Dodawanie komentarza

Do tematu: Kundle dwa...

Komentarze do artykułu: 7 dni za Bolka

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kundle dwa...

~8ball3r

2008-06-12 00:51:24

niech sie pozagryzaja obaj do niczego wiecej sie nie nadaj.Moze wreszczie jak sie te wszystkie bohatery walko z komuna pozagryzaj to cos sie zmieni.Kto to slyszal zeby caly narod musial placic za fanaberie dwoch pajacow, ktorzy poklucili sie o to ktroy ma bardziej wydymac narod.Na pochybel czarnym i czerwonym.

ODPOWIEDZ

Dobre rozeznanie!!

~Andrzej z Kalifornii

2008-06-12 05:20:47

...ale trzeci Donek jest taki sam ....bo to nieustnna ta sama żydoMafia kochająca
   interesy swoje ponad interesy narodu polskiego

ODPOWIEDZ

8ball, "czarni" za Polske

~Wiklin

2008-06-12 09:56:07

oddawali zycie!!!!Nawet po okraglym stole zamordowano jeszcze ( bodajze) 3 ksiezy....wiec wysterylizuj sobie mozg bo ci sie tam michnikowce i inne gronkowce zagniezdzily!

ODPOWIEDZ

Wiklinie "czerwoni" też

~szczery do bólu

2008-06-12 15:20:06

oddawali życie za Polskę walcząc z niemieckim okupantem, ginęli za Polskę w obozach koncentracyjnych a nawet w śniegach syberii gdy byli na tyle głupi by nie podporządkować się Stalinowi. Kiedy zrozumiesz że czarni i czerowni to tylko dwa przeciwne obozy tak samo nastawiano na to zeby rządzić za wszelką cenę. Prawdziwych księży, z powołaniem, jest może z 10%, reszta to zakłamana, perfidna i nie nasycona czarna mafia. Okradająca wiernych z uśmiechem i imieniem Pańskim na ustach. Księżą z powołaniem co najwyżej prowadzą oazy dla młodzieży i podrzędne parafie na których nie da się zbić kasy.

ODPOWIEDZ

wiem kto szczery d bólu

~turysta

2008-06-12 17:41:37

ppotwojej napastliwosci na kler widac jak masz popiepszone pod sufitem wiem kto ty jestes
    ty jestes agentem zydobolszewii z szamba michnikowego -tvn jak narazie kler jest poza zasiegiem tego szamba i dlatego taka nagonka i Ich oplowania a ty jestes poslancem z szamba z nakazanym zadaniem do wykonania i pewnie urodzony zostaleś wpsiarni przez sukę razem z palikotem i innym pomiotem

ODPOWIEDZ

Wilinie

~szczery do bólu

2008-06-13 15:50:21

moja wypowiedź była żartoblia i chodziło raczej o pokazanie że każdy może walczyć o Polskę, pytanie trzeba sobie tylko zadać o jaką. Wybacz ale Polska której obraz prezntuje postawa większości księży jest równie koszmarna jak ta zafundowana nam przez bolszewików. Wystarczy zdjąć klapki z oczu by zobaczyć jak głęboko siedzą w szambie niektótrzy księża(a raczej że tylko niektórzy nie siedzą)
   turysto - właściwie powinienem przemilczeć twój wspaniał pokaz katolickiej miłości do bliźniego. Powiem tak, mój młodszy brat jest księdzem, uznanym przez proboszcza u którego był wikarym za niespełnego rozumo bo pod jego nieobecność pochował za dramo kobietę z bardzo biednego domu i zabronił wziąść pieniędzy także kościelnemu. Oczywiście oprócz tego było jeszcze parę innych incydentów, jak zybt małe cołaska itd. Mego brata przez trzy tygodnie ukrywali parafianie po domach chcąc pozbyć się proboszcza, ale nie wygrali. Grzegorz jest teraz w jednym z seminariów, naucza, a przy okazji nie ma kontaktu z wiernymi i jest pod stałym nadzorem. Wybacz, ale to co dzieje się w Polskim kościele znam z autopsji, z pierwszej ręki, zza kulis, bez cenzury i jeżeli piszę że to już organizacja do robienia pieniędzy a nie duszpasterstwo to wiem co piszę. Chcesz łudzić się i żyć w przeświadczeniu że jest inaczej - Twoja sprawa - ale nie oceniaj ludzi których nieznasz swoją małostkową i płytką miarą.

ODPOWIEDZ

heh turysto

~szczery do bólu

2008-06-13 19:57:39

co tu jeszcze można powiedzieć? Ale może to i lepiej tak żyć, ślepemu i głuchemu na wszystko do okoła, w ślepym przeświadczeniu o nieomylności. Na pewno łatwiej bo nie traci się wiary w coś co powinno być opoką i ostoją a okazuje się maszynką do wyzyku, produkcji kasy i trzymania władzy.

ODPOWIEDZ

Szczery do bolu

~turysta

2008-06-14 14:54:28

Szczery do bolu proponuję zmien na GŁUPI DO BÓLU

ODPOWIEDZ

turysto mam wrażenie

~.............

2008-06-14 17:47:19

że ty w realnym swiecie jesteś tylko gościem, zamknięty w wizji tego czym kościół powinien być, niedostrzegasz tego czym się niestety stał. Fantazym twój dobitnie świadczy o tym że nie tylko czerwoni robią ludziom pranie muzgu.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę