Dodawanie komentarza

Do tematu: Jeżdzą na szkolenia na

Komentarze do artykułu: Kolejny atak spekulantów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jeżdzą na szkolenia na

~krys

2009-03-26 09:43:24

zachód tam ich uczą globalnej ekonomi ,niszczącej narody ,dają im możliwość zdobycia apanaży za stworzenie możliwości wejścia na rynek ,wykupienia polskiego majątku ,zniszczenia konkurencji itd dają im pożyczki podwójne obywatelstwa ,by mogli krzyczeć że w Polsce antysemityzm,jak ich zdemaskują finansowo-to kolaboranci agenci finansjery która kierują tą zabawą-może na skróty ale taki kierunek utrzymują. Nieświadomy naród zamiast liczyć na swoje, liczy na mannę z UE ,obiecywaną przez komunistycznych agentów których teczki leżą na stołach obcych wywiadów.Jeśli nie poprzemy narodowych partii ,to możemy sobie pokrzyczeć a oni zrobią swoje.

ODPOWIEDZ

Ostatnio pojawil sie

~Jan

2009-03-26 22:38:22

niejaki Krzaklewski Manius, ktory jak mysle byl wlasnie gdzies na spec szkoleniu w goleniu goji. Kolejny osobnik wiadomego pochodzenia, ktory swim zdziekiem zaprowadzi polska baranine do urn wyborczych w czasie wyborow do Jewroparlamienta. Jedna ich niezmienna zasada zdrajcy powracaja bardziej doksztlceni bardziej przebiegli ale zwsze ci sami. A polski otumaniony motloch caly czas slepy na nich oddaje swoje glosy, wbijajac kolejne gwozdzi do trumny wlasnej ojczyzny -Polski.

ODPOWIEDZ

Dopóki

~Młody

2009-03-28 12:48:33

ludzie nie zrozumieją, że PZPR = PO + PiS + PSL + SLD to nadal będą motłochem

ODPOWIEDZ

Prawda jest taka ze...

~trajkot

2009-03-28 14:29:20

jak by ludzie nawet inaczej zaglosowali nawet na partie narodowe to wybory te by sfalszowano.Raz juz tego zesmy doswiadczyli po tych wyborach w ktorych LPR nie dostal sie do rzadu.Tylko roznica jest taka ze gdyby ludzie naprawde zaczeli wspierac partie narodowe to wtedy moze by ujzeli ta cala polityczna konspioracje innych ugrupowan.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę