Dodawanie komentarza

Do tematu: Panie derektorze

Komentarze do artykułu:

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Panie derektorze

~Jan

2008-04-11 07:19:39

gdzie jest moja opinia moj post ciezko w stresie napisany a Pan jeszcze mi to blokuje. Nie elegancko i bez podstawnie.

ODPOWIEDZ

.

~r.n.

2008-04-11 13:56:07

nic nie blokuje nic nie usuwam, nie było mnie na portalu od wczoraj.

ODPOWIEDZ

.

~red.nacz.

2008-04-11 13:59:27

będzie dodana opcja sprawdzająca czy ktoś z zewnątrz Wam nie usuwa postów, po dodaniu komentarza proszę o zapisanie sobie linka i w razie problemów mejlować do mnie z podaniem wlasnie urla.

ODPOWIEDZ

usuwane posty

~zbyniu

2008-04-12 23:05:14

bardzo ciekawe, jeżeli nie red.nacz. to tylko administrator serwera, na którym jest hotnews.pl, wiadomo że w internecie nie jesteś anonimowy, ale manipulowany to już zakrawa na kpiny :-) może czas zmienić serwer, który może się znajdować np. na Antarktydzie
   a tak poważnie to wcale mnie to nie dziwi...

ODPOWIEDZ

.

~r.n.

2008-04-13 04:53:10

administratorem jestem też ja, a więc kwestia wpływu byłaby dziwna z uwagi na brak mojej zgody do ingerencji w treści - chociaż ostatnio nie mam prawa się już niczemu dziwić.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę