Dodawanie komentarza

Do tematu: To potomkowie PZPR pieszczochy

Komentarze do artykułu: Współczesna Targowica

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To potomkowie PZPR pieszczochy

~krys

2008-04-02 10:20:39

ustroju komunistycznego i ich zagraniczni mocodawcy trzymają władzę w Polsce następna grupa to zeszmaceni karierowicze którzy poprą każde świństwo sprzedadzą siebie i najbliższych byle mieli pełne koryto Naród Ojczyzna się nie liczy.Zal,wściekłość,bezsilność-zastanawiam się co mogłem więcej zrobić,co powiedziałbym Rodzicom Braciom Wujkowi unicestwionych przez śmiertelnych wrogów Polski z kim mi przyszło żyć w niby wolności -za parę srebrników sprzedali Polskę -cholerna Targowica,a jak udawali opozycję ,jakie to potrzebne są zdolności aktorskie ukradli księżyc a nam Polskę to jest plemię nadające się do wszelkich pokrętnych czynów ,ale nie do rządzenia.Opór narodu będzie narastał i runą jak mur Berliński taką przynajmniej mam nadzieje. Szukajmy ludzi niezłomnych -a jest ich na pewno niemało musi powstać siła i to nasza siła nie dajmy się tumanić szambo zostanie szambem.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę