Dodawanie komentarza

Do tematu: Kłamstwo

Komentarze do artykułu: BIEDA - Balcerowicza zasługi dla kraju

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Kłamstwo

~bercik

2004-12-11 11:45:06

Skoro jest tak tragicznie w tym kraju to czym jest to co widze? fata morganą? budujące sie nowe domy prywatne, działki w suburbiach z małymi pałacykami, luksusowe samochody - i prosze mi nie pieprzyc, że to tylko jednostki mają!!!! bo jakoś tych jednostek jest około 70% społeczeństwa. Ludzie zapomnieliscie już co to jest bieda i ubóstwo, grzeszycie swoim narzekaniem, weźcie sie do roboty w kraju a nie w RFN tyłki starcom ucierać, tu tez można wiele zrobić dla siebie tylko trzeba odrzucić fałszywą religijności i zakłamanie

ODPOWIEDZ

www.gus.gov.pl

~driver

2004-12-11 18:43:28

70% ludzi w Polsce ma do dyspozycji mniej niż 600 zł brutto miesięcznie. Gdyby było jak mówisz, mielibyśmy USA - tam ten wskaźnik wynosi (choć dokładnie nie wiem co masz na myśli) w granicach 67% (klasa średnia).

ODPOWIEDZ

Niestety uważasz się za Polaka

~gerwi

2004-12-15 08:05:33

Chyba drogi Panie brałeś lekcje propoagandy sukcesu jeszcze u Ździsia Grudnia. Myślę też że w zachwalaniu niewidzialnych sukcesów mógłbyś konkurować nawet z Gebelsem. Bo wszystkie sukcesy indywidualnych ludzi żyjącycych kosztem nędzy większości polskiego narodu mnożysz sobie przez conajmniej 20. Czy aby przypadkiem swoją wypowiedzią chcesz tym samym siebie wytłumaczyć i uspokoić swoje sumienie.

ODPOWIEDZ

Drogi Andrzeju

~woythek

2004-12-21 07:32:21

Słysze w twoim tonie Robin Hooda. Zabrać bogatym i dać biednym. Jedno pytanie, jak zabierzemy bogatym i damy biednym, to po przejedzeniu pieniążków kto da biednym prace ?

ODPOWIEDZ

Witaj Marcinie!

~oswiecony

2004-12-23 02:35:05

Chyba wcale nie oglądałeś ani nie czytałeś tego Robin Hooda. Skoro nie pamiętasz, że to właśnie on Robin Hood w sytuacji zupełnego bezprawia odbierał pieniądze bezprawnie zagrabiane biedakom.
    I nie będziesz mi chyba tu udowadniał, że wszscy super bogacze w Polsce dorobili się w tak krótkim okresie czasu, swoich ogromnych majątków rzetelną uczciwą pracą. Bo ani ja ani nikt Ci w to nie uwierzy. Wystarczy tylko czytać codzienną prasę lub ogląać dziennik telewizyny. Gdzie i tak pokazywany jest tylko wierzchołek góry lodowej złodziejstwa i malwersacji, oraz totalnych nieuczciwych przekrętów w Polsce. A właśnie z tego przede wszystkim rodzi się bieda większości Polskiego społeczeństwa. Ale niestety syty głodnego nigdy nie zrozumie. Przypmina mi się aluzyjnie stary kawał, jak to Gierek chodził sobie po Warszawie i jadł luksusową kiełbasę której w sklepach zawsze brakowało. Robotnicy mówią do niego Towarzyszu Edwardzie POMOŻEMY. Na co Gierek odpowiada im nie trzeba sam sobie dam radę. Tak że jak widziśz takie same sytuacje się tylko powtarzają. Jedynie zmienia się forma okradania Polskiego społeczeństwa. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę