Dodawanie komentarza

Do tematu: Dajemy władzę przez głosowanie

Komentarze do artykułu: Platforma oddaje PZU

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dajemy władzę przez głosowanie

~krys

2008-01-30 10:19:08

na antypolskie partie które nie są zainteresowane istnieniem państwa polskiego-a wręcz przeciwnie likwidacją przez upadłość Pozbawienie własności/.Jeżeli byśmy przez pryzmat tego patrzyli na kogo głosujemy /po czynach ich poznacie/ wyniki były by inne ,powoli wyłoniły by się siły dbające o Polskę i jej obywateli.Odsetki od zaciąganych niefrasobliwie pożyczek,kary umowne /jak z Eureko/przekręty bankowe,afery i temu podobne nie tępione poczynania powodują braki funduszy na wszystko -Polska dojna krowa-jak powiedział komisarz UE Bederman który dobrze wiedział jak działa/niemiecka/UE Głosowanie na najlepszych ludzi nawet świętych ,umiejscowionych w niewłaściwej partii mija się z celem i w tym puncie mam inne zdanie od poglądów O,Rydzyka którego podziwiam za odwagę i rozeznanie polityczne .Wybierać trzeba partię która jest wiarygodna i najwięcej zwalczana przez wrogie nam media,a politycy pro- polscy winni się dogadać i w spokoju stworzyć taką partię narodową czego życzę dyskutantom z forum i sobie .

ODPOWIEDZ

Jestem zwolennikiem LPR

~krys

2008-01-30 13:56:43

Od początku /SN/jej istnienia nie zmieniała poglądów jak inne ,niestety najlepsi ludzie zaczęli odchodzić dlaczego nie mogli się dogadać nie wiem czyja to wina,ale mogli dla kraju poświęcić część swoich ambicji ludzie czekają na liderów na których mogli by oddać głos.brak człowieka który by się wybił ,pamiętajmy że narodowców ta sfora dziennikarskich fagasów niszczy.Tak że jak W-K piszesz o R.Giertychu to myślę że zamiast detalami powinien łączyć polityków o narodowych poglądach

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę