Dodawanie komentarza

Do tematu: Dziwne narzekania !

Komentarze do artykułu: 100 dni do oceny

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dziwne narzekania !

~Wiklin

2008-02-22 10:36:05

Czego nalezy sie spodziewac po wpuszczeniu do domu zlodzieja albo jakie efekty przyniesie wpuszczenie lisa do kurnika? Czego oczekiwaliscie od bandy zlodziei (KLD) i volksdeutchow po tym jak dorwa sie do wladzy ? Chcielibyscie biczowac morze za to ,ze zatopilo statek? Winnymi calego stanu rzeczy na ktory teraz narzekacie sa wylacznie Bracia ,bo to wlasnie ONI rozpedzili Koalicje oddajac tusktumanom wladze na srebrenej tacy! Mikke slusznie napisal ,ze Jarek rozpisal wybory z mysla o tym ,zeby je przegrac...nie informujac przy tym swoich najblizszych wspolpracownikow.A po co mialby ich informowac,w koncu jego zadaniem bylo zniszczenie LPR-u a nie rzadzenie,jak naiwnie po wyborach 2005 myslaly baranki wyborcze.

ODPOWIEDZ

Breslau czemu nie

~turysta

2008-02-23 12:52:12

Entuzjazm w wypowiedzi niemieckiej CDU polska eurodeputowana w parlamencie europejskim z SLD GERINGER de OEDENBERG zlorzyla oficjalny wniosek aby przywracać niemieckie nazwy Polskich miast i generalnie nazewnictwa deputowany CDU powiedzial że Polska dojrzala do wzięcia odpowiedzalnosci za wspolną historię .Brawo teraz nastepny wniosek broniliśmy się to teraz norymbergia II za zato dzieći zamoiszczyzny wysiedlone igermanizowane pod sąd profesorowie krakowa zamordowani pod sad itd itd miejsce tej euroczarownicy głęboko w piachu albo na stosie razem zcalym SLD . Co zrobić ze smrodem potej padlinie

ODPOWIEDZ

Turysta,powtarzasz

~Black Hawk

2008-02-23 14:45:57

kłamstwa gówna wyborczego.Słuchałem sprostowania tej pani,prosiła by jej gówno wyborcze nie ubierało w to czego nie mówiła i zapowiedziała proces szechterowi.To tyle.

ODPOWIEDZ

Black Hawk jezeli to

~turysta

2008-02-23 16:11:03

jezeli to prawda jak piszesz to przepraszam informacja z dotychczas wiarygodnego zrodła muszę to zweryfikować .Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Turysta-Władek

~Black Hawk

2008-02-24 10:01:23

Ja też na początku się,wkurwiłem na to kto nas reprezentuje w jewrokibucu,lecz po wysłuchaniu tej pani,zmieniłem zdanie o niej,to była manipulacja parcha szechtera i nic więcej,takie jego pierdzenie jak zwykle mające zaczadzić mózgi POmatołów o ile jeszcze je mają.Pozdrawiam,nie wierz nigdy temu co gówno parchate pisze.

ODPOWIEDZ

nigdy nie BLACKHAWK

~turysta

2008-02-26 17:28:56

nigdy nie bralem tego szamba wyborczego do reki ani czytalemi twierdzę ze awaryjne podcieranie tylka ta żydowska szmata zpiekla rodem jest niebezpieczne drzazgi mioga skaleczyć tylek.Ajak widze dawców innej szmaty szecchtera metro mijam to szerokim łukiem aby nie pobrudzilo mnie zydowskie gowno BHinformacja jest w trakcie weryfikowania nie byla w moim przypadku z gown wyborcz

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę