Dodawanie komentarza

Do tematu: Tego w TV też nie zobaczysz

Komentarze do artykułu: Tego w TV nie zobaczysz!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Tego w TV też nie zobaczysz

~Raynold

2009-02-11 01:35:38

Z tym, że tamto jest małym pikusiem w porównaniu do tego: http://www.youtube.com/watch?v=k4jdLrjH-3Y http://video.google.pl/videoplay?docid=-3933870709331196363 http://video.google.com/videoplay?docid=-2927498432760024906 itp.
   

ODPOWIEDZ

no wlasnie z tym wszystkim

~Wiklin

2009-02-11 13:44:36

co nam tutaj serwujesz Raymond ,walczyl Giertych a ty z kolei walczyles z ..Giertychem.A poniewaz znaja cie ,jak to sam z duma stwierdziles , juz calym swiecie zatem prowadziles walke z wnukiem Jedrzeja na skale swiatowa!

ODPOWIEDZ

maryny człeku wychowany na

~uczciwy polak

2009-02-11 18:55:49

gazecie wyborczej,myśle że jesteś z otoczenia bolka zapamiętaj ,jesteś na przegranej pozycji twoj pryncypał także co wy reprezentujecie UB-ecję biś ,żydki wypromowały bolusia zdrajcę judasza który za parę srebrnikow się sprzedał ,takiego olać to coś okropnego a dopiero mu służyć -brzydze się wami

ODPOWIEDZ

Pytanie do Wiklina

~obiektyw

2009-02-12 16:42:05

A czy uważasz że Roman Giertych jako założyciel tej partii nadal powinien jej przewodzić. Bo w sumie to nie widzę tam nikogo innego by to robić.

ODPOWIEDZ

nadzieja dla Polski

~optymista

2009-02-12 21:00:04

w młodzieży wszechpolskiej tam tkwi siła i potencjal ,więcej świadomości w polakach i zaangażowania w sprawy wolnościowe i może się uda wyrugować to tałatajstwo z polskiej rzeczywistości

ODPOWIEDZ

obiektyw ,tym czym

~Wiklin

2009-02-13 10:35:44

dla Argentyny byl Maradona tym dla Polski i LPR-u jest R.Giertych-niezastapiony!

ODPOWIEDZ

Polityka to paskudna sprawa.

~trajkot

2009-02-14 01:44:34

Wszystko bylo by piekne gdyby nie fakt ze ojciec Giertycha popieral decyzje Jaruzelskiego o wpprowadzenie stanu wojennego w Polsce.Wydaje sie ze Giertychowie zawsze z jakoby sympatia patrzyli w strone wschodniej granicy.Dziadek Giertycha byl zwiazany z ugrupowaniem Dmowskiego ktory jeszcze przed odzyskaniem przez Polske niepodleglos optowal za wspolpraca z Rosja w celu uzyskania jakiejs autonomii a na dalsza mete moze i niepodleglosci.Jak by nie spojrzal w polityce nikt czystych rak nie bedzie mial.Ja sam gdy jeszcze moglem glosowalem na Giertycha bo innej opcji dla tego kraju poprostu nie bylo{i nadal niema}.Jednak uwazam ze gdyby objal wladze nalezalo by miec jakas nie komusza opozycje zeby rzadow takowych nie przeksztalcic w rzady autorytarne.Autorytaryzm Pilsudskirgo sam juz pokazal jak mozna sparalizowac funkcjonowanie rzadu a przy tym panstwa.

ODPOWIEDZ

Do trajkota

~Andrzej z Kalifornii

2009-02-15 07:22:49

Odnośnie Giertycha, tak ci powiedziała propaganda, a nawet sam Kaczyński-kalkstein, bo to było w programie jego walki o władzę w tym Układzie.
   Wszystkie partie polityczne obecne i poprzednie oprócz LPR były wygenerowane przez żydoKryptoMafie
   były i są nie w interesie narodu polskiego i Polski. To powinienieś wbić sobie do głowy, bo ci wbijają inne fałszywki aby tobą sterować. Jesteś tego przykładem.
   Całe media są w ręku żydoNiemieckiej agentury za wyjątkiem o.Rydzyka.
   Nie wszyscy są katolikami i może ta część katolickiej interpretacji biblii jąką katolicy uprawiają w wielu wypadkach rozmijającymi się z prawdą biblijną i Bożą im nie odpowiada.
   Ale jedno można powiedzieć, że największym patriotą polskim po 1945 roku jest o.Rydzyk, bardzo światły mąż i wielkiego serca. I jemu się zdarza, że popiera szulerów żydowskich Kaczyńskich-Kalkenstein bo w innym wypadku musiałby popierać super szulera żydoNiemieckiego Tuska i jego żydomasońską bandę która bez skrupułów tylko zniewala i niszczy Polskę. Każdy dzień tej bandy jaką jest PO to lata do tyłu.
   Jeśli naród pozwoli temu łotrowo dalej rządzić to jako wolne państwo przestaniemy istnieć.
   To on nieustannie pacyfikuje pozostałe przedsiębiorstwa jeszcze niby polskie.
   Z dziesiątego miejsca w świecie jeśli chodzi o uprzemysłowienie, Polska już spadła na trzydzieste.
   To jest zasługa tej żydowskoNiemieckiej bandy w Polsce na czele teraz z Tuskiem a poprzednio Wałęsą-Kohne i Kwaśniewskim-Stolzmanem.

ODPOWIEDZ

Dzięki

~masz oczy i nie widz

2009-02-17 15:33:10

filmy potwierdziły tylko moje przypuszczenia

ODPOWIEDZ

Wiklin odpowiedz nam

~obiektyw

2009-02-18 09:01:38

Przyglądam się od jakiegoś czasu dyskusjom jakie tutaj prowadzisz. I widzę że są to raczej ogólniki i rozmycie faktów bo twój największy adwersarz takimi faktami prawie zawsze operuje.
   A tak odnosząc się do twojej pierwszej wypowiedzi miło by było mnie jak i wszystkim tutaj zaglądającym podać konkretne fakty tj. podać daty, odnośniki do wypowiedzi, przytoczyć słowa kiedy to Roman Giertych walczy ze sprawami omówionymi w filmach.
   I tylko proszę bez kolejnego rozmycia tematu i nazwanie mnie kolejnym tutaj agentem.

ODPOWIEDZ

cenzury ponoc tu nie ma

~Wiklin

2009-02-18 17:13:15

ale mnie nie wchodza wiecej niz kilka linijek tekstu....replike wiec mi sie ogranicza zatem musze sie posilkowac wypowiedziami innych ,np. Waclawa w ponizszym linku.
   http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felietony&id=42960
   Czytac i brac sobie do serca!!!

ODPOWIEDZ

Alem się ubawił

~Raynold

2009-02-18 18:21:41

Wiklin, właśnie czytam twoją replike i się śmieję do rozpuku bo znając język polski dosyć dobrze nie doczytałem w niej ani jednego słowa wypowiedzianego przez Giertycha jak to cię proszono. A w zamian mamy Pogonowskiego którego normalnym Polakom zapodawać nie trzeba i kolejne lanie wody o jakiejś ponoć cenzurze. Wiesz, jak piszesz listy chwalebne o tym lawirancie i kłamcy to jakoś cenzury nie ma a teraz jak masz podać konkrety to nagle cenzura jest.
   W tym momencie powiem wszystkim tu obecnym wprost. Znając dosyć dobrze wspomnianego zbawiciela narodu śmiem twierdzić że w/w jest albo osobiście nim samym albo jest to ktoś z jego najbliższych przydupców. Po prostu ten sam styl i te same metody.

ODPOWIEDZ

Jaki syndrom?

~trajkot

2009-02-20 13:51:51

Po pierwsze wiekszosc forumowiczow tutaj domagal by sie lustracji wiekszej czesci politykow tzn glownie chodzi o to co robili podczas stanu wojennego.Dlaczego jesli np bede patrzal w przeszlosc innych politykow niz walesa i mu podobni to odrazu wywoluje to oburzenie.To jest zwykla logika a nie jakas tam napasc.Nie probowal bym czynow danych ludzi ujmowac w kontekst historyczny gdy taka sztuczka ciagle sie poslugja Walesa,Jaruzelski i inni mu podobni.Jesli chodzi o jakikolwiek syndrom ktory mial by niby mnie dotknac to tez jest to mocno przesadzone.Nie jestem komsomolcem gdyz za malo na to mam lat na karku.Zaden tez ze mnie liberal.Odnoszac sie do tego tak zwanego socjalizmu to pragne zaznaczyc ze ma on rozne odcienie.kraj ktory wciela idee socjalne nie zawsze musi byc komunistyczny czy socjalistyczny.Dobrym na to przykladem jest taki kraj jak Szwecja.Polityka socjalna tego kraju glownie oznacza to ze panstwo stara sie zabezpieczac swoich obywateli szeroka ranga zabezpieczen socjalnych.Naleza do nich wszelkie zapomogi panstowe oraz wysokie renty,emerytury.Cena za tak duza opieke sa wysokie podatki ktore jednak lozone sa wlasnie na ten system socjalny.W naszym z kolei kraju mamy wysokie podatki ktore niemalze wogole nie sa zwracane obywatelom w postaci opieki socjalnej.Jeszcze raz powtwarzam ze nie czuje jakiegos sentymentu do komunizmu ale jestem zwolennikiem tego ze panstwo winno sie zaopiekowac obywatelami.Jesli chodzi o ta cala sprawe z Giertychem poczytalem troche historii na temat jego i praktycznie doszlem az do pradziada.Z pewnoscia nie mozna tej rodzinie zazycic ze nie jest polska.Zdaje sobie sprawe ze negatywny komentarz w jego strone moze byc odebrany przez innych jako dowod jego jakis niekompetenci.Jednym slowem inni moga to wyolbzymiac i wieszac mna nim koty.Jednak piszac to na tym forum mialem nadzieje ze adresuje to do ludzi myslacych i wstrzemiezliwych.W starozytnym rzymie byla taka zasada ze podczas wojny cala wladze panstwa skupiano na jednym wodzu.Teraz tez mamy wojne i z pewnoscia przydalby sie taki przywodca, byle by gdy wojna juz minie wladza ta nie przerodzila sie w totalna dyktature.

ODPOWIEDZ

Jako kundelek będę ujadał

~Raynold

2009-02-20 20:13:23

Według ciebie, największego tu ponoć patrioty jestem nie tylko kundelkiem ale też zajobem, patriotą od 7-miu bolesci, zdradzającym IP tutejszych formułowiczów: http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1331,31480.html#all ... by wymienić tylko ostatnie. Ty jako jeden z najstarszych tutejszych formułowiczów ? jak się okazuje z połowy 2007 roku ! jakoś boisz się odpowiedzieć wprost i konkretnie na również konkretne pytania i zarzuty o choćby notoryczne kłamstwo jak choćby w sprawie twojego najdłuższego tutaj stażu. Wyzywanie za to idzie ci tak dobrze jakbyś robił to od zawsze.
   
   

ODPOWIEDZ

Do Ola

~trajkot

2009-02-22 15:41:13

Nie jestem zwolennikiem azeby darmo zjadow utrzymywac.Tylko za PRL byla tez taka zasad ze kazdy musial pracowac a jak nie no to sie nim zajeto.Fakt faktem jest taki ze zawsze beda mniej i bardziej zaradni ludzie i praktycznie uklad ko munistyczny tym zaradnym nie pozwalal sie rozwijac przez sama idee ze kazdy ma miec po rowno oprocz oczywiscie partyjniakow.Jednak teraz zesmy obrali sobie system kapitalistyczny.Sama istota tego systemu ma nacelu umozliwienie tym bardziej zaradnym dopracowania sie lepszwego statusu spolecznego.Jest to niestety tylko idea bo rzeczywistosc polskiego kapitalizmu jest tragiczna.Panstwo zamiast pomagac przeszkadza i ogranicza niczym za komuny.Ale gdyby to mialo rece i nogi to w sumie mi naprzyklad nie przeszkadzalo by tak bardzo zeby z moich podatkow wspomoc tych mniej zaradnych ale tylko pod warunkiem zeby tamci takze te podatki placili.Ja i tak jako ten bardziej zaradny kase bede mial a i ze jest kapitalizm to sam se moge kupic takie mieszkanie jakie bede chcial.Nie wiem czy byloby tak do konca fair zeby ludzi z rodzinami wypiepszac na ulice.Jesli chodzi o ten II filar to sie moge zgodzic ze jest to rabunek w bialy dzien ale podobny rabunek prowadzi jeszcze istniejacy ZUS.Ta sama zasada wiecej dasz niz otrzymasz w zamian.Banki a szczegolnie te w Polsce to jedna wielka lichwa i daltego nie ma sie co dziwic ze podczas gdy na calym swiecie oglaszaly straty akurat okazalo sie ze tylko w Polsce mialy zyski.Jeszcze raz odnoszac sie do tych darmo zjadow to ich dzieci beda w przyszlosci musialy z podatkow lozyc na twoja emeryture i w ten sposob kase odzyskasz.Wiem ze bardziej logiczne jest to ze ile zaoszczedzisz to tyle ci sie nalezy ale sam widzisz jak banki potrafia manipulopwac.Wydaje mis sie ze przyrost naturalny jest wazny dla gospodarki kraju i lepiej by bylo zeby byly jakies warunki na ten przyrost.Teraz i tak nie ma sie co martwic o tych darmo zjadow z dziecmi bo i tak wszystko biora politycy.Jestem za panstwem ktore za podatki wspomaga obywateli nie utrudniajac zycia przedsieniorczym.

ODPOWIEDZ

Do Ola

~trajkot

2009-02-22 17:05:23

Czyli z twojego wnioskowania tak jak powiedziales ze liczysz tylko na siebie wynika ze placenie podatkow nie ma sensu.Bynajmniej tak cie zrozumialem ze zadna swiadczenia socjalne nie winny byc wydawane bo oceniasz to w ten sposob ze jezeli ktos takie swiadczenia wezmie to odrazu jest darmozjad.Widzisz tu caly chaczyk polega tylko na tym zeby osoba bioraca taka zapomoge byla w stanmie udowodnic ze na nie zasluguje.czyli jezeli pracuje i ma kase to sie nie nalezy.Nawet jesli juz muwisz ze wolal bys samemu pomoc danej osobie niz przez instytucje panstwowa to po pierwsze kazdy moze tak prawic a tak naprawde zadko kiedy sie zdaza ze jest taka po0moc.Wiem ze taka pomoc socjalna moze byc dosc wadliwa bo np widzialem jeden film o gosciu z Angli co narobiol se dzieci i zyje tylko na zapomogach dla nich przeznaczonych.Tak czy inaczej zawsze beda ci co naprawde potrzebuja i ci co sciemniaja.Dodam tylko to ze sam mialem kiedys taka sytuacje w domu ze czlowiek tylko na takie swiadczenia mogl liczyc i w cale nie z jakiegos lenistwa tylko z faktu ze nie bylo roboty.Wlasnie przez wole zeby z podatkow chociaz troche kasy poszlo na socjal niz mialbym w sytuacji bez wyjscia np brac kase z Providenta.

ODPOWIEDZ

Ale jajca

~Raynold

2009-02-23 22:17:11

Po dłuższym milczeniu Wiklin by mi próbować odpowiedzieć spłodził nawet artykuł.
   PS. Jeśli Romek jest takim antyglobalistą to dlaczego czapkował w Jedwabnem, głosował za przyznaniem pieniędzy na wojne w Iraku i Afganistanie a ostatnio jako brzydzący się globalizmem przejął TV i PR a jedną pierwszych decyzji jego giermków było zablokowanie programu o Okrągłym Stole?

ODPOWIEDZ

agentom sie nie odpowiada

~Wiklin

2009-02-24 09:33:52

Reasumujac:zwalczales Giertycha na wszelkie sposoby nawet po tym jak Blizniacy rozpedzili Koalicje.Po jego niepowodzeniu w wyborach ( jesien 2007) zniknales,bo cel swoj osiagnales.Zjawiles sie po dobrym roku ,majac zapewne na oku wybory do PE, wiec moge ci najwyzej cos (p)odpowiedziec: popros szefow o inna dyslokacje bo tutaj jestes juz zdemaskowany!

ODPOWIEDZ

Kto zdemaskowany ?

~Raynold

2009-02-25 23:04:33

Wiesz, gdybym nie był dziennikarzem i nie wiedział z autopsji czym jest psychomanipulacja to pewnie bym z tobą dyskutował. W zamian jednak jak zwykle wole fakty których ty się tak boisz stosując chwyty o których wiadomo że służą jedynie jako bezwzględne osiągnięcie celu. Dezinformowanie podważanie wiarygodności dyskredytowanie poprzez ośmieszanie. stosowanie inwektyw... to jest ta twoja metoda pogromco agentów: http://www.youtube.com/watch?v=4NuPdKShODc&feature=PlayList&p=091F5377FB31D13F&index=0

ODPOWIEDZ

zeby sprawe ostatecznie uciac,

~Wiklin

2009-02-26 10:02:34

nie bede poswiecal twojej osobie juz ani jedenej marnej sekundy ,pod jednym wszakze warunkiem :trzymaj sie z daleka od Giertycha i LPR...comprende?

ODPOWIEDZ

Roman świętym za życia

~Raynold

2009-02-26 20:58:09

Roman rządzi, Roman radzi, Roman nigdy cię nie zdradi...
   A jak myślisz inaczej, to my cię znajdziemy gdziekolwiek jesteś...

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę