Dodawanie komentarza

Do tematu: Jest wkońcu

Komentarze do artykułu: Grupa Lotos w ręce Rosjan?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Jest wkońcu

~h.j.m.

2011-03-31 16:03:30

film dokumentalny pełnomatrażowy !
   
   http://www.youtube.com/watch?v=g8ndEczuOv0&feature=channel_video_title
   
   Chemtrails - smuga kondensacyjna powstająca za lecącym samolotem jest w niektórych przypadkach wytworem mającym utajony cel, na przykład skraplanie i dystrybucję na wielkich obszarach dużych ilości substancji pogarszających stan zdrowia organizmów żywych. Środowiska naukowe i rządowe zaprzeczają tej teorii, gdyż nie posiada ona logicznego ani eksperymentalnego potwierdzenia[2].
   
   Smugi kondensacyjne wytwarzają się w wyniku emisji spalin zawierających ośrodki krystalizacji, z działających silników samolotowych. Aby powstała smuga kondensacyjna, emisja taka musi zachodzić w odpowiednich warunkach: na dużych wysokościach, przy niskiej temparaturze i zawartości przechłodzonej pary wodnej w powietrzu. Wyziewy silnikowe tamże zamieniają się w kryształki lodu, które w dalszej kolejności podlegają sublimacji[3].

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę