Dodawanie komentarza

Do tematu: Skurwysyn

Komentarze do artykułu: Struś rasy polskiej

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Skurwysyn

~Dexter

2008-03-11 20:52:40

Kurewka tusek, nawet już nie kryguje się z zamiarami, wprost publicznie obiecuje.
   Słyszałem dzisiaj że platfusowe bydło legitymuje sie 58% poparcie.
   KURWA MAĆ!!!! CO Z TA POLSKA I GDZIE SIE PODZIALI POLACY?!?!?!?!

ODPOWIEDZ

czy wiecie Dex i Man

~turysta

2008-03-12 19:54:45

Niewiem czy wiecie w jaka wscieklość w latach 70 i w stanie wojennym wprawialy bandytow z UB -PZPR ulotki drukowane w piwnicach na dzialkach strychach itp . Historia Polskiego oporu wobec niechcianej zdradzieckiej iobcej wladzy udowodniła że jest to skuteczna bron i koniecznie należy teraz z niej korzystac w chwili gdy wszystkie media sa wrogie wobec POLSKI . SAmo okazywanie złości i bezradności na forum to jest woda na ich młyn rodzaj wentyla bezpieczenstwa Ja zaczęłem to robić na poczatek wprowadzilem apel o referendum ws traktatu okolo 100 kopii zNaszego Dziennika do tego ookolo 150 formularzy do podpisów i prawie200 ulotek informujących o zagrorzeniach wynikających z traktatu gdyby każdy znas myslacych narodowo patriotycznie zacząltaką robotę to napewno bylby z tego pożytek dla POLSKI treści do takich ulotek można pobierac z np polonica .net czy innych patriotycznych Pozdrawiam napiszcie co otym myslicie .

ODPOWIEDZ

turysta

~Maniek

2008-03-14 13:06:46

pomysł jest naprawdę dobry, tylko że to koszta i czas którego obecnie wszystkim brakuje, do tego ludzie są leniwi jeśli chodzi o czytanie wolą obrazki i bazdziej ich zaciekawi ulotka z ofertą telewizorów i pralek niż długi patriotyczny tekst choć na pewno z ciekawości przeczytają choć kawałek, mimo to na pewno w ten sposób da sie uświadomić choć kilka osób które zaczną robić to samo, dla naprawdę leniwych polecam umieszczanie linków w opisie gg albo wysylanie ich do znajomych, kogo zaciekawi ten temat sam już dalej będzie szukał prawdy i zacznie uświadamiać znajomych ci z kolei następnych itd. czuję tylko wielki żal do ludzi którzy nazywają się patriotami i dorobili się wielkich pieniędzy że nie finansują tego typu akcji bo przeciez wystarczyło by wysłać do wszystkich taką ulotkę jaką Kwachu nas mamił przed wejściem do UE to był by prawdziwy kop dla zaspanego społeczeństwa

ODPOWIEDZ

czy jestem zablokowany

~turysta

2008-03-14 17:52:57

wyslałem trzy posty bez efaktu

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę