Dodawanie komentarza

Do tematu: BEZSILNOŚĆ

Komentarze do artykułu: Współczesna Targowica

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

BEZSILNOŚĆ

~tik-tak

2008-04-02 08:19:34

Skurwiele sprzedały nas!!!!
   Koniec z moim głosowaniem w wyborach.
   Jebać tych wszystkich zdrajców!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Na czym polega ta zdrada?

~rufus

2008-04-02 11:53:57

Proszę uprzejmie o wyjaśnienie, punkt po punkcie, bez pieniactwa i patosu, które zapisy traktatu powodują takie emocje.

ODPOWIEDZ

BEZSILNOŚĆ 2

~Tik-tak

2008-04-03 08:03:40

„Rufus”, przestań łykać prochy na uspokojenie – zacznij myśleć. Na początek książki z historii („nic nie zastąpi dobrej szkoły podstawowej”).
   „Wiklin” – głosowałem tak jak ty na „oszołomów” – UPR, ale....... straciłem wiarę.
   Dobrze to napisałeś – sama kwintesencja!
   Ma nadzieję, że jak „Rufus” włączy mózg to na przyszłoś nie będzie zadawał niedorzecznych pytań.
   

ODPOWIEDZ

tika-tak ,a od czego jest

~Wiklin

2008-04-03 12:46:14

TWN czy Polszmat ? ....tam Rufus wszystkiego sie dowie,oszczedzajac i tak nie za bardzo pofaldowany mozg!JAk sam wiec widzisz glosowalismy na ten sam blok bo LPR ,UPR i PR poszly do wyborow razem i byc moze zadajesz sobie pytanie dlaczego w/w blok nie przekroczyl nawet ( a zwlaszcza!) progu dotacji , o wejsciu do Sejmu juz nie mowiac.Odpowiedz na to pytanie jest prosta,a dal nam ja przed bez mala polwiekiem niejaki Stalin Jozef,ktory powiedzial ,ze nie jest wazne jak sie glosuje tylko ...kto liczy glosy!U nas liczy glosy Panstwowa Komisja Wyborcza obsadzona przez komuchow bo PiS zamiast przeprowadzic tam czystke wolal sledzic lozkowe dokonania Lyzwinskiego czy Leppera...Reszta jest znana ,my glosujemy a efektow nie widac ,co nie znaczy ,ze w przyszlosci mielibysmy z uczestnictwa w wyborach zrezygnowac,co to ,to nie!Podobna szopka odbywa sie obecnie w Zimbabwe,pewnie murzyny braly nauki od ...rymarza(to taki fachowiec od wyprawy skor)

ODPOWIEDZ

Wiklin

~Black Hawk

2008-04-05 13:08:46

rymarz to także specjalista do skręcania wyborów,mieliśmy ostatnio przykład,jakiż on specjalista.Pozdrawiam,na Kaczyńskich się,zawiodłem,jak wielu z nas.Do Rufusa:art.148.p6 i wszystko jasne,bez zgody parchów z Jewrokibucu nawet nie pierdniesz nie mówiąc o swobodnym oddychaniu.Ty już jesteś genetycznym niewolnikiem,takim już umrzesz,jeżeli pejsaci ci pozwolą.

ODPOWIEDZ

co do glosowania

~Maniek

2008-04-06 01:53:59

trzeba glosowac choćby na UPR albo LPR zeby pokazac temu układowi PO+PIS+LID+PSL ze ich sondaze nie odzwierciedlaja faktycznego stanu poparcia społecznego (tak jak sonda na stronie PO) trzeba jakos wyrazic niezadowolenie chocby glosujac na najmniej znaną partie, zydostwo zawsze sie mobilizuje widac to wyraznie na forach i sondach internetowych nie pozwolcie im wybrać za nas, jednyna w nas siła że to nasz naród choć zaspany i niedoinformowany to jednak liczny potrzeba tylko sie zmobilizować, ostatnio np. poraz pierwszy widzialem na onecie że mozna było glosowac na UPR na początku wskoczyło 5% ale pod koniec bylo już 16% to o czymś świadczy, chcą nas skłócić i podzielić na dwa obozy PO+LID i PIS które jak wiemy grają w jednej druzynie i taki wybór to żaden wybór, a fanatyków tych parti zarówno po jednej jak i po drugiej stronie nie brakuje więc wybory i tak będą wazne, ale spokojnie myśle ze po cudach Tuska i tym co odstawia PIS wkońcu społeczeństwo zacznie głosować na byle kogo tylko nie tych z układu, co do PO to zaobserwowałem że opowoli znowu pojawia sie w mediach Rokita który niby skończył z polityką ;) moim zdaniem nie skończył zakonserwowali go jak dżemik w słoiczku i wyciągną z lodówki po jakiejś kompromitacji Tuska jako nowego lidera PO może pod zmienioną nazwą albo zrobi niby rozłam? może to taki drugi Borowski (buntownik tylko że nie do końca zbuntowany) ludzie muszą tylko zrozumieć że cały czas są manipulowani sondażami i skończyć z myśleniem typu nie będę marnował głosu, przoszę państwa nikt nie marnuje głosu bo to nie ma większego znaczenia czy głosujemy na PIS czy PO (po co ta szopka z traktatem że niby jakieś spory? i tak to zostanie podpisane) jestem pewien że w razie potrzeby może powstać w nastepnych wyborach jakiś POPIS, PSL powoli odchodzi, traci głosy jako partia która z każdym i do wszystkiego ma jeszcze troche elektoratu na małych wsiach ale młodzi ludzie z tych wiosek obecnie skłaniają sie ku PO i PIS, LID nieszczęście Polski też ledwo zipie ma swój stary betonowy elektorat który zaczyna topnieć martwi tylko niewiedza młodzieży która widzi w nich krzewicieli wolności i tolerancji oby ten straszny twór już nigdy nie podniósł sie z kolan, SO już praktycznie nie istnieje, LPR widać jakby sie odradza ludzie pamiętają że coś chciała zrobić ale ktoś przeszkadzał, no i na koniec UPR która czeka na swoje 5minut, jestem pewien że gorzej być nie może i możemy poeksperymentować, a najlepiej głosować na tych których media boją sie jak diabeł wody święconej ;)

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę