Dodawanie komentarza

Do tematu: Mam pytanie do forumowiczow

Komentarze do artykułu: Michnik stawia pomnik Jaruzelskiemu

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Mam pytanie do forumowiczow

~Jan

2009-12-09 20:37:20

dlaczego takie nędze z wadami wymowy jak ów Szechter cztaj-Michnik, Jaruzelski, Tusk i nawet obecny Prezio PRL-U III L.K sa zajadle zawistni, wredni i gotowi po trupach, po drodze tratujac, zabijajac ucziwych ludzi drą do kariery, jest to, podejrzewam, syndrom psychiczny bardzo powanej choroby na sile dowartosciowywania sie kosztem innych? I co charakterystyczne, ciagle tacy ludzie kłamią, czy moglby ktos mi to wytlumaczyc bo ja uwazam ze to sa chorzy ludzie i wymagaja izolacji dla dobra spoleczenstwa?

ODPOWIEDZ

jesteśmy pielgrzymami

~od Pana

2009-12-10 16:13:24

Wiemy bowiem, że jeśli nawet zniszczeje nasz przybytek doczesnego zamieszkania, będziemy mieli mieszkanie od Boga, dom nie ręką uczyniony, lecz wiecznie trwały w niebie. 2 Tak przeto teraz wzdychamy, pragnąc przyodziać się w nasz niebieski przybytek1, 3 o ile tylko odziani, a nie nadzy będziemy2. 4 Dlatego właśnie udręczeni wzdychamy, pozostając w tym przybytku, bo nie chcielibyśmy go utracić, lecz przywdziać na niego nowe odzienie, aby to, co śmiertelne, wchłonięte zostało przez życie. 5 A Bóg, który nas do tego przeznaczył, dał nam Ducha jako zadatek3. 6 Tak więc, mając tę ufność, wiemy, że jak długo pozostajemy w ciele, jesteśmy pielgrzymami, z daleka od Pana. 7 Albowiem według wiary, a nie dzięki widzeniu postępujemy4. 8 Mamy jednak nadzieję... i chcielibyśmy raczej opuścić nasze ciało i stanąć w obliczu Pana. 9 Dlatego też staramy się Jemu podobać czy to gdy z Nim, czy gdy z daleka od Niego jesteśmy5. 10 Wszyscy bowiem musimy stanąć przed trybunałem Chrystusa, aby każdy otrzymał zapłatę za uczynki dokonane w ciele, złe lub dobre.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę