Dodawanie komentarza

Do tematu: Rządy bandyckie i złodzieje

Komentarze do artykułu: BIEDA - Balcerowicza zasługi dla kraju

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Rządy bandyckie i złodzieje

~jerzy47@onet.eu

2007-06-25 07:01:47

Że temat mojej wypowiedzi jest prawdą niech świadczą o tym fakty, jakie umieściłem w swoim blogu:
   jerzy47-renta.blog.onet.pl. Rządy RP, a byłe PRL-u to ciągle jest to władza, która składa się z głupców, przestępców nie podlegającej żadnej każe i rozliczeniu ze swoich poczynań. Postępują gorzej niż Hitler, bo w imieniu stworzonego przez siebie prawa dokonują zbrodni. Jakich? Odpowiedz sobie sam, jeśli umiesz myśleć racjonalnie. Ja bym tych możnowładców dożywotnio zamknął w więzieniu i zmusił do ciężkiej pracy na rzecz, korzyści narodu. Majątki, jakie nagromadzili odebrał bym im na rzecz skarbu państwa. Może najwyższy już czas by naród solidarnie odmówił głosowania na takich oszustów, oraz płacenia abonamentów przy cyklicznych opłatach, które w rzeczywistości nimi nie są – są haraczami!!! Zadaj sobie pytanie czy ty jesteś bezmyślnym/ą baranem, owcą zdanym/ą na rzeź tych bandytów.
   Ponadto stwierdzam, że w Polsce istnieje ogromna, drastyczna niesprawiedliwość, a mianowicie by wprowadzić projekt nowej ustawy takiej jaką naród chce trzeba by akceptowała to grupa Polaków w ilości 100 tysięcy. Natomiast wprowadzenie nowej ustawy, (jaką sobie wymyślą z korzyścią dla siebie) przez sejm wymaga tylko większości głosów tegoż sejmu. Różnica jest ogromna i tu jest ta krzywdząca naród niesprawiedliwość.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę