Dodawanie komentarza

Do tematu: komuchy podskakuja,bo czuja

Komentarze do artykułu: Komuniści znów chcą dać...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

komuchy podskakuja,bo czuja

~Wiklin

2008-06-16 13:04:18

sie bezkarni.Partia zalozona za pieniadze przywiezione w reklamowce z Moskwy powinna byc juz dawno zdelegalizowana ,ale Pis mial inne priorytety: wykonczyc LPR i SO !Jedynie Giertych w swoim ministerstwie przejechal sie po komuchach odbierajac im 450 tys. zl subsydii ,ktore to marnotrawstwo jawnie tolerowal Seredynski z PiS-u!Tekst z 2002 bardzo mnie ucieszyl ,to dobrze ,ze tyle majatku znalazlo sie w polskim posiadaniu ,bo mimo wielu insynuacji Kosciol zachowuje polski charakter.Lepiej dac klasztorowi niz bandytom z unurzanymi po lokkcie rekami we krwi polskich patriotow!A co ?

ODPOWIEDZ

problem w tym Wiklinie

~Dariusz

2008-06-19 08:13:36

że oni dostają za darmo, a sprzedają za grube miliony. I to komu? Ano przynajmniej w jednym przypadku wiem że jedną z kamienic od Betanek kupili żydzi, a tereny za błoniami miejskimi holendrzy. I z czego tu się cieszyć? Ze złodziejskiej prywatyzacji przynajmniej 10-20% trafiało jednak do budżetu. Z tego co wyprzedają władze kościelne dostając za darmo nie trafia do społeczeństwa nic.

ODPOWIEDZ

W czym problem?

~Dariusz

2008-06-20 08:05:15

ano chociażby w tym że Betanki dostały ziemię w centrum Krakowa, w zamian za straconą działkę w okolicach Sosnowca. Bo do Sosonowca było im za daleko. Różnica w cenie działki jest 15-nasto krotna. Dla ciebie to pewnie nie problem, bo Fozz, bo czerwoni, bo ktoś tam nakradł. Dla mnie jednak nie ważne czy sbek, czy czerwony, czy żyd, czy ksiądz, ważne że oszust i złodziej. Cieszyć się z tego może chyba tylko debil. Do tego samego worka i do rzeki, bez różnicy czy w hałacie, budionóce czy sutannie. I nie uważam wcale kościół za ostoję polskości. Może jeszcze był nią 20 lat temu, ale już nie dziś. o.Tadeusz czy Isakowicz-Zalewski to za mało. Dziś kościół to doskonale prosperujące przedsiębiorstwo do robienia kasy, którą zresztą tak samo jak czerwoni i żydzi wyprowadzają z Polski. Poczytaj sobie o tajnych finansach Watykanów, o organziacji Intituto per le Opere di Religione, dlaczego zginął papież Jan Paweł I. I dlaczego nie w smak większości polskim biskupom to co robi ojciec Tadeusz. Tracą pieniądze i władze, och jak ich to boli. Czy patriotyczny kościół tak by postępował?

ODPOWIEDZ

acha ,juz Resort blokuje

~Wiklin

2008-06-20 12:16:35

mi replike .Trzeba ochraniac swojego agenta....

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę