Dodawanie komentarza

Do tematu: Plucie do góry?

Komentarze do artykułu: Przyczyna śmierci Bronisława Geremka - byle nie jego wina...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Plucie do góry?

~Ben Eleazar

2008-07-28 14:07:53

Polka zainicjowała ciekawy temat oparty na wypowiedzi satyryka Daukszewicza.Plucie do góry rzeczywiście jest nie tyle niebezpieczne,że ślina spadnie na plującego ,co niewygodne.Aby plunąć do góry trzeba mieć siłą, ale i też odwagę.Jest to gra w ciemno.Spadnie na mnie czy nie.Najczęściej nie bo-patrz komentarz Polki.
   Mnie to podsunęło temat sikania z góry.Jest to łatwe i wcale niebezpieczne.Będąc na górze robi się to lekko,bez wyrzutów sumienia,że sikający opryska siebie.Jednak pewność siebie może zawieść.Niespodziewany poryw wiatru z jakiejkolwiek strony może zmoczyć moczem sikającego z góry.Są takie ostrzeżenia dla małych chłopców; nie sikaj pod wiatr.Jeśli jednak silny wiatr w plecy zawiruje też może opryskać się sikający z góry.Tu moje ostrzeżenie;jeśli już jesteś na górze,nie sikaj na dół.O owym aspekcie życiowej mądrości zapomniał pan Daukszewicz.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę