Dodawanie komentarza

Do tematu: Czy warto spezeciwiać się?

Komentarze do artykułu: Połowa z nas to ofiary przemocy w rodzinie?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Czy warto spezeciwiać się?

~trzeci gospodarz wmw

2010-03-02 17:20:35

Sprzeciwianie się powoduje stratę czasu i wrogość oraz wiele innych kłopotów dlatego warto zastanowić się co zrobić by uwolnić się od tego co budzi sprzeciw i zaproponować to co będzie lepszym rozwiązaniem.

ODPOWIEDZ

Oczywiście,że warto

~kruka

2010-03-02 21:08:23

Często zło zakrada się pod płaszczykiem dobra,więc każdej głupocie warto się sprzeciwić.Gdyby nikt nie zareagował,ustawa przeszłaby bez echa,teraz można próbować rozmawiać o niej merytorycznie.Według mnie odbieranie dzieci nie rozwiązuje problemu rodzin patologicznych.To co jest potrzebne ludziom-to godziwe warunki życia.Proszę zauważyć,że często ubóstwo i brak nadziei na zmianę na lepsze doprowadza ludzi na margines społeczny.Konieczne są zmiany w podatkach,rynku pracy,polityce PRO rodzinnej,prawdziwa liberalizacja gospodarki i stopniowe ograniczenia w rozleniwiających zasiłkach.Dramat polega na tym,że rządzącym na tym nie zależy-wolą mieć jak największy wpływ na indoktrynację od najmłodszych lat,by wychować sobie posłuszne społeczeństwo,które będzie harować na ich luksusy.A ja chcę pomóc budować swemu dziecku kręgosłup moralny i niezależne myślenie,nie narażając się na kryminał chociażby za tłumaczenie,że zachowania homoseksualne są chore,ale ludzi chorych należy traktować z takim samym szacunkiem jak zdrowych.Do tego mam prawo jako matka i o to prawo będę walczyć

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę