Dodawanie komentarza

Do tematu: "Cenzura" Onet

Komentarze do artykułu: Wolność wypowiedzi na wp i onecie...

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

"Cenzura" Onet

~Justa

2010-07-21 09:57:10

Pisuję czasami pod artykułami w Onecie. Staram się, żeby moje wypowiedzi były wyważone, miały sens i nie były li tylko czczą paplaniną. Średnio jedna na pięć, a może jeszcze rzadziej jest publikowana.
   Odnoszę wrażenie, że portalowi Onet zależy na podsycaniu atmosfery. Dzięki temu ma więcej wejść, pewnie i wpływów z reklam.
   Jednakże wyzwalane tam emocje, gdyby zostały przeniesione do realu, niechybnie spowodowałyby wojnę domową. Już nie jakąś polityczną wojnę polsko-polską, ale realny konflikt. Jestem zdania, że taki sposób prowadzenia forum to podżeganie do waśni narodowych.
   Ponadto piszący tam forumowicze bardzo często poprostu obrażają ludzi, lżą Polskie organa władzy, w tym Prezydentów RP, Premiera Rządu RP. Wszystkim im zdaje się, że są anonimowi, ale ktoś kiedyś może się upomnieć o ochronę swoich dóbr osobistych. Taki przypadek już w Polsce zaistniał.
   Czy można coś z tym zrobić? Obawiam się, że cokolwie się zrobi będzie źle.

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę