Dodawanie komentarza

Do tematu: BRAT żyda K.KUTZA w wermachcie

Komentarze do artykułu: Donald i jego pies

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

BRAT żyda K.KUTZA w wermachcie

~elie23

2010-07-10 14:36:29

MAJOR FLASH
   
   PO sprzedaniu i rozdaniu swoim i obcym (WZIĄTKA) ostatnich pereł rodowych i ziemii polskiej .Bezrobotni po odcięciu wody prądu gazu oraz eksmisjach komorniczych.ruszą pierwsi. Ludzie stracą domostwa i honor. Służba zdrowia dla bogatych .Poleje się krew i Lepper 2 obejmie władzę lub w ramach traktatu Lizbońskigo ewropa ewentualnie putin PLAN B pedały liberały z po sld psl . Kapitał izraelsko-niemiecki wydzierżawi POLSKĘ NA ZAWSZE. NA POHYBEL CZERWONYM i na koń POlszewika goń goń goń pozdrówka 4swoi cdn
   
   SMUTNE trochę prorocze ,zgadzam się z autorem największy błąd PiSu to cisza o ZAMACHU w trakcie kampanii
   rozumiem że to nie to wychowanie język inteligencja ale trudno jak się ma bejsbol nad głową wymachiwać kwiatkami.Emigracja
   myśląca nie tylko o kasie dodzie i obciachu może wspomóc finansowo ale ruszyć na ULICĘ musi ktoś pierwszy KTO? Solidarność ,Ruch SMOLEŃSK 2010 ,Kluby
   Gazety Polskiej.może część kanapowej prawicy no i posłowie z sympatykami Prawa i Sprawiedliwośći jak chcą przeżyć a za nimi wszyscy wykluczeni i to jest JEDYNA I OSTATNIA SZANSA na wolną POLSKĘ .Dosyć mam miłych formułek grzecznościowych zwrotów ą ,ę posłów PiSu w stosunku do wszelkiej maści eks lub
   czynnych agentów SB i WSI rozpasanej OLIGARCHII kasty SĘDZIOWSKIEJ mafii prokuratorskiej chytrusów cyniczno mendialnych samozwańczych pseudoelit ZWYKŁYCH świń z Potwornego Obłędu albo ŻYCIE albo setki gowinów część hierarchi kościelnej GORSZYCH od wałarza z lublina i jaruzelskiego z kiszczakiem ,michnikiem razem wziętych .JARUZELSKI WAŁĘSA KWAŚNIEWSKI KOMOROWSKI IV ROZBIÓR POLSKI .Nie istnieje NOWOMOWA troszkę kłamał ,mijał się z prawdą,nie zawszę mówił prawdę ,prawda leży po środku czy gówno prawda ,lekki fałsz czy 64 odmiany szarości wszystko jest PROSTE białe lub czarne .TAK lub NIE .Na koniec PRAWDA o JEDNYM czerwonej ZATOKI ŚWIŃ
   Emigrant powiedział
   
   Od 1983r. po zwolnieniu z internowania mieszkam nie z własnej woli w Niemczech. Jestem rdzennym Górnoślązakiem. Po ostatnich wyborach wstyd mi za ten region skąd pochodzę, choć chyba znam przyczynę tego stanu. To b. smutne, żeby tam wygrywała PO, która przecież w przeważającej części wywodzi się z UW, która zrujnowała z p. Buzkiem na czele przemysł G. Śląska. Dowiedziałem się, od kolegów tutaj osiadłych, że p. Buzek przewodził w Zabrzu komórce podziemnej Solidarności.
   Wszyscy jej członkowie zostali aresztowani i obecnie są na emigracji w Niemczech. W tym czasie p. Buzek dostał stypendium w Anglii. Naocznych świadków, nie możemy przekonać aby przestali milczeć.
   PO ma po swojej stronie silne zaplecze SB oraz d. stalinowskiego aparatu partyjnego i masę innych
   zasłużonych ugruntowywaczy władzy ludowej w tym folksdojczów, a ci ostatni mają niemały wpływ na
   Polskę. Ta konfiguracja pookrągłostołowa jest b. zdyscyplinowana jako wyborcy PO, która jako dzieło SB może na nich zawsze liczyć i oni mają decydujący wpływ na wyniki wyborów. Dlatego dla mnie wyniki wyborów nie są nie niepojęte nawet w skali kraju. Wiem, że Kuc vel Kutz wyznał kiedyś, że jego brat został pod przymusem zaciągnięty do Wehrmachtu i poległ na froncie. Do Wehrmachtu byli rekrutowani tylko Folksdojcze tzn. tacy którzy przyznawali się, do narodowości niemieckiej.
   Tak więc starszy brat Kutza jako Niemiec, bo jego rodzina przyjęła Volkslistę, poległ w obronie Ojczyzny (Vaterlandu). Na Śląsku mówiło się o dziwnym stosunku rodziny Kutza do okupanta nazywa-
   jąc ją pro hitlerowską. Mój przyjaciel zna taką osobę już 85-letnią, która jednak chce mieć
   spokój, co mnie nie dziwi. Może by się zajął tym jakiś dziennikarz śledczy-Polak i odbrązowił tą kanalię, która popiera ruch autonomii G. Śląska. Tylko kompletny idiota wierzy, że to nie jest z inspiracji ziomków
   i wywiadu niemieckiego. Mój kolega w kraju nie mógł się w IPN dowiedzieć, czy rodzina Kutzów stawała przed sądem rehabilitacyjnym po wojnie aby oczyścić się z zarzutów przestępstw wobec Narodu Polskiego. Przed tymi sądami tylko rzadko stawali niewinni. Ja wywodzę się, z rodziny która nie przyjęła Volkslisty. Takich rodzin na G. Śląsku było ponad 2000. Moi rodzice byli bezustannie prześladowani pod każdym względem. I ja jako dziecko w niemieckiej szkole odczuwałem boleśnie przez ponad 1,5-roku konsekwencje mojej inności. Moja matka w urzędach dowiadywała się, że rodziców ze mną (bo urodziłem się w Polsce) czeka w niedalekiej przyszłości komin, a młodsze rodzeństwo będzie przeznaczone do germanizacji, bo urodziło się, w czasie okupacji. Takich doświadczeń nie miała rodzina Kuca v el Kutza i on. Czyżby nikt nie był w stanie w RP zrobić z takimi kanaliami w Polsce porządek.
   Przecież to też należy do walki o powstanie prawdziwie wolnej Polski w miejsce okrągłostołowego
   bachora-III RP. Ja i moi koledzy, pomimo naszego wieku, marzymy aby dożyć jeszcze WOLNĄ POLSKĘ bez wpływu na NIĄ takich kanalii jak Kuc vel Kutz i innych PO-owców. Z tą nadzieją pozostaję.
   Pozdrówk 4swoi i do boju :))

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę