Dodawanie komentarza

Do tematu: Hej Tuskurwy jak sie macie?!

Komentarze do artykułu: 100 dni do oceny

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Hej Tuskurwy jak sie macie?!

~Dexter

2008-02-21 09:02:46

Gdzie te CUDa zawodowego IDIOTY, właśnie przeczytałem że to to planuje rządzić do 2015
   Buuuaaahahahahaha.....

ODPOWIEDZ

nie do wiary

~turysta

2008-02-21 17:40:37

rok 2015 jest nieosiagalny .Resztki niewielkiego intelektu jaki posiadal her tutzk ulatniaja sie bezpowrotnie imyśle że ww niebawem nie bedzie umial czytac i pisać chyba ze p niemiecku caly lichy intelekt wysechl mu jak wisiał na bilbordach jako prezydent tusk [szkoda że nie naprawde] wisiał . Niema strachu do wrzesnia napewno wyschnie i skurczy sie do konca ,jeżeli mu w tym udzielimy pomocy tym szybciwj to nastąpi ku dobru POLSKI

ODPOWIEDZ

Nie do wiary

~czarnobialy

2008-02-23 11:05:27

Nie jestem tuskurwa ale rozumiem, iz zapowiedzi cudow w kampanii wyborczej swiadczyly przede wszystkim o trzezwym dystansie do cudow. Dystansie rozniacym sie znacznie od tego w radiu maryja, gdzie o snach prorokow przeplatanych legendami opowiada sie mlodziezy ze smiertelna powaga do tego stopnia, ze przeistacza sie to w istny kabaret.

ODPOWIEDZ

czrnobiały

~Black Hawk

2008-02-23 14:58:17

Jesteś,jesteś Thuzkurwa,dobrze wiesz o tym,wstyd się,teraz przyznać co?,przez takie thuzkurwy jak ty i tobie podobni, Polska się,stoczy gospodarczo i politycznie,nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, że to nie szwab i pomiot niemiecki herr Thuzk rządzi,lecz całkiem kto inny,ta niemiecka kurwa i nierób jest tylko pajacem pociąganym za sznurki lecz ty i tobie podobni jesteście za głupi by to zrozumieć,macie wyprane przez parcho i folksdojcz merdia i prasę mózgi.Pisze o tym w najnowszym felietonie Michałkiwicz.Syndrom niewolnika jest nieuleczalny,potrzebna utylizacja,eutanazja takich jak wy osobników,zresztą o to sami się,dopominacie.

ODPOWIEDZ

napewno czarnobiały

~turysta

2008-02-23 15:30:05

z samego pseudo wynika kto jesteś może obojniakiem plćiowym rownierz ale to twoja korzyść. Widać że tata nie spelnil obietnicy ze nie będzie ćie walil w łebw mlodości.Dlatego nic nie rozumiesz najlepiej zamien leb na penisa przynajmniej dobrze sie odl...... nie sądzę abyś cokolwiek jeszcze w zyciu zrozumial ,znaczenie Radia Maryja wielokrotnie przekracza twoj mikro intelekt nabyty zapewne u owsiaka na przystanku Woodstok wlasnie ze wzgłędu nato plećiesz idiotyzmy bo nigdy nie słuchaleś tego RADIA parafrazujac slogan H marketu powiem ci .RADIO MARYJA NIE DLA IDIOTÓW lepiej tam nie zaglądaj bo możesz odzyskać rozum a ty na śilę teg nie chcesz lepiej siedz wszambie michniko landu szechtero landu

ODPOWIEDZ

Black Hawk

~czarnobialy

2008-02-23 19:28:57

Jestes tak bardzo bojowo nastawiony a jednak tchorzysz unikajac prawidlowej pisowni nazwiska Premiera w necie aby nie alarmowac abw i uniknac przez to teczki. Wiadomo z licznych doswiadczen, ze tchorze kryjacy sie pod bojowymi pseudonimami sa najbardziej zakompleksieni i agresywni. Oczywiscie gdyby doszli do wladzy, to za pol roku niedobitki takiej wladzy musialyby wrocic do jaskin lub na drzewa.
   Do wszystkich oszolomow na forum hotnews: czarnobialy jestem po przypadkowym wysluchaniu fragmentu powaznej audycji radia maryja, ze gdyby wszyscy zli aniolowie byli widoczni, to byloby na Ziemi czarno. Ale poniewaz nie sa widoczni ludzkim okiem, to mamy swiatlo biale.

ODPOWIEDZ

hej nie macie

~matematyk

2008-02-23 20:06:43

hej nie macie tam który azotoksu posypać nim czarnobiałą men.. sam padnie

ODPOWIEDZ

czarnobiała menda

~Black Hawk

2008-02-24 09:36:08

Ja nie tchórzę mendo lewacka lub jej pomiocie,lecz piszę prawidłowo nazwisko tego szwaba,z V kolumny sepleniucha i nieroba herr Thuzka,tak ta szwabska menda do niedawna się,nazywała,i tak ma w swym szwabskim paszporcie,niech ta szwabska menda i pajac pociągany za sznurki,wiemy dobrze przez kogo,pochwali się,i jego rodzinka na wizji tymi paszportami,ponieważ jego siostra o tym mówiła.A takie gnidy jak ty i tobie podobni powinno się,rozgniatać,utylizować,mam nadzieję,że niebawem do tego na masową skalę dojdzie,lub sypać azotoksem jak pisze ten po niżej.

ODPOWIEDZ

Turysta-Władek

~Black Hawk

2008-02-24 09:51:58

Jeszcze,żyje trochę ludzi,którzy znają przeszłość tego parchobolszewika i skurwysyna Stefana Wolskiego vel Jaruzelski,zięcia następnego parchobolszewika Spychalskiego,dlatego tak szybko ta czerwona parchata kurwa awansowała,bo osiągnięć ten czerwony agent NKWD i skurwysyn po za mordami Polaków w WP???nie miał żadnych.Na zdjęciu w Interii,widać typowego semitę,parcha.U nas też były rewizje,szukali dokumentów,lecz nie znależli,straszyli w latach 60-70.Ja wywiozłem je do Stanów w 1971 ,teraz jestem w kraju lecz mam je zakonspirowane,chciałem przekazać do IPN,w 2006,lecz po zawieruchach między PiS,LPR,SO oraz PO, się,wstrzymałem i miałem rację,jeszcze nie czas dopóki żyją w Polsce takie mendy jak czranobiała i jej podobni.Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

czarnobiala menda

~czarnobialy

2008-02-24 10:48:27

Ja jestem Polakiem - potomkiem polskiej szlachty ze strony ojca i patriotycznego chlopstwa ze strony matki i tak sie sklada, ze rzekomi obcy nie grozili i nie groza mi odebraniem zycia, a niektorzy Polacy, za to ze usiluje zaistniec na forum z moja wiara poparta doswiadczeniem, chetnie zasypaliby mnie azotoksem. Dlatego prosze Boga o jak najszybsze utrwalenie sie idei wspolnej Europy w ramach przeciwdzialania zarowno lewactwu jak i nazizmowi, ktory sie nie sprawdzil.

ODPOWIEDZ

czarnobiała mendo

~Black Hawk

2008-02-24 11:25:46

Nie znaczy to nic o tobie,tylko to,że jesteś renegatem,sprzedawczykiem Polski i Polaków,a przykładów w historii aż nadto.Tym bardziej trza sypać takich jak ty azotoksem iż inne nacje,tj.rodzimych zdrajców i konformistów,na latarnie z takim jak ty i tobie podobni.A na jewrokibuc nie licz bo się,przeliczysz,oni pożytecznych idiotów wykończą w pierwszej kolejności gdy przestaniecie być im potrzebni.Zresztą ten twór jewrokibuc długo nie pociągnie,jak pierwszy,po prostu z braku pieniendze,do 5 lat i koniec tego eksperymentu na gojach,rozpad wewnętrzny mają jak w banku,próżne twe złudzenia renegacie z syndromem wiecznego niewolnika,służenia obcym za michę zupy i koraliki musisz im nadstawiać dupy.Twoi Rodzice powinni wstydzić się,że wychowali takiego renegata i pustaka.Ponieważ moi Rodzice i Dziadkowie mnie nie muszą się,wstydzić,jestem taki jak Oni.Za mną stoją patriotyczne pokolenia,a tobie folks I parchomerdia,prasa,mózgownice wyprały,zamiast łba z czymś co się mózgiem zwie masz TV.

ODPOWIEDZ

przypomne c/b

~turysta

2008-02-24 21:53:19

Byljeden znany ksiadz nie powiem ci nazwiska bo doniesierz na UB .Duchowny tenpołożyl na dłon nieprzebrane ziarno poczem dmuchnąl nato nadłoni pozostało ziarno plewy spadly ,poczem powiedział ziarno to jestescie wy rolnicy Polacy aplewy to smiaci i wlasnie ty jesteś takim smieciem z michniko szchterowego szamba siedztam i lykaj tejego fekalia a skoro jestestaki ciemny to podpowiem ; sukienka u duchownego to sutanna lub habit acoto fekalia zapytaj w UE bo to też fekalia Mordy nie wycieraj sobie kosciolem tacy jak ty mogą to robic gownem wyborczym michnika twojego pryncypała

ODPOWIEDZ

własnie zakończyl

~turysta

2008-02-26 17:11:16

wlasnie zakonczyłsie PARTEITAG pod przewodem glownego tapicera kraju [bez obrazy prawdziwych] wszyscy picerzy [pitery tez] i glancerzy robili co mogli aby sztuczna tapicerka kraju zgodna z UE wygladała jak najpiekniej cudownie i obiecankowo- sielankowo Głównemu tapicerowi kraju wreszcie wypudrowano gebę jak Carramba z krainy dreszczowców [dobranocka w reżyserii pali .... kota Tu podbladzili tu podbarwili tam zagrabili[ beda grabić dalej [ uwaga na portfele] .Nawet znany w kregach podpalaczy rządow razem z glównym tapicerem niejaki starszy sikawkowy [na nocnej zmianie ]zmienił wreszcie majtki bo wczesniej narobil w galoty [portki czyli gacie] jak sawicki picer od rolnictwa [blizniak jagielinskiego ]doniuslmu wtajemnicy ze na polskiej wsi widziano jednego rolnika,byłschowany w biopaliwach w firmie J & S tej [od grzywny ] jak sikawkowy darowal im karę 450 miljonów zł [ szpitale nie potrzebują]teraz ten rolnik chce zapytac ile sikawkowy zato zalapał ipo ile wyszlo na łeb.Jeden z wazniejszych picerówco ma jekieś takie dziwne nazwisko bardzo bardzo podejrzane szachraj czy jakos tam wszczycie swej inteligencji opracował swiatowe hasło : tapicerzy picerzy glancerzy [piterzy] ze wszystkich krajów zydowskich - niemieckich do kupy [bez sikawkowego bo śmierdzi ]Inny wybitny picer entymolog niejaki niesikawski[ co on ztymi sikami robi ] ma inny problem oto mucha tse-tse ktura ugryzla go w pozostałosci muzgu [moze u nieg toto inaczej sie zwało] natychmiast padła bo te resztki były skwasniale i zetrute jadem kiełbaśianym zkielbasy jarmarcznej uwaga zieloni padla mucha do akcji picer jest winien zatrucie nastapiło na jarmarku gdzie ten picer niesikowski[ jak on wytrzymuje ]ciągle DRZE MORDE

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę