Dodawanie komentarza

Do tematu: Masz wybór kobieto

Komentarze do artykułu: Szantaż Dziennika na popularnej blogerce

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Masz wybór kobieto

~Artur

2009-05-26 04:01:15

albo stryczek w celi albo masz tu gana i sama strzel sobie w leb jak niejaka Blida, zanim przyjda Cie aresztować.

ODPOWIEDZ

Andrzej z Kalifornii

~Andrzej z Kalifornii

2009-05-27 00:35:46

To porównanie jest niezbyt fortunne, bo Blida należała do mafii paliwowej.
   Popełniła samobójstwo bo nagle zwątpiła w potęgę żydoMafii, kiedy Kaczory zaczeli
   deptać wokół niej pewne ścieżki i nieco straszyć mafię.
   Pani Katarzyna nie ma nic wspólnego z żadną mafią i to jest problem.
   Ja też miałem taką propozycję jak ona. On nas rozszyfrował.....nasze intencje w Polsce, naszą propagandę.
   Po prostu pani Katarzyna nie bardzo wszystko przewiduje.
   Ujawnia swoje email adresy, które personalizuje autetycznymi swoimi danymi.
   Tego nie można robić na szczególnie opanowanych przez żydoNiemcoMafię stronach Internetu, pism jak Dziennik, Fakty, Gazeta Wyborcza, Nie....etc.
   ZydoMafia właściwie kontroluje cały świat (obecnie jak nigdy dotąd), im jest bardzo łatwo sprawdzić co i kto kryje się za tymi emailami. Przede wszystkim nie należy się ich bać, bo to pogarsza całą sprawę a ich koniec jest bliski. Dla tych co chodzą w Jezusie Chrystusie, On jest ich niepokonanym bezpieczeństwem, i to życia wiecznego.

ODPOWIEDZ

wprawdzie Blida, podobnie jak

~Wiklin

2009-05-27 11:01:10

Sekula, dwa razy do siebie nie strzelala ,ale kto powiedzial ,ze to w ogole ONA strzelala????Na pewno ZA duzo wiedziala.Ponadto miala ona pogrzeb ..... koscielny a takowy samobojcom nie przysluguje,czyzby abp.Nycz wiedzial cos ,czego my nie wiemy?

ODPOWIEDZ

Do Wiklina

~Andrzej z Kalifornii

2009-05-28 03:05:28

Wygląda na to, że Twoja wersja jest bardziej prawdziwa, bo rozwiązuje wiele niejasnych faktów. Bardziej na to wygląda, że ona -Blida nie popełniła tego samobójstwa, ale ją żydoMafia sprzątneła. To samo samolot Casa nie był także jakimś przypadkiem,
   ale dobrze zaplanowaną akcją. Wypadek-mord Adwenta, mord Olewnika to tylko nieliczne przypadki, które niechcąco się ujawniają. ZydoMafia której w pełni się wysługuje Tusek dożyna Polskę i Polaków.
   Jeśli się jego nie zastopuje, będziemy tubylcami w bananowej żydototalitarnej Republice o nazwie Polska, wydziedziczeni ze wszystkiego. Izraelski Mossad kupił wszystkie stocznie za cenę niemal jednego tankowca, które te stocznie budowały. Sprawdzałem tę podaną i podstawioną ich firmę z Antyli Holenderskich. Wszyscy niemal akcjonariusze to żydzi. Najpierw rządy żydo tzw polskie niszczły te stocznie pomimo ich najlepszych wyników w Europie, a póżniej sprzedali ich żydowskim bosom. Przypomina mi się jak inny żyd Bronisław Geremek obrzydzał Polakom polskie mleko, że jest brudne jako rzeczywistość polskich tradycyjnych przezwyczajeń dając wizję, że jak wstąpimy do UE to wszystko się zmieni na lepsze.
   Coraz bardziej zaczyna mi wyglądać na to, że ten Mentor, który zaczynał rozbijać nasze środowisko to podstawiony żyd agent może z Bnai Brith, która ostatnio steruje wielu procesami w Polsce.
   Oni mają pełno żydoMafijnych organizacji.
   Główny ich atak na środowiska katolickie to kwestia nienawiści lub kwestia antysemityzmu.
   I ty zostaniesz antysemitą, jak pisał R. Ziemkiewicz w Rzeczypospolitej.
   Słowo Boże mówi, że Bóg jest miłością raduje się z Prawdy i nie nawidzi zła.
   Jeśli nie będziemy nie nawidzieć zła, będziemy je kochać. Będziemy jak Synowie Diabła, jak Jezus Chrystus określił tych żydów w Ew. Jana 8:44 którzy Go nie przyjeli. To właśnie z tymi żydami mamy teraz do czynienia. To są Synowie Diabła i trzeba się nauczyć ich rozpoznawać i eliminować ich z naszego życia. Gdyż raczej jest wątpliwe aby szczerze się oni nawrócili, jak mówi o nich Biblia.
   Zauważyłem, że bardzo szybko ropoznałeś tego diabelsko wysublimowanego gagatka Mentora.
   Ich rola to skłócanie Polaków. Napuszczanie jednego przeciw drugiemu, abyśmy się nie nawidzili wzajemnie o mało istotne różnice,
   aby nas wszystko dzieliło a nie jednoczyło w Naszym Panu Jezusie Chrystusie.
   On to wyłapał, że ja napisałem, że nie jestem katolikiem chociaż nim byłem, bo bardziej wierzę Jezussomi Chrystusowi Mojemu Panu niż niektórym tologiczym pogłądom katolickim, które są przciwne co powiedział sam Jezus Chrystus. Jezus Chrystus powiedział, że jest jedynym pośrednikiem między Bogiem i człowiekiem a nie jakikolwiek kościół albo jego hierarchia. Wszyscy jesteśmy równi przed Jego Obliczem. Ja chodzę w Duchu Sw. w Jego Słowie, a nie w poglądach ludzkich nawet najwybitniejszych ludzi tego świata. To nie znaczy, że jestem przeciwko kościołowi katolickiemu jako organizacji nauczania słowa bożego, bo ona może się mylić.
   Tylko Jezus Chrystus się nie mylił i nie myli, bo jest Bogiem. Wszyscy apostołowie się mylili. Paweł nazwał Piotra hipokrytą, choć są miejsca w Bibli pokazujące, że on sam czasami nim był. To jest ludzki sposób rozwoju w Duch Sw. w Bogu. Nie od razu jesteśmy dojrzałymi wierzącymi chrześcijanami, ale to następuje powoli.
   Ale w Nim i przez Niego mamy tę miłość nie z nas ale z Boga, Jezusa Chrystusa.
   To my i nie ja się wybrałem, aby uwierzyć Bogu, Jezusowi Chrystusowi, ale On to uczynił. Wiara i mądrość od Niego jest darem, ku jego chwale.
   Wiklinie, polubiłem Cię bardzo w Jezusie Chrystusie na tych stronach, na których nam przyszło pisać. Może kiedyś będziemy razem pracowali dla Niego Jezusa Chrystusa i dla Polski i Polaków w Nim i będziemy coraz bardziej nie nawidzić zła i nie będziemy się tego wstydzili, ku Jego Chwale.
   Pozdarawiam Cię bardzo z Kalifornii.
   

ODPOWIEDZ

Drobna pomyłka

~Andrzej z Kalifornii

2009-05-28 03:16:14

Ciągle ten keyboard amerykański, albo obcinam niektóre litery albo dopisuję
   Napisałem Pozdarawiam i wychodzi na to, że znam dobrze rosyjski, ale w rzczywistości mimo
   za czasów komunizmu nigdy się go nawet dostatecznie nie mogłem nauczyć, bo go nie lubiłem z racji
   z racji, że moi przodkowie byli bardzo przez Rosjan prześladowani i wywożeni na Sybir, jak za cara tak
   i za żydoKommuny do Workuty.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę