Dodawanie komentarza

Do tematu: stoczniowcy z obciętymi głowa

Komentarze do artykułu: O zdradzie Polaków przez Aliantów

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

stoczniowcy z obciętymi głowa

~autor

2009-05-19 18:05:04

Szanowny panie prof. Kaczyński..., przecież to jest oficjalna likwidacja (przez rajowców podatkowych) przemysłu stoczniowego... komisja już dawno powinna być powołana ! To że jej nie ma to świadczy tylko o tym że banda sprzedajnych mediów nie pozwala na to !
   Zresztą wielu boi się stracić głowy (wsi, służby i bandyci do wynajęcia) tak jak tych kilku stoczniowców co jechało z papierami potwierdzającymi rozkradzenie pożyczki w latach 90-tych... jaki efekt ? znaleziono ich bez głów w rowie... ! czy ktoś o tym wogóle mówi ?
   niby wypadek samochodowy... zawsze w Polsce to są niby wypadki tak jak z FOZZ-em i całą resztą...! Kiszczakowcy rządzą !
   
   http://www.niezalezna.pl/article/show/id/20720#comments

ODPOWIEDZ

Znamy przeszłość-patrzmy w

~krys

2009-05-26 18:36:03

przyszłość ,i to co możemy zrobić ,róbmy,tak nie wiele potrzeba-dopilnować wyborów-i głosować na tych którzy nas nie zawiedli -dawni ludzie z LPR dziś są /ci wiarygodni/ w Libertasie,myślę że głos oddany na nich nie będzie zmarnowany. Mel Gipson analizując upadek cywilizacji Majów ,stwierdził że państwo upada na skutek działania wroga wewnętrznego.Pozdrawiam prawdziwych Polaków.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę