Dodawanie komentarza

Do tematu: Już się zaczeło!!!

Komentarze do artykułu: Ekologia do śmietnika

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Już się zaczeło!!!

~Andrzej z Kalifornii

2008-04-19 04:03:45

Maniek dobrze spostrzegł zagrażającą sytuację jaka się utworzyła przez sprawowanie
   władzy w Polsce przez stary postUbecki układ agentów, o której to sytuacji w korelacji z Unią
   Europejską wygłosił referat ST.Michalkiewicz.
   Michalkiewicz jak zwykle oplata to ładnie skonstruowanymi alegoriami,
   ale one niekiedy rozmazują rzeczywisty obraz i skutek jest taki, że żadne
   ugrupowanie patriotyczne w Polsce nie podejmuje jakiegokolwiek działania
   przeciwstawiającego się bardzo, bardzo niebezpiecznej sytuacji nietylko utraty
   ekonomicznej, bankowej w Polsce (co się już stało) ale teraz suwerenności i rozebrania
   terytorialnego Polski co będzie następowało w nadchodzących czasach na waszych oczach,
   jeśli w tej chwili nie zacznie się coś dziać w Polsce przez was.
   Specyficzne usypianie poprzez tylko dyskutowanie i prognozowanie.
   Niestety Michalkiewicz nie zauważył bardzo ważnego zdarzenia niedawnego porozumienia
   jakie rząd Niemiecki podpisał w Tel Awiwie z rządem Izraela.
   Izrael jest to specyficzna kopia centrali byłego ZSRR. Otóż to państwo zostało utworzone
   przez szefa byłego ZSRR (był tworem powołanym przez żydów dla żydów) żyda J.Stalin (Jewgashvili). Niedawne porozumien jest dokładnie kopią w sencie funkcyjnym porozumienia Ribbentrop Mołotow i utworzenie paktu przyjaźni z perspektywą rozebrania Polski, co się
   stało w 1939, kiedy te dwa państwa napadły z dwóch stron na nasze terytoria.
   Obecna sytuacja niemniej ma nieco zmienioną specyfikacje, ale rozkład sił jest na korzyść ich planów jest
   nawet bardziej pomyślny, ponieważ niejaśny dla niewtajemniczonych lub mało spostrzegawczych, co sami widzicie po sobie. Dywersyjna grupa Mossadu i postżydokomuny de facto rządzi totalnie w Polsce
   tworząc dla dezorientacji Polaków coraz to nowe partie niby walczące z sobą, ale tylko stwarzające
   pozory takie. Final jest zgodny, jak to było widać przy ratyfikacji paktu lizbońskiego. PO, PSL, LiD i PiS zazem zgodnie zaaprobowali taki układ oddający naród polski bez jego zgody, choć i tak otumaniony
   przez nich, pod władzy obecego tworu, któremu przewodzą ciągle te same Niemcy, pomimo pozorów.
   W ostatniej chwili pad w swoją głupotę, także jak to było przy pierwszych rozbiorach Polski w 18 wieku, kościół katolicki.
   Za cenę przyznania pomocy i subwencji unijnych o.Rydzyk zrezygnował z przeprowadznia demonstracji przeciw zatwierdzeniu paktu Lizbońskiego która miała się odbyć w Warszawie. I tu się na nim zawiodłem, bo myślałem, że on jeden tak się szybko nie podda, a jednak. Przypominam, że w czasie rozbiorów Polski pod koniec 18 wieku kościół katolicki odegrał niepoślednią rolę zdrajcy. Prymas Polski Michał Poniatowski bratanek króla, tez zdrajcy, był jednym z głównych aktywnych pracujących nad pozbawieniem Polski suwerenności. Popełnił samobójstwo w obawie przed powieszeniem go przez kościuszkowców, którzy to powiesili dwóch zdrajców katolickich biskupów Kossowskiego i Massalskiego.
   W rozbiorach tych współpracowali z Niemcami Żydzi, jak zwykle. Oni z sobą stale współpracują, choć jak to w mafii bywa czasem się wyrzynają, aby dalej z sobą współpracować. Hitler-Stalin. Merkel-Olmert i poprzednicy.
   Obecna mafia żydowska to potworna światowa organizacja bardziej wpływowa niż jakiekolwiek państwo na świecie. Nie patrzcie na słabość pozorną państwa Izraela. Nawet nieco bardziej bogobojni żydzi jak Torah Jews, Naturei Karta uważają Izrael jako państwo zła, państwo diabła, którego nigdy nie uznają. Izrael de facto rządzi w USA. Także finanse tego kraju są totalnie pod jego kontrolą. FED jest w ręku Żydów, na 8 jego gubernatorów 7 są Żydami a jeden jest prozelitą i ma żonę Żydówkę. Fed to prywatny centralny bank w rękach Żydów od 1913 roku regulujący i kontrolujący wszelkie transfery finansowie. Z tego źródła też był finansowany tzw eksperyment
   Sowiet Union – ZSRR, który przeprowadzono totalnie przez Żydów.
   Porozumienie A. Merkel – E.Olmert to kontynuacja tej przerwanej współpracy nad rozkładem sił na świece jakie zostało zapoczątkowane przez Hitler-Stalin, Ribbentrop- Mołotow.
   Kochajcie Jezusa Chrystusa i powierzajcie Mu swoje modlitwy ponieważ tylko On jest naszym pośrednikiem między Bogiem Ojcem, Jezusa Chrystus uchroni nas od tych diabelskich planów. Ale, działajcie w Nim, bo bez Niego nic nie możemy uczynić, jak On sam powiedział. Patrzcie na Niego i chodźcie w Nim, bo czas jest krótki. Zresztą On przychodzi powtónie jak zapowiedział. Czy jesteś na Niego przygotowany? Oderwijcie oczy od tego świata i zwrócie na Niego, to zobaczycie prawdziwy świat przez Niego.
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę