wymianie dowodów ze zachęca do oporu przeciw tej władzy totalitarnej która coraz bardziej wzrasta w UE a której autorzy żydoMafii wypraktykowali tworząc komunizm, najbrardziej bestialski system na świecie jakikiedykowlwiek został stworzony przez ludzi-diabłów na świecie.
   

ODPOWIEDZ

Barack Obama wygrywa z Clinton

~Dexter

2008-01-08 10:47:32

Clintonową, a z tego co kiedyś słyszałem to czarni i żydzi niespecjalnie się lubią.
   Prawda jest taka że jak w USA nie pogonią żydów to nasze skretyniałe, bezwolne i kosmopolityczne społeczeństwo samo się nie obroni, ale widać że jest jakaś nadzieja. Ten Obama chyba jest mniej żydofilny niż Clintonowa. Przynajmniej tak to wygląda z daleka.

ODPOWIEDZ

nie sposob nie oprzec sie

~Wiklin

2008-01-08 13:41:53

wrazeniu ,ze Maniek padl ofiara sprytnej zreszta indoktrynacji majacej na celu odebranie Kosciolowi roli przewodniej w krzewieniu i pielegnacji religii katolickiej. Juz nie kto inny jak sam zalozyciel swiatowej masonerii Adam Weishaupt spekulowal,ze jezeli nie da sie stworzyc religii bez Boga to vice versa powinna wypalic....i wypala a Maniek jest tego dowodem. Lamentujacego zas Raynolda zapytuje ,czy wszystkie kataklizmy ktore tu nam kresli mialyby miejsce gdyby premierem byl nie Tusk ,czy Kaczynski tylko ...R.Giertych?

ODPOWIEDZ

omg

~Maniek

2008-01-08 21:27:57

napisałem obszerna odpowiedz ale sie nie pojawiła, być może jeszcze nie weszła czy coś w każdym bądź razie nie skopiowałem jej i teraz żałuję bo długo to pisałem i nie mam zamiaru robić tego ponownie, jak sie nie pojawi może odpowiem później w wersji skrótowej

ODPOWIEDZ

Do wszystkich

~Andrzej z Kalifornii

2008-01-18 07:50:47

Urodziłem się katolikiem i żyłem w rodzinie idealnie patriotycznej i katolickiej,
   ale Bóg postanowił aby mnie bardziej przybliżyć do siebie i Jezusa Chrystusa, abym
   lepiej mógł zobaczyć prawdę w Duchu Sw. którego Bóg nam obiecał według Jego Słowa w Biblii. Abyśmy się
   narodzili się z Ducha Sw, abyśmy byli nowymi duchowymi dziecmi samego Boga Ojca przez wiare w Jezusa Chrystusa i to co On dokonał dla nas na krzyżu i swoim zmartwychwstaniem.
   W religii katolickiej jest mnóstwo rzeczy z powolnego rozwoju rozumienia Ewangelii i nie zawsze zgodnych ze słowem Bożym. Wiele interpretacji biblijnych pochodzi od ludzi którzy nie chodzili w Duchu Sw a produkowali doktryny i także doktrynę katolicką. Np Jezus Chrystus nigdy nie mówił, aby modlić się do Jego cielesnej matki. I dlatego powiedział: któż jest moją matką, kto bracmi moimi? I powiódł ręką po tłumach, które go słuchały i odpowiedział: ci którzy słuchają głosu mojego Ojca i wypełniają Jego wolę, ci są moją matką i bracmi Moimi. Ona sama będąc urodzoną z człowieka pod panowaniem ducha tego świata ,a więc tego złego, jak każdy oprócz Jezusa Chrystusa oczekiwała zbawienia od Boga. Tym Bogiem w ciele i zbawieniem jest Jezus Chrystus. Tylko (jak pisze apostoł Jan) jednorodzony Bóg na łonie Ojca, Jezus Chrystus mógł tego dokonać. Kościół katolicki stał się kościołem ceremonii i ludzkich doktryn. Około 98% nie zna słowa bożego i Nim na codzień się nie posługuje. Za mało kocha Jezusa! Jezus Chrystus powiedział: kto kocha syna, córkę, żonę bardziej niż Mnie nie jest Mnie godzien. On musi być pierwszy w naszym sercu!! Inaczej niewiele rzeczy z naszej wiary w Niego będzie pracowało. Niemniej katolicyzm wierzy w Chrystusa, ale ta wiara jest osłabiona wielu fałszerstwami aby chodzić w Jego Duchu Sw. I dlatego w Kościół katolicki weszło wielu żydów antychrześcijan (Synów Diabła jak On sam Jezus powiedział w Ew.Jan8:44) aby go rozsadzać: wielu księży, biskupów i kardynałów. jak np w Polsce Gocławski, Pieronek, Zyciński i wielu, wielu innych. Znak jest takim żydowskim antychrzescijańskim tworem. Sądzę, że chodzicie po Internecie i zapewne wpadły waszej uwadze różne zdjęcia ze wspólnych rautów postżydoUbecji i w Polsce z tymi księżmi, biskupami itd. Można się tylko cieszyć z o.Rydzyka, który dzielnie się im opiera i broni resztki polskości i moralnego katolicyzmu. My wszyscy powinniśmy mu pomóc i nie być obojętnym na jego wezwania. Jeżeli jego spacyfikują reszta już się nie liczy. Nie śpać!!! UE coraz bardziej będzie przypominała w każdym aspekcie Sowiecki Sojuz, i to coraz bardziej bezwględny i wynaradawiający na korzyść żydo-niemiecką. Kochajmy to co w naszym narodzie jeszcze pozostało.
   .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę