Dodawanie komentarza

Do tematu: coś mnie nie rusza ta akcja

Komentarze do artykułu: Cejrowski rezygnuje... z Polski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

coś mnie nie rusza ta akcja

~zbyniu

2008-04-22 22:16:13

Wybrali co bardziej wykształceni małpę z brzytwą w łapie w ostatnich wyborach, która chlasta na lewo i na prawo jak wytresowana, nic nie można zrobić tylko płakać albo wierzyć w cuda, które niby to mają nastąpić. Nie jestem gwiazdą telewizyjną, która ni stąd ni zowąd strzela focha i oznajmia że ma w d... całą tą Polskę i wyjeżdża bo ma gdzie. Ja mam zostawić wszystko tutaj i wyjechać jak pan Cejrowski do dziczy gdzie gryzą komary, węże, skorpiony, pająki i co najgorsze jest gorąco i wilgotno. Niby komu mam zrobić tutaj miejsce? To, że go lubię i czytam jego książki wcale nie znaczy, że będę robił to co każe - już takim ociemniałym fanem nie jestem :-) Chop szklankę piwa. Zdrówko.

ODPOWIEDZ

lekko się można zszokować

~zbyniu

2008-04-24 09:33:19

cały program, z którego wzięty jest fragment do artykułu z udziałem między innymi Cejrowskiego można obejrzeć pod adresem
   http://www.itvp.pl/pub/stat/common/view?object_type=video&object_id=31884

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę