Dodawanie komentarza

Do tematu: Panowie gdzie jest słynny

Komentarze do artykułu: ABW wychodzi

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Panowie gdzie jest słynny

~??

2008-02-02 11:58:33

pieniacz Rosomak?

ODPOWIEDZ

Do zbyt mocno powiedziane

~obiektyw

2008-02-03 09:52:42

Był on praktycznie fanatycznym zwolennikiem PiS a jak się okazało że są to tacy sami przekręci i antypolacy jak większość polityków to zapewne albo się obudził z tego zauroczenia albo jest mu teraz głupio i się wstydzi.

ODPOWIEDZ

jak sie czyta te wypowiedzi

~Wiklin

2008-02-04 09:25:33

to nie sposob nie przyznaci Michnikowi racji , ktory dobre 12 lat temu przed kamerami australijskiej TV powiedzial ,ze Polacy daja sie prowadzic jak barany!Chociaz lewak to moj to wrog ,to jednak nie moge powstrzymac podziwu nad skutecznoscia jego propagandy...oto ludzie mieniacy sie wyrazicielami polskiego patriotyzmu pisza ,ze JEDYNYM logicznym wyborem byl PiS!!!!...Boze miej Polske w opiece,bo juz tylko Ty Jej pozostales!!!!

ODPOWIEDZ

Niestety przepadła ...Wiklin

~turysta

2008-02-05 18:23:43

Tak przepadła glownie za przyczyną tego szamba którego sklad wymieniłeś.Od początku istnienia LPR była moja i mojej rodziny .Szambo ww nie mialo wplywu na moja decyzję gdyż nie slucham ,nie ogladam nie czytam -to śmierdzi .Błedy popełnione przez LPR przed poprzednimi wyborami radykalnie zmniejszyły poparcie przynajmniej w regionie szczesinskim i tak ; eliminacja dzialaczy terenowych ktorzy przekroczyli 50 lat w ich miejsce weszli mlodzi bez dświadczenia z M Wszechpolskiej Brak zainteresowania poparciem w srodowiskach wiosek, gmin i powiatów.Sam osobiście spotkałem się z odmową otrzymania materiałów wyborczych wsiedzibie LPR w Szczecinie wprawdzie na wlasny koszt wykonałem kilka tysięcy ulotek przedruki i ksero z mat LPR dostarczając je w rejon Drawska Pomorskiego .Widziałem od środka rozpad LPR w Szczecinie przed wyborami i mając swiadomośc ze Szczecin to miasto komusze nie mialem wyboru ,chcialbym abyś to zrozumiał

ODPOWIEDZ

turysta ,niestety przykro mi

~Wiklin

2008-02-06 11:11:33

ale ja TEGO nie rozumiem ! Nie rozumiem jak mozna glosowac na wroga partie, gwalcac wlasne sumienie i poglady ,nawet gdyby partia moja przezywala wewnetrzny kryzys?

ODPOWIEDZ

Jestem i żyję.!!!

~Black Hawk

2008-02-11 11:35:50

Lecz moje teksty nie wchodzą,mosad mnie cenzuruje????.Poglądy te same,pozdrawiam prawomyślnych - Rosomak.....

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę