Dodawanie komentarza

Do tematu: Czy warto wiedziec?

Komentarze do artykułu: Kartel farmaceutyczny rządzi światem?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czy warto wiedziec?

~Jeszcze Polak

2009-01-12 03:43:18

Choc w Boga nie wierze( i nie to z jakiejs nienawisci ) mam nadzieje ze jakas wyasza sila chroni takich ludzi jak Dr Rath.Czlowiek czuje sie w tym wszystkim bezradny.Wierze w to co zostalo przedstawione w tych filmach jest i przyznam ze to przeraza.Jednak bardziej przerazajacy jest taki fakt ze ilekroc dochodzi do takich przewrotow zawsze dochodza one do skutku.I co poczac teraz z taka wiedza?Autor tych filmow mial cywilna odwage o tym powiedziec ale co dalej z tym czynic?I tak kazdy wraca do swojej codziennej egzystencji bo ciagle rozmyslanioe o tym moze wprowadzic w chorobe.Dla jednych prawda jest cenna a dla wiekszosci zbedna.Dla mnie ma znaczenie lecz na wieksza skale niema zastosowania.Jedynie co mi pomaga z ta cala wiedza to to ze tak czy inaczej cala rasa ludzka jest dosc prozna poprzez wlasne ego.Gdy czlowiek cierpi natura cierpi razy cztery a gdy czlowiek zyje w dostatku razy dziesiec.Jednak gdy takie koncerny szkodza natura coraz blizsza jest unicestwienia.Nalezy pamietac ze na tej ziemi potrzebujemy ludzi dobrej woli o poczuciu sprawiedliwosci bo tylko tacy moga cokolwiek jeszcze uratowac.WARTO WIEDZIEC ze jeszcze tacy tu sa.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę