Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Krysa, Wiklina, Jana ...

Komentarze do artykułu: Kolejny atak spekulantów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Krysa, Wiklina, Jana ...

~Andrzej z Kalifornii

2009-03-27 08:54:31

Wszyscy tu na tym forum należycie to wyjątkowych Polaków, którzy bardzo dobrze wyłapują te ewenementy zorganizowanej antypolskiej polityki międzynarodowej żydo-mafii, która po krótkiej przerwie doskonale obecnie współpracuje z Niemcami. Kanclerz Bismark pisał, że Polaków trzeba niszczyć i zabijać jak wilki, aby odechciało się im żyć. Wszystkie rządy niemieckie przed i po Bismarku miały takie same wytyczne, także ich obecny. Zbiegają się one z Talmudem żydowskim, który mówi, że wszyscy Nieżydzi są bydłem i tak należy ich traktować. Demoniczny Uber alles współpracuje z demonizmem Talmudyczym jako efektem odrzucenia przez Boga Żydów jako narodu wybranego. W Jezusie Chrystusie jak mówi Słowo Boże nie ma już Żyda ani Greka, niewolnika, ani wolnego, kobiety ani mężczyzny, ale nowonarodzony człowiek z Ducha Sw. Tylko to się liczy u Boga, Jezusa Chrystusa!!!
   Niemniej, jeśli chodzi o politykę sytuacja taka jest dlatego, że nie ma żadnego ugrupowania na świecie które by prowadziło monitoring oszustw żydowskich jako przestępczej ukrytej działalności antyludzkiej i antynarodowej. Zydzi już obecnie tzw Syjoniści kompletnie niszczą i eksploatują niemal każdy naród i kraj w którym przebywają. Obecny kryzys finansowy na świecie nie jest jak to się podaje wynikiem tak zwanych złych kalkulacji hipotetyczny na rynku domów ale jest wynikiem potwornych kradzieży finansowych dokonanych przez Zydów w bankach, których oni prowadzą dystrybucję pieniądza.
   Żyd bankier A.Rothschild czyli po po polsku Rotszyld powiedział: mnie kompletnie nie obchodzi kto ustanawia prawa, kiedy ja prowadzę dystrybucję pieniądza. To ja rządzę. Tak mafia żydowska tworząc Federal Reserve - Centralny bank w USA wbrew konstytucji, który nie ma nic wspólnego ze słowem Federal, ale jest ich prywatnym żydowskim bankiem, wyciągnegła z jednego dolara od 1913 do obecnego okresu aż 96% jego wartości, jak to powiedział w oczy jej przewodniczącemu Żydowi B. Benanke, Ron Paul kandydat na prezydenta w niedawnej elekcji.
   To są astronomiczne sumy, aby za nie Żydzi mogli nabywać swiat. W Polsce jak chwalił się prezydent Izraela Perez wykupują Polskę. Obecnie totalnie kontrolują USA. Szefem komisji finansowej w rządzie Obamy jest Żyd pederasta Barney Franks. (Nawet jest na Wikipedii i jakiego ma męskiego kochanka). Szefem admistracji Obamy jest Żyd agent Mossadu Emanuel. Obama rabunki banków uzupełnia pieniędzmi płatników podatków, w ten sposób zwielokrotnia zadłużenie państwa i prowadzi do jeszcze większego kryzysu, który ma nastąpić.
   Natomiast ukradzione pieniądze są ładowane do banków w Izraelu, lub zamieniane na złoto, które także ląduje w tym kraju. Jest to największa zorganizowana kradzież od początku istnienia świata.
   W Polsce wszystkie partie polityczne obecnie są sterowane przez mafię żydowską, że szczególnym natężeniem jako powrotem to ubeckich metod w rządach PO. 95% banków w Polsce należy do żydo-niemieckich właścicieli a wszystkie są kontrolowane przez żydoMafię. W obecnych czasach pod reżimem Tuska naród nie może popierać takich narodowych inwestycji jak geotermia Toruńska o.Rydzyka, bo jest to przeciw polityce Tuska-Stalina, jego duchowego żyda ojca.
   Czy jest jakiś odważny Polak, aby za wielkie zasługi Tuska dla Polski mógł obić mu tę jego bezczelną mordę, aby już więcej nie mógł bezczelnie kłamać i manipulować?
   Jak można bać się tej antypolskiej gnidy, która udaje patriotę, a wszystko robi przeciwnie. Tak samo Kwaśniewski-Stolzman, który straszył Polaków Niemcami.
   Pozdrawiam Was bardzo z Kalifornii
   

ODPOWIEDZ

Andrzej,nie uwazam

~Wiklin

2009-03-27 16:00:19

przynajmniej w odniesieniu do mojej osoby ,ze jestem wyjatkowa postacia na tym forum .Wydaje mi sie ,ze sedno tkwi w posiadanej wiedzy ,ktorej zasob u Krysa jak i Jana jest wprost imponujacy.Na mojej klatce w bloku gdzie mieszkam jest 30 mieszkan, z czego tylko 7 ma Internet.Wiem ,gdzie wszyscy serfuja ,bo pomagalem im w podpieciu sie do sieci osiedlowej.Zaden z nich nie przeglada witryn politycznych z prostego powodu :od tego jest TV!
   Kiedy jeden z nich pytal skad to wszystko wiem o czym czesto mu opowiadam ,to byl bardzo zdziwiony kiedy uslyszal ,ze z Internetu,....a sam dysponuje laczem!Ludzie niczego nie szukaja w Sieci, bo wiadomosci tam znajdujace sie ,jak sadza ,nie maja wplywu na ich byt a dzisiaj tylko byt ,mozna by rzec ,wrecz zwierzecy byt stoi na pierwszym miejscu u przecietnego Polaka i dobrze wiedza nasi okupanci co robia ,spychajc narod na granice nedzy!Taki narod bedzie sie brzydzil polityka i zostawia ja innym ,dlatego mamy ciagle agenture na szczytach wladzy.Jedyne remedium to wlasna narodowo-katolicka TV , o wiekszym zasiegu niz Radio Maryja,ktore tez na wszystko pozwolic sobie nie moze....
   Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

A wszystko sie zaczelo...

~trajkot

2009-03-28 14:21:49

A wszystko sie zaczelo dawno temu.Praktycnie Polska byla naj silniejsza w 16 wieku.Wtedy wszystko w tym kraju kwitlo i sie budowalo.Polski zloty wiek jednakze zakonczyl sie wraz z pierwszymi wojnami poczatku 17 wieku.Potop szwedzki,bunt kozakow i ostatecznie wojna z Turcja zrojnowala nasza ekonomie i wten sposob utracilismy juz chyba na zawsze znaczenie w Europie.Po tym wszystkim przyszly rzady Sasow ktorzy wogole o interesy Polski nie dbali.Szlachta w tym czasie chwalila sobie liberu veto i w ten sposob nic w polskim sejmioe nie mozna bylo ustalic.Postapowalo zacofanie utrata tozsamosci na rzecz wplow z zachodu.Szlachta z sarmackiej stawala sie pro zachodnia a wiec ginela tez polska tradycja.Wszystko musialo sie zakonczyc tragicznie i tak tez sie skonczylo.Rozbiory i brak ojczyzny na 123 lata.Czy tych rozbiorow dokonali Zydzi?Nie zezwolenioe na nie wydala polska oglupiala szlachta.Obraz Matejki z rozdarta piersia Reytana nalepiej ukazuje rzeczywistosc polityczna tamtego okresu.Widocznie nie oplacalo sie szlachcie aby Rzeczpospolita istniala tak jak dzisiaj sie nie oplaca politykom by co kolwiek jeszcze pozostalo rodzime.Po nastapieniu niewoli cale pokolenia uczone byly walki o byt i niepodleglosc.Cala sztuka ,literatura,a nawet muzyka byly na tym skoncetrowane.Jedna wielka meka i walka.Kombinowanie stalo sie taktyka na przezycie.Zle warunki zycia staly sie norma.Porazki w walce tez ksztaltowaly wewnetrzna rezygnacje.Ostatnia nasza porazka bylo zbeszczeszczenie Solidarnosci przez Walese i mu podobnych.Ilekroc jest jaka incjatywa jestesmy juz nauczeni ze i tak sie opkaze falszywa(niezaleznie od prawdy)Zrojnowany narod o niskim poczuciu wlasnej godnmosci broniacy starych symboli cierpienia.Do tego tez na wpol oglupialy narod przez media.Czego nam trzeba to sukcesow azeby odzyskac swoja dawna dume.Ale bedzie by tez trzeba bylo dyscypliny i wspolnego dzialania.Trzeba by bylo uwierzyc w sen tego co utracone azeby wyrwac sie z tego koszmaru.A taka wiara najciezej przychodzi.Zydzi,muzulmanie to dwie potegi ktore czerpia swa sile z religii moze i czas nam stac sie silnymi w naszej wierze.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę