Dodawanie komentarza

Do tematu: ŻYDOSTWO RZĄDZI NASZYM KRAJEM.

Komentarze do artykułu: Wyrok za spalenie flagi UE

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

ŻYDOSTWO RZĄDZI NASZYM KRAJEM.

~Aisha

2011-02-18 01:15:38

DOWÓD: 7 TYGODNI PRZED SMOLEŃSKIEM został oddelegowany do Smoleńska agent sowietski KGB Tarnowski, który również był obecny na placu w Rzymie kiedy na naszego papieża JP2 był zamach, i w Afganistanie też. Człowiek ten jest agentem służb specjalnych rosji, za co odpowiada żyd Sikorski, który go zatrudnia celem pozbycia się watahy polskiej, jak określa Polaków. Czy wszystko jasne dla Polaków-ciemniaków? Wataha polska już została dorżnięta.96 osob. A ja myślę, że za to Sikorski powinien odpowiedzieć przed Międzynarodowym Trybunałem Stanu. Nie polskim, bo nasz by go uniewinnił z wiadomych powodów. A rząd nie-polski powinien podać się do dymisji już rok temu z Tuskiem, piłkarzykiem na czele. Ale na to trzeba mieć HONOR jak miał PiS, kiedy rządził. Te kanalie co teraz naszym krajem rzadzą nie odejdą łatwo od koryt. Trzeba ich na taczkach wywieżć. Co z wielka ochotą niedługo zrobimy! Podaj dalej, bardzo proszę.Okazja jest, 10.04.2011r. Dlaczego? Zamach stanu 10.04.2010r. Bo to był zamach stanu.Zbrodnia na 96 Polakach. Elicie narodu Polskiego.Precyzyjnie przemyślana i wykonana 10.04.2010r. Drugi Katyń.

ODPOWIEDZ

Nie Tarnowski

~W.P.

2011-02-23 19:58:47

lecz Turowski

ODPOWIEDZ

Wszyscy zdrowi w rodzinie ?

~Warszawiak

2011-02-25 06:08:44

Ja bym proponował wizytę u specjalisty.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę