Dodawanie komentarza

Do tematu: Mój lud opuścił Mnie

Komentarze do artykułu: Współczesna Targowica

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mój lud opuścił Mnie

~galileo

2008-04-02 23:48:01

cd.
   Wielu z was odrzuciło również najwyższe wartości narodowe, wśród których pierwszą była przynależność do kultury zachodnio-chrześcijańskiej (łacińskiej), dobrowolnie przed wiekami przyjęta. Tym samym odrzuciliście przynależność do mojego Kościoła, a z nią utraciliście kompas sumienia.
   
   Utraciliście też pojęcie służby swojemu narodowi na rzecz jakże niskiego pojęcia kariery politycznej, w której różnorodne partie walczą ze sobą, wydzierając sobie co bardziej pożądane funkcje i stanowiska, lub zwróciliście się ku zaspokajaniu swojej żądzy posiadania za wszelką cenę, również za cenę oszustwa. Tak iż uczciwa, rzetelna, wytrwała praca wydaje się wam sprawą śmieszną; tym bardziej — służba. Nie macie poczucia odpowiedzialności za cały naród i nie chcecie zrozumieć jego potrzeb. Widzicie tylko interes własnej partii lub grupy zawodowej i w powszechnej biedzie walczycie o własne korzyści kosztem ogółu społeczeństwa. Jest to zdumiewające w narodzie, który mieni się chrześcijańskim. Mój lud opuścił Mnie. Bo przecież Ja, wasz Pan, bezinteresownie służę światu mocą moją i do takiej współpracy powołuję was. Jeszcze w okresie ostatniej wojny do obrony własnych wartości zrywał się cały naród. Teraz nawet nie wiecie, jakie one są, jakżeż więc moglibyście stawać w ich obronie?
   
   Pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ

Piękne, tragiczne

~Jan

2008-04-03 05:28:55

i niestety prawdziwe. Podaj źródło. Dzięki

ODPOWIEDZ

Link do książek

~Raynold

2008-04-03 09:56:57

http://www.objawienia.pl/anna/spis-anna.html
   

ODPOWIEDZ

Zrodlo

~galileo

2008-04-03 22:18:22

Witam wszystkich.
   Pan Raynold podał właśnie źródło.
   Można jednak ściągnąć z innej strony w oryginalnej formie (przed drukiem książkowym).
   Oto odnośnik: http://www.objawienia.pl/root/start.html#on - na samym dole tej strony jest plik
   *.zip (14.7MB). Po ściągnięciu można go wypakować i otwierać klikając na ikonę przeglądarki - będzie to w formie już książkowej. Można otwierać go też od razu z zip-a, np. bw-01.html do
   bw-13.html. Ten materiał będzie wtedy w oryginalnej formie (m.in. z datami).

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę