Dodawanie komentarza

Do tematu: Sobieski pod Wiedniem

Komentarze do artykułu: Islamizacja Polski

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Sobieski pod Wiedniem

~Jan

2010-02-27 22:41:21

rozgromil potega turecka, teraz Żydy sprowadzają nam islam na głowę bez żadnego oporu Polaków,

ODPOWIEDZ

Zydy i Zydzi

~akos-nie Zyd

2010-03-03 23:38:04

Nie wiem czy p.mowi powaznie czy tez p.zartuje,trudno wyczuc. Ja wyroslem w Polsce w systemie PRL-u. Wtedy to za nieodsniezone drogi i ulice, za niepunktuanie jezdrzace pociagi i tramwaje czesto ogolny balagan ,a nawet za susze winien byl Zyd, zawsze winien byl Zyd, i tak jest do dzis w moim (w naszym) ukochantm kraju.
   Zydzi dawno zrozumieli ze z islamistami dogadac sie nie mozna, ekspancja islamska jest zagrozenim, dlateg wzniesli odgradzajacy ich od nich mur, a najwiekszym gwarantem przed totalna islamizacja jest potega militarna ,ekonomiczna i intelektualna Izraela. Powinnismy brac z niego przyklad , byc twardym i kosekwentnym o obronie swych wartosci. Gosci mozemy przyjmowac ale na prawach, zasadach Pana i Pani Domu .
   
   Ps . Zydzi- okreslenie nacji
    Zydy - okreslenie negatywnych postaw niezalezne od nacji i pochodzenia/ jak: oszust ,matacz ,wichlacz, kretacz

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę