Dodawanie komentarza

Do tematu: Redaktorze,czemu o tym

Komentarze do artykułu: Bo nie zginął jeszcze nikt z Zarządu Dróg...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Redaktorze,czemu o tym

~Black Hawk

2008-02-28 16:10:22

nie ma wzmianki ?---Dowód na wiedzę głęboką (nie) wiedzę posłów wszystkich ugrupowań
   o traktacie reformującym. Joachim Brudziński, przewodniczącym zarządu głównego PiS: Bez dyscypliny Czytał Pan traktat reformujący? - Całości traktatu oczywiście nie czytałem, znam go głównie z opracowań. Interesowałem się przede wszystkim tymi sprawami, które jak gdyby zabezpieczały nasze interesy. W całości - absolutnie nie przebrnąłem, niestety, przez ten traktat. Będzie Pan głosował za jego przyjęciem przez Polskę? - Na pewno mam bardzo duże wątpliwości, ale jeszcze nie podjąłem decyzji, czy będę głosował za przyjęciem. Czy w PiS obowiązuje jakaś dyscyplina klubowa dotycząca głosowania nad przyjęciem przez Polskę traktatu reformującego? - Nie ma tutaj żadnej dyscypliny. Jan Łopata (PSL) Mam wiedzę... ogólną Czytał Pan traktat reformujący? - Nie czytałem. Będzie Pan głosował za jego przyjęciem przez Polskę? - Nie wiem. Nad czym się Pan zastanawia? - Pewnie w tej materii dyscypliny klubowej nie będzie, więc mamy tutaj możliwość wyboru. Ogólną wiedzę o traktacie reformującym posiadam, ale jak pan pyta wprost - o konkretny artykuł lub paragraf - to odpowiadam szczerze, aż do bólu, że nie czytałem. Janusz Zemke (LiD) Traktat - sprawa oczywista Czytał Pan traktat reformujący? - Tak. Będzie Pan głosował za jego przyjęciem przez Polskę? - Tak. Ponieważ? - Jest to dla mnie oczywista sprawa - to konsekwencja wstąpienia do Unii Europejskiej. Istnieje jednak pewna sfera, która nas niepokoi. Chodzi o to, że Polska nie podpisała się pod konwencją dotyczącą wszystkich praw podstawowych. Ale uważam, że dzisiaj byłaby to w ogóle sytuacja przedziwna, gdyby Polska, której bardzo zależało na wejściu do UE, nie podpisała się pod traktatem reformującym. Paweł Kowal (PiS): Nie znam go dokładnie Czytał Pan traktat reformujący? - Jest to bardzo duży dokument. Jak na standardy posłów mogę powiedzieć, że czytałem, ale oczywiście nie znam go dokładnie. Będzie Pan głosował za jego przyjęciem? - Tak. Dlaczego taka decyzja? - Dlatego, że rząd, który współtworzyłem, negocjował ten traktat. W moim przekonaniu, uczyniono to w tych konkretnych warunkach, jakie były. Co też oczywiście nie znaczy, że jestem bezkrytyczny. Uważam jednak, że w polityce trzeba się zachowywać w sposób konsekwentny. Rząd negocjował traktat, w moim przekonaniu, jak najlepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację, w jakiej znajduje się Polska. Więc będę konsekwentny i zagłosuję za jego przyjęciem. Sebastian Karpiniuk (PO): Nie czytałem, ale znam Czytał Pan traktat? - Oczywiście całego nie czytałem. Myślę, że nie o to chodzi, aby go całego dokładnie przeczytać, ale żeby znać jego treść. Będzie Pan głosował za przyjęciem go przez Polskę? - Tak, będę głosował za przyjęciem. Dlaczego taka decyzja? - Z bardzo prostego powodu. Traktat reformujący systematyzuje w końcu rolę i miejsce Polski w Europie. Wytycza on także kierunek funkcjonowania Europy w przyszłości.Pozostawiam powyższy tekst bez komentarza,zróbcie to Wy szanowni forumowicze i panie Redaktorze.
   

ODPOWIEDZ

W rządzie w sejmie w senacie

~Kurp

2008-02-28 16:48:31

same żydostwo, bratcy z KGB, foksdojcze i inna mieżdunarodnaja szumowina. Liczba Polaków śladowa, a jeżeli już są to zdrajcy, ciężko przestraszeni, ubabrani w aferach po uszy (stul pysk bo afera pójdzie w media), za prywatę i osobistą korzyść gotowi oddać nawet duszę diabłu - a co tu dopiero sprzedać Polskę. Pan redaktor też porami trzęsie bo ostatnio, temat gazu w Szczecinie był niemal tydzień jak najważniejszy, a teraz wypadek dwóch takich co to przepisy o ruchu drogowym maja głeboko gdzieś a co za tym idzie życie i zdrowie innych ludzi na drodze.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę