Dodawanie komentarza

Do tematu: Wcale mie to nie dziwi...

Komentarze do artykułu: Wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wcale mie to nie dziwi...

~withe_wolf

2008-10-25 18:53:34

ze wykupują. Przecież jak im arabowie za bardzo zajdą za skórę, to gdzieś będą musieli się przenieść. Więc co za problem przejąć kilka banków, później udupić kilkaset tyśięcy ludzi, którzy kupili sobie(na kredyt) nowe mieszkanka lub domy ( na 30 lat). Ludzi się wywali na bruk a mieszkanie się przejmie i rozdzieli dla swoich. To chyba jedyna rzecz jakiej można temu Narodowi zazdroscić - dbałość i pomoc własnym obywatelom - solidarność. Niestyety dzięki dyżurnym mediom w Polsce ten odruch został całkowicie(mam nadzieję, że nie do konca) wyeliminowany... Podwzględem moralnym nasze społeczenstwo zaczyna sięgać dna, niestety.
   Ps
    Nie w temacie ale muszę...
   Jestem dziś w jakimś empiku czy cóś podobnego i ogładam pierwsze strony gazet. Na pierwszej stronie GW (brrrr) dużymi literami napisali : W Katyniu zginęli Polscy terroryści-
   Zadnego akapitu, myślnika z wyjaśnieniem, nic... Oczywiście jest teks poniżej informujący o co chodzi ale tytuł robi swoje...
   Mnie zatelepało i mam dość...
   Czas na jakąś rewolucję...
   pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Takich s-byków należalo by

~krys

2008-10-25 19:24:58

Kastrować gdzie Marszałek Bereza Kartuska to dla nich za mało. Czemu ten bohaterski naród daje się tak upodlać,To już przekracza wszelkie granice bezczelności ,Polacy policzcie się .

ODPOWIEDZ

aha!!!!,dostalem bana....

~Wiklin

2008-10-29 13:42:40

nic nie wchodzi!

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę