Dodawanie komentarza

Do tematu: Oj nie zginęła Nasza Ojczyzna!

Komentarze do artykułu: Pani Generał Elżbieta Zawacka

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Oj nie zginęła Nasza Ojczyzna!

~Andrzej z Kalifornii

2008-11-12 07:34:02

W tej masie zalewu żydoUbeckiego terroru od 1945 roku i postżydoUbeckiego oszustwa, grabieży narodu i jego kolejnego otumaniania od 1991, jako nowej taktyki tych samozwańczych i podstwionych elit, Wałęsów, Kwasów, Tusków i Kaczorów, o to cud - niezniszczony kwiat ducha narodu polskiego.
   
   Słowa poety wieszczyły: Oj nie zgineła naszy ojczyzna puki niewiasty w niej żyją, bo z ich to piersi rośnie trucizna, którą nasi wrogowie się trują. Nie tylko trucizna dla wrogów ale nadzieja, otucha, radość i Miłość dla tych którzy nie ulękli się tej żydoNiemiecko swołoczy, która ponownie gnębi nasz naród i rozkłada całe państwo.
   Teraz najgorsza faza kompletnego załamania to rządy tego bezczelnego partyjnego oprycha i antypolaka Tuska.
   Ponad tydzień temu w telewizyjnym wywiadzie Lis-Michnik obaj, bolszewiccy faszyści ustalili zgodnie, że jedyna polska partia polityczna, która się pojawiła od 1945 roku - LPR, to partia faszystowska.
   Tak to prawdziwi zakonspirowani żydo-faszyści w ramach swoich rządów ustalają co jest faszyzmem a co nie jest.
   Obódź się narodzie i walcz aż takich potworów jak Lis-Michnik nie będzie na świecznikach, ale ich pełno w więzieniach. Bo tylko wówczas będzie można będzie mówić, że Polska jest wolnym krajem.

ODPOWIEDZ

życzenia

~L9

2008-11-12 08:41:01

Pani Elżbieto, jest Pani piękną i wspaniałą postacią, oby najukochańszy Bóg dał Pani siły i czas na ukończenie dzieła o którym Pani mówiła.
   
   ad.
   pan Krzysztof
   
   nic dodać nic ująć.pozdrowienia

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę