Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam wrażenie że większość

Komentarze do artykułu: Większość z nas czuje pociąg do obu płci?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam wrażenie że większość

~Krys

2008-04-24 11:33:00

Polaków czuje pociąg by komuś delikatnie mówiąc obić ryja -za przypisywanie nam wszelkich win,wmawianie i wywoływanie w nas antysemityzmu,poniżanie ,szkalowanie Polski i Polaków pozbawianie nas jako narodu własności wyzyskiwanie od pokoleń żerowanie na narodzie , powolne doprowadzanie kraju do zapaści niszczenie wiary i fizycznego unicestwiania przez zboczenia.Najwyższy czas by przestać się bać sekty organizującej spisek antypolski -i skończyć z dominacją żydokomuny na wszelkich szczeblach władzy Przestać musimy wybierać kolaborantów ,i fagasów obcych nacji -do przemyślenia,staliśmy się państwem z którego wszyscy chcą czerpać zyski wykorzystując głupotę lub chęć wzbogacenia się rządzących.

ODPOWIEDZ

Nie wiem jak wiekszośc-

~zyta

2008-04-24 12:06:39

Ja mam ochotę od dawna ciągle komuś dac w pysk.Niektórzy aż się proszą.Na głupotę nie ma argumentów. Homoseksualiści mnie nie interesują . Są - niech sobie będą. Myślę ,że sobie świetnie dają radę w życiu.Nie rozumiem , dlaczego mam o nich słuchac ciągle w telewizji jakby nie było ważniejszych spraw.Może to tak jest ,że z jakiegoś powodu biologia /a jej prawa są stare jak świat / eliminuje osobniki uniemożliwiając im rozmnażanie się .Może homoseksualizm
   to problem znacznie szerszy niż nam sie wydaje.Od tego są lekarze , genetycy żeby coś zrobili z natręctwem homoseksualistów.Nikt ich nie zmusza do związków niezgdnych z ich naturą.A fakt ,że ich problem nie jest traktowany przez pozostałych jako najważniejszy i bardzo interesujący nie powinien ich dziwic. Bo interesujący by nie musi .

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę