Dodawanie komentarza

Do tematu: By żyło się lepiej Wszystkim

Komentarze do artykułu: MISJA - utrudnić życie...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

By żyło się lepiej Wszystkim

~Olek

2008-06-24 15:17:42

By żyło się lepiej Wszystkim nawet producentom kas fiskalnych made in China
   Chcieliście PO to macie ale to to jeszcze nic poczekajcie jeszcze trochę :-)

ODPOWIEDZ

Olek ,kto tutaj chcial PO?

~Wiklin

2008-06-25 10:48:08

chyba Raynold ,Dexter czy Obiektyw....ale oni po wykonaniu zadania (czytaj ;opluciu Giertycha) zostali juz skierowani na inny odcinek albo wycofani do rezerwy!

ODPOWIEDZ

Nie przypominam sobie

~Obiektyw

2008-06-25 20:42:09

bym głosował na i za Tuskiem. Owszem byłem i jestem przeciw Giertychowi. Co do zniknięcia z forum to zmieniłem mieszkanie i nie mam stałego łącza. Nie chce mi się biegać codziennie do kogos by napisać parę zdań na forum.

ODPOWIEDZ

prawda Obiektyw,ty oddalbys

~Wiklin

2008-06-26 11:07:35

Polske w rece Triumfiratu: lewak- Ikonowicz,komuch- Miller i frustrat-Wrzodak !Pierwszego pomine milczeniem ,drugi podpisal wszystko co mu brukselska mafia podsunela pod nos w Kopenhadze i Atenach w rezultacie czego bez zgody Jewropy nie wolno nam polozyc nawet 1 metra drogi!Ostatni zas to upadly narodowy Tytan ,ktorego skrzywdzono nie powierzajac jemu, a nie jakiemus tam Giertychowi kierownictwa LPR-u w rezultacie czego nie majac perspektyw na dopchnie sie do zlobu (czytaj: stolek w Sejmie) po bezskutecznym napraszaniu sie Blizniakom wyladowal u w/w kompanii. Tak Obiektyw ,patrzac dzisiaj na Polske z perspektywy ostatnich 6 miesiecy musimy dziekowac Bogu za to ,ze Giertych nie zostal premierem ,ufff ...jaka ulga!

ODPOWIEDZ

Ciekawe więc w jaki

~................

2008-06-27 18:51:04

sposób ta wspaniała frakcja LPR potrafiła dogadać się z podłą UPR i wystartowały razem w wyborach. Przecież to niemożliwe by tak dwie przeciwstawne partie mogły podać sobie ręce. I wiesz co, masz racje Wiklinie, to ci co chowają się pod kołdrą wychodzą najlepiej, głowy nie nadstawią, strachu się nie najedzą a na końcu napiszę książkę o wyższości przetrwania genów najwspanialszej i bohaterskiej częsci narodu.

ODPOWIEDZ

UPR nie jest za

~...............

2008-06-28 17:37:09

legalizacją narkotyków, mówi o tym tylko Korwin-Mikke, a on coraz dalej jest od polityki i założeń ugrupowania. Facet jest trochę jak właśnie Palikot, co do błędów to cóż, zdarzają mi się bo jestem typowym odruchowcem, pisząc długopisem nie mam problemów, na komputerze bez worda ani rusz. Zresztą u ciebie też ich nie brak, tylko po co się czepiać. Jak zwał tak zwał, papierowy z ciebie bohater który gadaniem tylko o ojczyznę walczyć by chciał.

ODPOWIEDZ

hmmm

~..................

2008-07-01 08:54:19

Frakcja polityczna (z łac. fractio - łamanie) to zorganizowana i zdyscyplinowana grupa ludzi, która wyodrębniła się w ramach szerszego organizmu politycznego.
   Wyraz użyty w kontekście grupy partii prawicowych które miały razem startować w wyborach, LPR, UPR itd. Pokaż mi gdzie placem gdzie tu jest błąd bo oczy łzawią od gapienia się w monitor i nie widzę.

ODPOWIEDZ

do twojego placzu,wielokropku

~Wiklin

2008-07-02 18:13:50

dochodzi moje zgrzytanie zebow... zatem proponuje zmiane scenariusza.Z ponizszego linku polecam wypowiedz Waclawa-L. ....jezeli jestes Polakiem i lezy ci na sercu los Polski to nie powinienes miec klopotow z jej zrozumieniem ,....to bardzo madre slowa!
   http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=39189&subdz=

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę