Dodawanie komentarza

Do tematu: O czym ty piszesz czlowieku

Komentarze do artykułu: Tego w TV nie zobaczysz!

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

O czym ty piszesz czlowieku

~kurp ze wsi

2009-02-16 23:34:28

nie masz ani wiedzy na ten temat ani prawa tak pisac!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Prawa nie ma tak pisac?

~NickHeidfeld

2009-02-18 23:47:55

a TY matole masz ? Cienki Bolek sie odezwal.

ODPOWIEDZ

Krys, z całym szacunkiem

~Raynold

2009-02-20 19:38:30

Zwracam się do Ciebie jako do tutejszego weterana z całym szacunkiem ale cytowanie Grabowskiego który różni się np. od Marcinkiewicza tym że nie wziął sobie dwudziestki jest nie na miejscu. Michalkiewicz, dopuki nie przestanie trzaskać kasy na patriotyźmie to też nie będzie u mnie wyrocznią w sprawach Polski.

ODPOWIEDZ

Kurp ze wsi do forumowiczow

~Kurp ze wsi

2009-02-21 00:11:23

z calym szacunkiem do Was do Pana redaktora. Zauwazcie jak mozna robic - trzepac kase na uczuciach nie tylko cos konkretnego produkujac ale rowniez doskonale zarabiac na ludzkiej naiwnosci, glupocie, cierpieniu, nadziei, wreszcie na ludzkiej bezradnosci a nawet smierci tej ktora byla lub tej wymyslonej ( caly swiat o tym musi wiedziec). Wszystko to jest wpisane w program zniewalania czlowieka, wezmy np takiego Bolka - Walese, na barkach stoczniowcow, kolegow wyniesiony (podstepnie) na piedestaly - zdradza ich, zdradza narod ktoremu dal nadzieje w perfidny sposob oddaje caly narod a powrotem w lapy komuchow. Ci ktorzy teraz rzadza to sa ich synowie i corki. Synowie i corki katow narodu polskiego. Kto w to nie wierzy lub tego nie wie, albo co gorsza nie chce wiedziec jest w ciaglej matni ciagle oszukiwany i biada narodowi polskiemu bo idzie w bardzo zla strne wibiera na swoich przywodcow najgorszych zlodziei, oszustow, zdrajcow, kolaborantow, skorumpowane hieny ktore za Judaszowe srebrniki(cztaj miliardy) sprzedali POLSKE - przecietny Polak nawet nie wie ile jeszcze z Polski zostalo albo czy jeszcze cos zostalo. Nie wiedza Polacy ze w polskim sejmie w ulamkach mozna policzyc poslow o polskim pochodzeniu, ilu senatorow jest Polakami w polskim senacie. To sa sami zdrajcy ktorzy tak ustwili prawo zgodnie z ktorym kat staje sie ofiara i odwrotnie. Tak jest i tej konkretnej sprawie . Pozdawiam

ODPOWIEDZ

Jestem trzygarbnym wielbłądem

~Raynold

2009-02-22 10:56:21

Pisanie codziennie pod innymi nicami jest specjalnością lawirantów i antypalaków którzy w ten sposób chcą ośmieszyć kogoś kto mówi konkrety a poza tym ogłupić do końca wszystkich nie do końca zorientowanych.
   Po raz kolejny powiem więc że nie będę udowadniał żem nie wielbłąd tylko poproszę o konkrety. I tak vel Wywrotowiec który zarzuca mi nagłe pojawienie się tutaj nich poda przykłady jego dotychczasowego udzielania się na forum. A Wiklin (jeśli stał się cud i to nie ta sama osoba) niech nareszcie odpowie raz i konkretnie na moje pytania i zarzuty http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,1339,31677.html#all
   A tak przy okazji wszyscy giermkowie Giertycha niech powiedzą dlaczego TV pod jego przywództwem zdjęła z wizji niezależny program o Okrągłym Stole: http://www.fronda.pl/news/czytaj/kto_sie_boi_systemu_09
   

ODPOWIEDZ

Wywrotowiec ,co sie dziwisz

~Wiklin

2009-02-23 16:46:18

przeciez zblizaja sie wybory do PE i ktos musi przypilnowac ,zeby Polakom nie wpadl do glowy glupi pomysl glosowania na LPR czy Giertycha... tak wiec Raynold znowu dostal skierowanie na front...a nie bylo go tu chyba dobry rok!

ODPOWIEDZ

Na tyle cie stać

~Raynold

2009-02-23 22:22:20

A miałem nikłą nadzieję że jednak odpowiesz mi na powyższe pytania a nie będziesz się błaźnił jedynie odpisywaniem samemu sobie !

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę