Dodawanie komentarza

Do tematu: Bardzo POdniecali się rodacy

Komentarze do artykułu: Cementu BRAK!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Bardzo POdniecali się rodacy

~Jan

2008-06-03 21:25:07

kiedy usłyszeli że Polska wraz z Ukrainą zostały wybrane jako organizatorzy ME 2012 roku w piłce nożnej. Mam pytanie do forumowiczów. To jest absolutnie moje prywatne zdanie, ale, szukam na nie odpowiedzi wśród Was. Mianowicie - uważam że przyznanie zaszczytu (bo to jest poniekąd zaszczyt) zorganizowania ME 2012, jest poprostu trickiem politycznym, po raz kolejny wpuszczenie Polski w maliny, sposób na wydarcie kasy (resztek) za niewywiązanie się z tego obowiązku i na krótko przed imprezą zaszczyt ten zostanie odebrany a nasz kraj zostanie obłożony karami za nie przygotowanie stadionów, infrastruktury, hoteli, autostrad, parkingów etc: oraz wielu innych ważnych inwestycji towarzyszacych tego typu imprezom. Za co trzeba będzie Eruopejsom z UEFA wypłacić miliony Ero-kasy, a nasz kraj pokazany zostanie w światu jako stado nieudaczników. A EU 2012 odbędzie się np.w Niemczech albo w Itali. Do fali oszczerstw o polskie obozy koncentracyjne, antysemityzm, złodziejstwo, pijaństwo dołożona zostanie niemoc organizacyjna. Rządzący jevreje, folksdojche w Polsce nic nie robia w tym kierunku, żadnych prac projektów wszystko po to, żeby doprowadzić do tego o czym mówię. Jeśli można proszę o komentarze na ten temat.

ODPOWIEDZ

Nie będzie Euro 2012

~H B

2008-06-03 22:55:32

Poczytajcie Projekt Cheops w sesji 82 i 84 Marduk pęka ze śmiechu na pytanie o to !!

ODPOWIEDZ

Janie

~Maniek

2008-06-06 05:27:51

co do Euro 2012 to nie uważam tego za jakiś zaszczyt, po prostu medialna szopka mająca na celu odwrócenie uwagi od spraw naprawdę ważnych, zamiast na zadłużone szpitale (nie wspominając o reformie) kasa będzie szła na stadiony, oczywiście zadbano żeby odbywało się to bez przetargów czyli wiadomo że szykują sie wielkie przekręty, powiem wprost w dupie mam jakieś euro, co mnie to obchodzi? za moją kasę zbudują drogi i stadiony, tylko że za przejazd tymi drogami zbudowanymi za moją kasę będę musiał dodatkowo zapłacić, a na stadion też z moich pieniędzy nie wejdę bo nie stać mnie na bilety, co z tego wynika? że euro2012 obejrzymy w TV i nie ważne czy odbędzie sie w Polsce czy gdzieś indziej, do tego jeszcze przed końcem kadencji tego rządu zostaną podpisane umowy na budowę stadionów (bo o jawnym przetargu nie ma mowy to już zostało postanowione) a jak sie nie wyrobimy? cóż... będą nowe wybory i każdy będzie obwiniał każdego tylko nie siebie, jak zwykle nikt nie poniesie za to odpowiedzialności a za to wszystko zapłacą jak zwykle normalni ludzie.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę