Dodawanie komentarza

Do tematu: Do Melizy, w temacie..

Komentarze do artykułu: KUL gloryfikuje zbrodniarzy?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Do Melizy, w temacie..

~Andrzej z Kalifornii

2009-07-31 01:31:21

Bardzo Ci dziękuję za te bardzo cenne dokumenty, które zechciałaś w tej formie opublikować! Wielkie dzięki za odwagę! Jest też wiele podobnych dokumentów na polonica.net, którymi nasi bracia Polacy mogą się zainteresować, aby mieć lepsze rozeznanie kto rządzi w Polsce, dlaczego doświadczamy takiej nieustannej degradacji narodu polskiego pod każdym względem: wiary chrześcijańskiej, milczącej aprobaty na rabunek majątku narodowego przez międzynarodową żydoMafię i żydo-niemieckich agentów, perwersyjnego, kłamliwego zaszczucia antysemityzmem wewnątrz kraju i na zewnatrz kraju, na arenie miedzynarodowej, gdzie żydoMafia kontroluje w tych państwach media, banki etc. Niestety, tak mało Polaków jest zainteresowanych tymi informacjami, aby pogłębić wiedzę o swojej nawet egzystencji, w większości z powodu, że ta trudna egzystencja ich pochłania całkowicie.
   
    Wskutek rządów w Polsce tej ateistycznej żydoMafi od 1945 do czasów obecnych prawdziwe chrześcijaństwo jakby zanikło, choć tli się trochę katolicyzm (jak o.Rydzyk) rozbijany przez współpracująch z Nomenklaturą agentów, którzy dochodzą do pozycji biskupów a nawet kardynałów. Polska nigdy nie doczekała się prawdziwej lustracji, gdyż ci agenci ciągle nią rządzą i działają w ukryciu obok nas i na to nigdy nie pozwolą, aby do tego doszło, jak nie zostaną do tego zmuszeni.
   
   Podczas elekcji prezydenckiej wskutek dezorientacji Polaków ponad 80% ludzi głosujących w Polsce głosowała na Żyda, agenta komunistycznego Aleksandra Kwaśniewskiego vel Izaaka Stolzmana, syna żydowskiego zbrodniarza, agenta NKWD. ZydoMafia i ich polscy agenci w Polsce działają poprzez dezorientacje, oszustwa, kłamstwa itd. A zatem nie można biernie dłużej umożliwiać im trzymania władzy w Polsce. Tę władzę trzeba im odebrać, ale jak odebrać jak przeogromna większość Polaków jest na tak zdezorientowanym poziomie, że jest z koncentrowana tylko na swojej egzystencji dnia codziennego. Brak mi w ich sercu ponad wszystko wystarczającej miłości do Boga, Jezusa Chrystusa - Prawdy i w Nim jedności. - Wzniesienia się ponad codzienną praktykę życia.
   
    Słowo Boże, Biblia mówi Do Filipian 4:13: Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Jezuscie Chrystusie. Oczywiście dla obecnych Polaków jest to już tylko abstrakcją, literaturą, religią lub czymś podobnych, ale nie ma tego w ich sercach i w ich umysłach. Jezus Chrystus i wiara w Niego jest nam dana do praktycznego duchowego działania, a nie do abstrakcji literacko-religijnej. On mówi, że On pośle Ducha Pocieszyciela do naszych serc, naszych umysłów i On wprowadzi nas we wszelką Prawdę. Wszelką Prawdę, nie tylko biblijną, ale wszelką.
   
   Nie bójcie się zrzucać z siebie jarzma oszustwa, które ta żydoMafia włożyła na polski naród. Słowo Boże mówi, że bojaźliwi nie odziedziczą Królestwa Bożego. Dlatego Jezus Chrystu mówi: nie lękaj się.... Chodź za Mną... Wierz. Trwaj we Mnie. Jeśli trwasz we Mnie i słowa Moje trwają w tobie, proś o cokolwiek, a będzie ci dane w Imieniu Moim.
   
   Zacznijmy się jednoczyć w miłości w Nim, bo bez Niego jesteśmy słabi i nie oprzemy się Złu. Ten zły działający w tej żydoMafii jest potężniejszy od nas, gdy opuszczamy Jezusa Chrystusa, kompletnie Jemu się nie powierzamy i gdy nie chodzimy w Nim, ale w swojej ludzkiej mądrości i mądrościach ludzkich autorytetów. On daje nam Jego ponad naturalną mądrość i moc, abyśmy oparli się temu Złemu i jego synom Ew. Jana 8:44.
   
   Bądźcie dobrej myśli w Chrystusie. On zwyciężył świat.
   Wiara w Niego i chodzenie w Nim nie należy do biskupów, kardynałów, papieży i religijnych przywódców, ale do każdego który otwiera serce do Niego i wierzy Mu we wszystko. Chrystus może nieraz używać ich do nas, ale to ty masz mieć bezpośredni kontakt z Nim. Dlatego Słowo Boże mówi, że my, prawdziwi chrześcijanie jesteśmy narodem kapłańskim, narodem królewskim (Chrystus jest królem).
   On mówi: moje owce znają Mój głos. Czy ty znasz głos Jezusa Chrystusa w tobie..
   Jeśli nie, postaraj się o to: otwórz się kompletnie na Niego, poproś Go, aby wstąpił do twojego serca, a ty będziesz Mu towarzyszył do końca życia. On to uczyni, bo przyrzekł, że nikogo nie odrzuci precz, który do Niego przychodzi. On ci da Ducha Sw. aby był z tobą na wieczność. Zacznij czytać jego Słowo Boże, Biblię, Nowy Testament na pierwszym miejscu. Od tego momentu będziesz żył nowym życiem, Jego życiem i nic dla Ciebie nie będzie niemożliwego w miarę jak będzie rosła wiara twoja w Nim.
   
   Przez Jezusa Chrystusa my pokonamy tego Złego w Polsce, jego żydoMafię i jej agentury. Amen.
   Pozdrowienia w Nim.
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę