Dodawanie komentarza

Do tematu: PPŁK BARTOSZ STROIŃSKI:

Komentarze do artykułu: Nasza klasa to nasza policja?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

PPŁK BARTOSZ STROIŃSKI:

~Barbara

2010-06-02 14:14:57

PPŁK BARTOSZ STROIŃSKI: “PODPISAŁEM INNY DOKUMENT” – “Podpisywałem dokument zawierający stenogram z rozmów. Nie wiem, dlaczego opublikowany został inny” – powiedział TVN24 ppłk Bartosz Stroiński. Pod ujawnionym zapisem z Tu-154 jest określony jako osoba, która rozpoznała głosy w kabinie. Mimo to pod opublikowanym dokumentem przy jego nazwisku nie ma podpisu. Pod opublikowanym wczoraj stenogramem wymienionych jest sześć osób: Stroiński, eksperci – Sławomir Michalak i Waldemar Targalski oraz troje Rosjan. Znajduje się, tam jednak tylko pięć odręcznych podpisów. Brak właśnie Bartosza Stroińskiego. Stroiński zapewnia, że podczas pracy w Moskwie podpisał dokument zawierający stenogram rozmów w kabinie Tu-154 10 kwietnia. “Byłem poproszony do współpracy, jako osoba posiadająca doświadczenie z kokpitu tego typu samolotu” – mówi tvn24.pl. Nie wie, dlaczego na opublikowanym dokumencie nie ma jego podpisu. Sprawę tłumaczyć może fakt, że opublikowany tekst datowany jest na 2 maja, a ppłk Stroiński jest przekonany, że był w Moskwie wcześniej. “Na miejscu pozostali wymienieni eksperci” – zdradza. Przyznaje, że ujawnionego dokumentu na razie nie czytał. Ppłk Bartosz Stroiński jest żołnierzem 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. Był pilotem Tu-154, który 7 kwietnia poleciał do Katynia z Donaldem Tuskiem na pokładzie. --- Sprawdziłam!! Faktycznie nie ma podpisu Pana Stroińskiego na udostępnionym dokumencie. Są podpisy pozostałych osób, a nie ma podpisu osoby, która dokonała identyfikacji rozmówców, czyli ppłk Bartosza Stroińskiego. To jest naprawdę ciekawa sprawa. Zdaje się, że ktoś nam podsunął bubel w świetle reflektorów i z wielką pompą. To znaczy że oprócz pana Stroińskiego wszyscy którzy podpis złożyli to są ......zdrajcy, sprzedawczyki i jurgieltnicy. Bo oprócz prawdziwego dokumentu podpisali jeszcze podróbę ,którą ruscy im podsunęli. Tylko za ile zgodzili się, złożyć podpis na czym innym czego nie widzieli i nie słyszeli? ( stołek, życie swoje, rodziny, jurgielt?)No niestety ale tylko tak to można wytłumaczyć
   
   

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę