Dodawanie komentarza

Do tematu: To są niewinne dusze

Komentarze do artykułu: Kolejna powódź

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

To są niewinne dusze

~niewinne dusze !

2010-05-25 19:24:17

Módlcie się za naród rosyjski. I jego sąsiada. Niekoniecznie najbliższe państwo, ale sąsiada. (...) Później rzucę więcej światła na to, co widziałem – mówił 17 stycznia 2010 roku określający siebie jako „prorok”, telekaznodzieja do wiernych zebranych w Lagos w Nigerii. I rzeczywiście, 21 marca 2010 roku powrócił do tematu.
   
   - Widziałem balon pełen ludzi. Po prostu stracił kontrolę w powietrzu i wyglądał, jakby szukał miejsca do lądowania. W tej wizji, modliłem się: Boże, jeśli pozwolisz mi wymienić nazwę tego kraju, miejsce i kiedy to się stanie, uczynię to, by uratować dusze tych ludzi. Ale jestem sługą – mówił. I jeszcze tego samego dnia, na innym spotkaniu, dodał: - Módlcie się za ten kraj, ponieważ widzę ludzi, którzy są ważni, przedstawiciele rządu, oni są w tym balonie. Coś się stało w powietrzu. To są niewinne dusze. Nadal módlcie się za nich.
   
   Po tygodniu pojawiły się kolejne szczegóły. – Módlmy się w imię Jezusa Chrystusa. Widzę flagę, opuszczoną. Jaki to kraj? Widzę flagę – raz, dwa – białą. Każdy powinien modlić się za ten kraj, o odkupienie – tłumaczył „prorok” T. B. Joshua.
   
   http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2123

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę