Dodawanie komentarza

Do tematu: Dzięki komu dochodzi do takich

Komentarze do artykułu: Żałoba Narodowa

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Dzięki komu dochodzi do takich

~krys

2009-04-16 14:19:56

tragedi Sprzedawali budynki zakładowe spółeczkom które zarabiały z dziesięciokrotnym zyskiem i to nie byle kto ale b.wojewodowie,na każdym kroku żerują na najbiedniejszych ,kłamią oszukują byle dostać się na dobrze płatny stołek,a otumanione społeczeństwo nie myśląc oswych potomkach głosuje na nich,proponuje stworzenie negatywnej listy nazwisk do PE każdy poda paru by reszta mogła wyrazić swe zdanie -np Libicki z synem.Buzek ,Cimoszewicz ,Hibner,itd -posłowie z PO i Komuchy ,TW nie powinni znaleść się na listach,jeśli znajdzie się jeden i reszta porządnych to wybiorą kolaboranta uległego za unijną kasę.

ODPOWIEDZ

Do Krysa i innych

~Jan

2009-04-16 14:57:35

Polska nie istnieje od 1 wrzesnia 1939 roku Panowie. Okupacja trwa nadal, e żydostwo opanowało wszystko i nie ma nadzieji aby ten otumaniony naród przejżał na swoje zapyziałe ślipie. Niestety jest brutalna prawda.

ODPOWIEDZ

NIE IŚĆ W C A L E! ŻADEN POLAK

~Klemens W.

2009-04-17 20:18:11

A ja proponuję nigdzie nie chodzić, na żadne wybory! Niech ta żydowsko-komusza banda sama się wybiera!!! Jak do wyborów pójdzie 10% mieszkańców tego kraju to zaraz będzie wiadomo co to za ludzie i kto to jest a możnowładcy zaczną myśleć że tak dalej być nie może.

ODPOWIEDZ

W telavizji też tak mówią

~prześmiewca

2009-04-21 21:55:03

Nota bene zarządzanej przez LPR hehehhehehe

ODPOWIEDZ

ty od przysmiecania...

~Wiklin

2009-04-23 09:11:52

kawal o zydowskim pochodzeniu Giertycha ma juz taka dluga brode, ze mozesz juz dac sobie siana.....

ODPOWIEDZ

Wiklin,przemyślałem

~Klemens W.

2009-04-23 20:57:45

to co napisałeś o chodzeniu na wybory i nie zgadzam się z tym twierdzeniem.Do tej pory tak właśnie robiłem jak piszesz i co z tego wyszło,widać!!!! Nie idę i nie głosuję takie powinno być zadanie każdego prawdziwego Polaka,wierzę że w tej żydowskiej zalewie jeszcze tacy są. Zobacz jakie aj waj w TV bo sondaże mówią że tylko 13% wybiera się na wybory a to właśnie są ci którzy chodzą zawsze więc niech chodzą.... Ja na pewno NIE ! Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę