Dodawanie komentarza

Do tematu: zawsze mnie zastanawiało

Komentarze do artykułu: Druzgocąca propaganda

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

zawsze mnie zastanawiało

~stosunek neutralny ?

2009-11-19 09:03:18

zawsze mnie zastanawiało, dlaczego różnoracy wolnomyśliciele mają do religii tak negatywny stosunek. No bo biorąc na logikę, powinien być to stosunek neutralny. O ile na przykład na fanatycznego muzułmanina symbol heretyckiej, w jego mniemaniu, wiary mógłby działać jak płachta na byka – o tyle ateistę, który uważa, że to wszystko tylko bajeczki dla naiwnych, powinien obchodzić tyle co każdy inny wiszący na ścianie przedmiot. Tak jak mi jest obojętny kalendarz, wentylator czy jakiś landszafcik, tak obojętny powinien być krzyż dla kogoś, kto uważa, że jest to tylko nic nie znaczący kawałek drewna.
   

ODPOWIEDZ

Tu chodzi o to by rozbić

~krys

2009-11-19 13:14:13

jedność narodu przerobić ich na niemyślącą i uległą masę goniącą za kawałkiem ochłapa której można wszytko co się chce wmówić,która będzie posłuszna uległa,będzie się bała powiedzieć coś na przekór,którą mozna będzie kierować by realizować swe cele -religia jednoczy i przeszkadza dlatego jest zwalczana,ktoś postanowił zapanować nad światem za pomocą kasy ,którą wysysają z każdego kto się daje.Obłuda ,kłamstwa ,morderstwa,nie wachają się przed niczym-to niby dla naszego szczęścia ,postępu ,za dużo ludzi ,myślą że są bogami ,zawiodą się prędzej niż myślą,nie pomoże im budowa molochów ustrojowych

ODPOWIEDZ

Krys

~Jan

2009-11-19 16:25:27

oby tak bylo. Ja zawsze pokladam w bogu nadzieje i tym razem tez mysle ze nie pozwoli na zrealizowanie ich perfidnych planow.

ODPOWIEDZ

Przepraszam

~Jan

2009-11-19 20:39:25

Oczywiscie ze tylko w BOGU!!!

ODPOWIEDZ

Goth

~Jan

2009-11-20 15:13:09

za nastepne 18 lat zmienisz zdanie

ODPOWIEDZ

test moze nie ale

~Jan

2009-11-21 23:52:06

prowokacja, tylko bardzo niezgrabna. Porownujac parade pedlow do Chrystusa na krzyzu sam sobie juz wystawiles swiadectwo. BARDZO ZŁE

ODPOWIEDZ

super komentarze Maniek

~Zbychu

2009-11-22 21:59:10

Jestes najinteligentniejszym komentatorem jakiego w zyciu czytalem - a z milion przeczytalem. Ja wszystko to samo tylko bez reinkarnacji (jeszcze moze). Jestes moze troche bardziej rozpisany niz ja ale ja mysle o tym samym szczegolnie ostatnio(bezrobocieUk

ODPOWIEDZ

...

~test

2009-11-23 12:06:09

@Jan
   Sami sobie wystawiacie złe świadectwo. Parady gejów są tak samo potrzebne jak krzyże w szkołach. Czyli w ogóle.
   
   @Wiklin
   Nie, jestem rozsądny. Katolicy którzy się burzą i chcą koniecznie utrzymać krzyże w szkołach, są tak samo pieniacką grupą jak geje biegający na parady.
   
   Chyba trafiłem do kółka wzajemnej adoracji...

ODPOWIEDZ

NIE TEST TRAFILEŚ

~Jan

2009-11-23 17:38:32

bardzo dobrze przy odrobinie chęci i dobrej woli może inaczej spojrzysz na te problemy i takich jak ja i Wiklin zaczniesz inaczej postrzegać. Uwierz mi trafileś dobrze. Nikt nie jest tu Twoim wrogiem.

ODPOWIEDZ

Do podobnie myslacych

~Valdi

2009-12-10 00:54:29

...Maniek, bardzo mnie ucieszyl Twoj post, tracilem juz nadzieje - czy zostane sam z moimi przemysleniami? - mam podobne spostrzezenia jak Ty. Trudno jest spotkac dzisiaj takie osoby. Pieniadz zmienia ludzi, uslyszalem takie powiedzenie: bogatemu wolno.
   Poczatek upadku MATERIALNEGO Polski zauwazylem po pierwszych decyzjach wybitnego naszego ekonomisty Balcerowicza i spolki, zas upadek MORALNY to ciag politycznego zniewolenia umyslow przez media, nalezace do tej samej spolki. Stanisław Michałkiewicz określa to dzialaniem starszych i mądrzejszych.
   Link do strony: http://www.michalkiewicz.pl/
   Pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę