Dodawanie komentarza

Do tematu: Co jeszcze w Polsce

Komentarze do artykułu: KUL gloryfikuje zbrodniarzy?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Co jeszcze w Polsce

~Jan

2009-07-23 05:55:32

jest Polskie? Prosze o uczciwa odpowiedź - szczerą naprawde szczerą - ponieważ ja nie widze już nic, nawet dusze i honor zatracili.

ODPOWIEDZ

Zdaje się że jednak trochę nas

~krys

2009-07-23 10:21:19

zostało ,nie wszyscy dali się zeszmacić za parę euro,a mendy zawsze nimi zostaną.W 44 ukrainiec przeładował karabinek i celował do mnie gdyż uciekłem mu gdy chciał zabrać mi krzyżyk,od chrztu,drugi go powstrzymał mówiąć skąd by /on/miał złoto,jak się zachowywali w czasie pacyfikacji powstania, -jak najgorsi mordercy gorsi od SS.

ODPOWIEDZ

Ukraińcy... temat.

~Andrzej z Kalifornii

2009-07-24 05:29:34

Już Ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski obrządku greko-katolickiego-ormiańskiego badał działalność tych nacjonalistycznych ukriańskich band i tzw armii i dokopał się do dokumentów, że wszystkie te twory były opłacane przez Niemców i na niemieckim żołdzie. Dzisiaj, kiedy ponownie ośrodki żydoMafii współpracują z Niemcami w ich mediach widzimy totalne poparcie i działanie w rozgrzeszaniu tego elementu szczególnie przez Gazetę Wyborczą i NIe. W Lublinie w kręgach kleru jest pełno ich agentów jak np arcybiskup J.Życiński TW agent o nazwie Filozof. W lutym 2006 ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleskiwystąpił z postulatem ujawnienia konfidentów SB działających wśród duchowieństwa archidiecezji krakowskiej, ale następny agent, który pracował nieustannie przy papieżu, jak wielu ma na to niezłe dowody, a obecnie kardynał Dziwisz zneutalizował te postulaty.
   Bardzo trudna jest sytuacja z naszym klerem katolickim. Zatem szczególnie w jednym wypadku możemy dziękować Bogu za o.T.Rydzyka. Powinniśmy wszyscy się za niego modlić, bo ataki są na niego nieustanne.
   Ja to wam mówię jako chrześcijanin, kochający ponad wszystko Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Ducha Sw.Amen. On Jezus Chrystus da nam wolną Polskę ku Jego chwale. Nie upadajcie na Duchu.
   

ODPOWIEDZ

W Polsce Polskie są jeszcze

~Raynold

2009-07-25 10:33:50

coraz większe rzesze zadłużonych po uszy biedaków oraz zadłużający się w tempie 10% rocznie kraj !!!

ODPOWIEDZ

Re:Jan

~kRYSTYNA

2009-08-27 19:26:51

Zgadzam sie z Pana krotkim komentarzem,ale nie we wszystkim.Generacja po wojenna ma w sobie duzo dumy,patriotyzmu.Wpoili w nas nasi rodzice,ktorzy przeszli infermo II-Wojny Swiatowej.Niestety generacja po latach 0siemdziesiatych zostala zmanipulowana,ale nie wszyscy-jednak ta garstka nie ma szansy na glosny protest,na wolnosc slowa,jest z miejsca zagluszaana,NIESTETY TO BARDZO NIEPOKOJACA RZECZYWISTOSC.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę