Dodawanie komentarza

Do tematu: Zafałszowana historia 68roku

Komentarze do artykułu: ZUSowskie przekręty PROKOMU

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Zafałszowana historia 68roku

~Warszawiak5pokolenie

2008-03-05 10:03:39


   Tak zwane wydarzenia marcowe 1968 roku w PRL-u są w dalszym ciągu FAŁSZYWIE przedstawiane jako niby ODOSOBNIONY epizod tylko w PRL-u, ale tak naprawdę ta cała intryga z odsunięciem żydów od władzy w komunie w CAŁYM BLOKU SOVIECKIM w 1967 została ZAPLANOWANA na Kremlu w Moskwie i wcielona we WSZYSTKICH krajach satelickich ZSRR.W Kijowie, w stolicy związkowej Ukrainy za czasów ZSRR w połowie czerwca 1967 roku, zaraz po zwycięstwie Izraela po napadzie na Egipt, zorganizowani potajemnie żydzi zamieszkali w Kijowie zorganizowali euforyczny Pochód Zwycięstwa który się sformował w centrum Kijowa, ale został brutalnie rozpędzony przez milicje radziecką, a działacze żydowscy, którzy ten pochód zorganizowali zostali ARESZTOWANI. Widziałem zdjęcia z tego żydowskiego Pochodu Zwycięstwa z Kijowa z czerwca 1967 roku.
   Ten temat jest tematem TABU w Polsce w ośrodkach edukacji żydowskiej w III RP.
   Jest to skandaliczne ale nie zaskakujące że, te żydowskie ELITY po 1989 roku celowo i cynicznie NIE DOPUSZCZAJĄ do całościowego wyjaśnienia okoliczności historycznych całej polityki międzynarodowej w tej kwestii POKAZUJĄC FAŁSZYWIE jakoby to wyrzucenie żydów z partii komunistycznej w PRL-u było odosobnionym wydarzeniem na skale światową.
   To ODSEPAROWANIE wyrzucenia żydów z PZPR od tego co było CENTRALNIE ZORGANIZOWANE przez KC PZPR w ZSRR po napadzie Izraela na Egipt i inne kraje arabskie w czerwcu 1967 roku i REPRESJI tego na decyzje podjęte na Kremlu w Moskwie jest zakłamywaniem historii na skale światową.Zydowska Gazeta Wyborcza drukowana dla ćwierć inteligentów w Polsce SFABRYKOWAŁA KŁAMLIWY artykuł pt. Jak Adam M wywołał Marzec opublikowany 26 stycznia 2008 roku, który całkowicie ZAFAŁSZOWUJE genezę marca 2008 roku w PRL-u, obarczający etnicznych Polaków o ten jakiś zafałszowany żydowski tzw. antysemityzm.
   http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4871134.html
   Geneza wydarzeń marcowych w 1968 roku w PRL i w tej gangstersko-mafijnej III RP nigdy nie była rzetelnie studiowana ani wyjaśniona przez kręgi naukowe, więc dzisiaj Polakom i Polsce została narzucona fałszywa SFABRYKOWANA historia w tej kwestii przez kręgi żydowskie, które wepchały się na piedestały władzy w Warszawie, Polsce, Europie i USA które na swój użytek piszą SWOJĄ historię świata.Kolejna agresja Izraela na kraje arabskie, a w tym na Egipt rozpoczęła się 5 czerwca 1967 r. pomimo iż trwała ona zaledwie 6 dni, miała ona błyskawiczny charakter, a zwycięstwo Izraela miało POTĘŻNY WPŁYW na psychikę żydów rozproszonych na całym świecie.EUFORIA zwycięstwa Izraela nad Egiptem w 1967 roku zapanowała wśród rozproszonych żydów na całym świecie, gdyż po kilku tysiącach lat zorganizowane żydostwo światowe WZIELO MŚCIWY ODWET na Egipcie za to że byli kiedyś niewolnikami w Egipcie na swoje własne życzenie.W ZSRR i Polsce w czerwcu 1967 roku znaleźli się nawet ochotnicy pochodzenia żydowskiego pragnący wziąć udział w wojnie z państwami arabskimi. Do jednego z nich należał żyd Henryk Szlajfer, który obecnie dalej pracuje w polskim MSZ-e, a na jesieni 2003 roku A.Kwaśniewski zaproponował wysłać tego żydo-komunistę na ambasadora Polski do USA. Gdy propozycja żyda Henryk Szlajfera na ambasadora III RP w USA natrafiła opory to dopiero wtedy rząd L.Millera zdecydował się na kandydaturę kaszuba Janusza Reitera, byłego chwalcy Saddama Hussajna i PZPR.
   Komunistyczny rząd W.Gomółki, na żądanie Kremla potępił Izrael za agresję czerwcową w 1967 roku na Egipt i kraje arabskie. Następnie ZSRR, PRL, zerwały stosunki dyplomatyczne z Izraelem ... itd.Niestety, ale EFORIA ZWYCIĘSTWA żydów nad Egiptem w 1967 roku panowała też wśród wysokich urzędników Kremla i w całym ZSRR wśród żydo-ruskich urzędników wysokiego szczebla państwowego, którzy byli obywatelami ZSRR, ale NARODOWOSCI ŻYDOWSKIEJ.Ta EUFORIA żydów rosyjskich czy żydów zamieszkałych na Ukraińskiej Republice Związkowej w ZSRR nie została zaakceptowana przez narodowców rosyjskich w łonie KC i politbiura KPZR (Komunistyczna Partia Związku Radzieckiego).
   Wszyscy ci żydzi w ZSRR, którzy wykazali jakiekolwiek objawy RADOŚCI czy sympatii wobec agresji Izraela na kraje arabskie w 1967 roku, a byli wyższymi funkcjonariuszami w aparacie władzy KC KPZR lub byli na wysokich stanowisk w administracji gospodarczej w ZSRR zostali do jesieni 1967 roku WYRZUCENI na zbity pysk z KPZR i wyrzuceni z wysokich stanowisk na bruk, jakie zajmowali w administracji gospodarczej w całym ZSRR.
   Komuniści na czele z Leonidem Breżniewem, Kreml i ZSRR zawsze miało ambicje wielkomocarstwowe i zawsze konkurowało z USA, a w tym także nad przejęciem kontroli nad złożami ropy naftowej na Bliskim Wschodzie, wiedząc o tym że to jest miejsce zaopatrzenia USA w ropę i całego zgniłego zachodu imperialistycznego czyli śmiertelnego wroga ZSRR.Kreml zawsze zabiegał, aby mieć swoje przyczółki polityczne, a nawet posiadał swoje bazy wojskowe na Bliskim Wschodzie za co na przykład ZSRR wybudowało Egiptowi Tamę Assuańską na Nilu.Leonid Breżniew wiedząc o funkcjonującej frakcji żydowskiej w łonie PZPR, nakazał Gomułce WYRZUCENIE polskich żydów aparatczyków z KC PZPR oraz wysokich stanowisk w administracji gospodarczej PRL-u, tzn. wyrzucenie tych żydów z wysokich stanowisk, którzy przejawiali jakiekolwiek symptomy sympatii wobec Izraela. Ci żydzi w PZPR którzy nie demonstrowali otwarcie swojej sympatii wobec Izraela zachowali się w PZPR i byli oraz dalej są aktywistami w obecnym LiD.W. Gomułka w wielkim bólem usuwał żydów z PZPR, nawet członków swojej rodziny tzn. rodziny swojej żony, która była przecież żydówką.W.Gomółka dzięki swoim koligacjom rodzinnym do 1968 roku nie dostrzegał w Polsce syjonizmu jako ideologii żydowskiej, która programowo hamowała procesy asymilacyjne z PRL-em mniejszości żydowskiej w łonie PZPR.
   W.Gomułka zawsze wierzył w INTERNACJONALIZM komunistyczny w poszczególnych krajach bloku sowieckiego w który był wpisany establisment żydowski.
   Leonid Breżniew do 1967 roku był też przeświadczony, iż żydzi w ZSRR stanowią nierozłączną część internacjonalizmu komunistycznego i do tej pory nikt w ZSRR nie dostrzegał że Izrael z biegiem lat od 1948 roku stał się CENTRALNYM ośrodkiem światowego narodu żydowskiego bez względu na wyznawane ideologie czy doktryny polityczne.W.Gomułka był zmuszony przez KGB do odczytania przemówienia, wygłoszonego przez niego na VI Kongresie Związków Zawodowych w dniu 19 czerwca 1967 r. na ZĄDANIE Leonida Breżniewa, w którym to przemówieniu oficjalnie potępił agresję Izraela i jej sympatyków w Polsce nazywając ich syjonistami i V kolumną Izraela w Polsce oraz w krajach RWPG.Leonid Breżniew posłużył się W.Gomułką, aby zainspirować narodowców rosyjskich w łonie KPZR do usunięcia ruskich żydów z aparatu KC, politbiura KPZR oraz wysokich stanowisk administracji państwowej ZSRR.
   W III RP temat marzec 1968 roku jest tematem TABU i jest celowo NIE wyjaśniany przez te obecne JUDEO Elity w III RP, które teraz dorwały się do władzy w Polsce po całkowitym bezkarnym ZNIESŁAWIANIU odepchnięciu polityków np. z LPR o orientacji narodowej.
   Jest wielu amatorów, którzy co prawda nie są historykami z wykształcenia mając jednak wyższe wykształcenie techniczne lub inne dociekają przez lata historii Polski. Jednym z nich jest Zbigniew Nowak, były poseł na do Sejmu w latach 2001-2005.
   Zachęcam wszystkich do zapoznania się z wynikami jego badań na ten temat pt.
   Cała prawda o marcu 68 cz. I
   dostępna na internecie tutaj:
   http://raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=349&page=7
   POLECAM też posłuchanie felietonów na ten temat z plików internetowych:
   Emigranci marca będą mieli przywrócone obywatelstwo?
   poseł. Antoni Macierewicz (2008-03-04)
   http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2008/03/2008.03.04.akt04.mp3
   Emigranci marca będą mieli przywrócone obywatelstwo? cz.II
   poseł. Antoni Macierewicz (2008-03-04)
   http://www.radiomaryja.pl/dzwieki/2008/03/2008.03.04.akt16.mp3
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę