Dodawanie komentarza

Do tematu: Wszyscy kandydaci

Komentarze do artykułu: Starsza Pani - Napieralski? 1:0

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Wszyscy kandydaci

~Jan

2010-06-10 06:11:06

maja tyle samo do zaoferowania, Polska rozgrabiona, rozkradziona , elity wymordowane. Rzad likwidacyny po zamachu stanu likwiduja wszystko co ma odrobine polskosci. Falszywy chrabia z watpliwym rodowodem i jeszcze watpliwszym honorem, niszczy wszystko co mogloby ujawnic jego ageturalne powiazania z WSI, GRU i sam Bog wie z kim jeszcze. Co wymysla przed wyborami jakie kalumnie pusci w media Paliglup? Zobaczymy

ODPOWIEDZ

BEZSILNOŚĆ

~Tik-Tak

2010-06-10 07:59:34

Nic dodać, nić ująć

ODPOWIEDZ

BEZSILNOŚĆ

~Tik-Tak

2010-06-10 08:00:42

Nic dodać, nić ująć

ODPOWIEDZ

a JKM?

~Rodak

2010-06-10 18:10:53

A czy Janusz Korwin Mikke nie jest dobrym kandydatem?

ODPOWIEDZ

Rodaku

~Jan

2010-06-11 05:18:03

wsrod tych ludzi nie ma ani jednego dobrego kandydata, wszyscy to stare grzyby polityczne, smierdzace komuna, zydostwem i agentura. Przyczepili sie niektorzy do Mikke jak do zbawcy, on nim nie jest i nie bedzie. Polskie elity wymordowane zostaly w Katyniu nie zapominajcie o gty, ci ktorzy siedza w polityce wszyscy sa w cos umoczeni i jedni drugich esekuruja, kazda partia jest zazydzona an odleglosc smierdzi czosnkiem. Oni co zrobili mysle tu o wszyskich politykach- umiejenie podzielili narod sklocili POLAKOW, a sami dziela sie stolkami i naszym majatkiem z ktorego zostaly strzepy. Nie ma zadnego przemyslu, nie ma armi nie ma bankow polskich, nie marolnictwa. We wszystkich partiach same sprzedajne kurwy, oddadza wszystko to co na ziemi i to co pod ziemia, a nas rogonili po swiecie.

ODPOWIEDZ

Pieprzysz (nie)szczery

~Dexter

2010-06-12 05:11:55

Kolejny kryptoparch zawleczony ze wszami w budionowkach na kacapskich czołgach będzie nam POkazywał miejsce w szeregu i odbrązawiał AK. Jeżeli gdzieś tam było mało Polaków wśród palestry czy lekarzy to tylko dlatego, że te śmieci blokowały dostęp do zawodów zupełnie tak jak teraz. Wtedy Polska i Polacy potrafili sobie z hołota, teraz tylko patrzą bezmyślnie jak barany.

ODPOWIEDZ

Nie rozumiesz Dexter

~szczery

2010-06-12 08:23:36

słowa pisanego. Pisałem właśnie o tym że żydzi blokowali drogę Polakom do zdobywania wiedzy. Wcześniej robili to zaborcy. Po odzyskaniu niepodległości stanowiskami wymagajacymi wyższego wykształcenia podzieli się między sobą żydzi, tu i ówdzie udało się wcisnąć Polakom ale to była kropla w morzu. Tylko na stanowiskach technicznych gdzie trzeba było pracować żydzi nie stanowili większości. Polska dopiero tworzyła swoją własną klasę inteligencji, byli to ludzie młodzi, oddani krajowi, ale nie wielu z nich doczekało końca wojny. Bili się z Niemcami, później z sowietami. A co do tego że podważam określenie że w Katyniu wymordowano polską inteligencję to czy dziś zaliczasz do inteligencji urzędnika pocztowego? Albo pana który cię obsługuje w urzędzie miejskim? Policjanta który wręcza Ci mandat? Ewentualnie moża zaliczyć do niej nauczycieli których w Katyniu zginęło kilkunastu i kilkuset zawodowych oficerów wyższego stopnia. Patrzmy na sprawę realnie. Ludobójstwo pozostaje ludobójstwem, ale nie twórzmy dodatkowych mitów.

ODPOWIEDZ

Piosenka dla Jarosława.K

~Andrzej

2010-06-18 16:40:57

Ponieważ dziś są urodziny Pana Jarosława Kaczyńskiego - naszego kandydata na Prezydenta to aby osłodzić ten dzień, umieściliśmy na www.youtube.com piosenkę - głosuj na Jarosława. Pozdrawiamy wszyskich co już się przebudzili i są wolni a tym , którzy wolą MATRIX życzę przebudzenia w wolnej i nie zakłamanej POLSCE.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę