Dodawanie komentarza

Do tematu: DVD (Ukryte siły)

Komentarze do artykułu: Manifestacja antyrządowa z 9 kwietnia br.

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

DVD (Ukryte siły)

~stefan

2011-04-12 18:58:44

FORCES OCCULTES - DVD (Ukryte siły)
   
   Film za który zginęli jego twórcy
   
   
   Dossier Megaupload :
   http://www.megaupload.com/?f=NPL1Y7VM
   
   
   Partie 1
   http://www.multiupload.com/P4V5KSD17Y
   http://www.megaupload.com/?d=PAW9QCJP
   
   Partie 2
   http://www.multiupload.com/0PWB1JJRZZ
   http://www.megaupload.com/?d=9T515A2N
   
   Partie 3
   http://www.multiupload.com/6AKRMFDE1K
   http://www.megaupload.com/?d=V2YT406J
   
   Partie 4
   http://www.multiupload.com/BUII5OHKHY
   http://www.megaupload.com/?d=HB3BL16H
   
   Partie 5
   http://www.multiupload.com/C6JC5R6LZZ
   http://www.megaupload.com/?d=H44LXLAG
   
   Partie 6
   http://www.multiupload.com/W4XP12GBU0
   http://www.megaupload.com/?d=FHWROX6I
   
   Partie 7
   http://www.multiupload.com/VAQXH0EB3S
   http://www.megaupload.com/?d=X9MO6XK9

ODPOWIEDZ

Kim jest Michalkiewiewicz

~Stefan

2011-04-21 05:08:04

Kim jest Stanislaw Michalkiewicz ?
   
   poczytajcie sobie tu
   http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/10/kim-jest-stanislaw-michalkiewicz.html

ODPOWIEDZ

Głupek Bender

~stefan

2011-04-21 03:58:45

Bender głupku, nie jestem Basanovem, to po pierwsze, po drugie, zamieściłem ten tekst tutaj bo uważam, że bardzo dobrze oddaje kim jest rebe Michalkiewicz i reszta pseudopatriotów na żydowskim żołdzie, idź pluć sobie gdzie indziej, mośku. Czas zdemaskować waszą pseudopatriotyczną działalność w internecie.
   Koniec.
   
   
   
   
   
   
   

ODPOWIEDZ

Basramow ty ścierwojadzie

~Bender

2011-04-19 06:57:05

ja cie aż za dobrze znam z forum stanisławowskiego, razem z tą rusofilską qrwą tłumaczem wielokrotnie dawaliście tam upust swoim antypolskim ciągotom. Ostentacyjne antysemickie gesty POjednawcze możesz sobie wsadzić w żope ku chwale putnina-skurwysyna robalu. Grzechem Michalkiewicza mogłoby być tylko tolerowanie takiej kur... u siebie jak ty, ale dzięki temu każdy teraz może sobie teraz zajrzeć na rzeczone forum i poczytać co to bydle ma na myśli pisząc Polska

ODPOWIEDZ

Kim jest rebe Michalkiewicz

~stefan

2011-04-17 00:13:38

Nie będę się tym razem wysilał. Nie muszę pisać sam i czegokolwiek udowadniać.
   Polecam znaleziony na „Prawdzie2info” ten oto tekst:
   
   Zwracam się tą drogą do wszystkich zainteresowanych albowiem sprawa jest dość istotna.Od razu wyjaśniam że nie chodzi o jakieś duperelne utarczki z administratorem ,co jak sądzę stanie się dość jasne za chwile.
   Jakiś czas temu użytkownik forum michalkiewicza Basmanow zamieścił pewną informację .Informacja była odpowiedzią na post innego użytkownika alarmującego za pomocą onetu o złej sytuacji rosyjskich domów dziecka. Moja ,czyli Basmanowa ( ) riposta była błyskawiczna bo informacja onetu zbiegała się w czasie ze skandalem dyplomatyczno – politycznym jaki miał wówczs miejsce w Rosji.
   Skandal dotyczył dziwnie częstych przypadków śmierci rosyjskich dzieci oddanych do adopcji amerykańskim rodzicom.Podkreślam jeszcze raz : to nie była plotka szeptana na forach a dyplomatyczny skandal.
   Sprawą zajęła się DUMA i zobowiązała premiera Putina do podjęcia kroków wyjaśniających i zapobiegajacych w przyszłości takimi przypadkom .
   Minister spraw zagranicznych Sergiej Ławrow zażądał od ambasadow USA wyjaśnień.Stanęło na tym że do czasu wypracowania nowych procedur adopcje do USA zostaną wstrzymane
   http://www.newsru.com/crime/24mar2008/usa_ruskidmurd.html
   http://www.newsru.com/world/2 1mar2008/emelyanov.html
   http://www.newsru.com/russia/11apr2007/usyn.html
   http://www.newsru.com/cri me/29may2006/deti_2.html
   http://www.newsru.com/russia/18mar2009/dep.html
   A dziś w związku z tematem o śpiewającym Putinie ,myślę sobie „zamieszczę informacje o tym” ,ale nie chciało mi się szukać linków więc sięgam do swego postu zamieszczonego na forum michalkiewicza ,w temacie :”tylko w rosyjskiej telewizji ” ( temat nie założony przeze mnie )
   I co widzę ? z mojego długiego postu zniknęła ta jego część w którym zawierała się wspomniana informacja.Oburzony tą hucpą Basmanow zadał na forum pytanie o przyczynę usunięcia tej informacji.
   I kto mógłby się spodziewać że na tym jakże wolnościowego forum,gdzie aż gęsto od postów o żydach rzydach ,rzydom rzydóf ,moje zapytanie wzbudzi takie niezadowolenie ? w ciągu niespełna 5 minut Basmanow został zbanowany a kilkudziesięcio stronicowy temat „Tylko w rosyjskiej telewizji” zniknął.Na pytanie :dlaczego właśnie tę informacje uznano za niebezpieczną ? groźną ? nich każdy odpowie sobie sam .
   Nie jest to pierwszy ani jedyny dowód na to, kim de facto jest rebe Michalkiewicz ,dla bystrych a zwłaszcza doświadczonych osób jest to dość oczywiste
   Natomiast osoby mniej doświadczone należy uczulić na to że Nie wszystko złoto, co się świeci z góry,. Ani ten śmiały, co się zwierzchnie sroży .Michalkiewicz to stary wyga ,uprawiajacy hazbarskie praktyki od czasów kiedy jeszcze nikt nie słyszał słowa :”hazbara”.
   https://prawda2.info/viewtopic.php?t=14642
   ——& amp;#8212;————
   Od siebie dodam…
   Sprawa śmierci oddanych do USA do adopcji dzieci nosi wszelkie znamiona celowego mordowania ich w celu uzyskiwania ich narządów do transplantacji!!!
   Dlaczego żydowskie media o tym nie piszą wielkimi literami na pierwszych stronach?
   Dlaczego żydowski agent wpływu Michalkiewicz kasuje taki wątek???
   Starsi i mądrzejsi mu nakazali? Razwiedka go przycisnęła?
   Tylko dlaczego ruska razwiedka byłaby tym zainteresowana?
   A może to razwiedka naszych nowych, pejsatych sojuszników mu to prikazała?
   O on posłusznie prikaz przełożonych wykonał?
   Bo nie wypada jemu zimnego czekistę przedstawiać w pozytywnym świetle!!!
   
   Odpowiedź na powyższe pytania i wątpliwości każdy może udzielić sobie sam!
   
   

ODPOWIEDZ

Żydwoska prowokacja

~stefan

2011-04-14 18:21:56

Mieszkańcy Warszawy przechodzący dziś koło południa przez Plac Piłsudskiego mogli być świadkami ciekawego zjawiska. Pośrodku głównego warszawskiego placu rozłożona została całkiem ogromna scena z napisem :The Jewish Renaissance in Poland. We shall be strong in our weakness (Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. Będziemy silni w naszej słabości). Obok postawiona była ogromna głowa niezidentyfikowanego mężczyzny w okularach oraz powiewały czerwone flagi z polskim orłem na tle gwiazdy Dawida.
   
   Przed sceną zgromadziła się grupa około 250-300 młodych osób, niewątpliwie w dużym stopniu złożoną z kolejnej izraelskiej wycieczki przedpoborowej do Polski. Ze sceny brzmiały przemowy w języku hebrajskim Mniej więcej połowa z nich miała czerwone koszulki, zaś część białe koszule z czerwonymi opaskami, niczym dawni komunistyczni pionierzy.
   
   Wraz ze znajomym przecieraliśmy jednak oczy, na widok transparentów i tabliczek z jakimi ustawiona była młodzież. Napisy były po polsku, angielsku i hebrajsku. Były na nich takie hasła jak: Jews! Don?t leave us with the Poles! (Żydzi! Nie zostawiajcie nas z Polakami!); Jestem smutny; They murder, We build (Oni mordują, my budujemy); Ziemia z ludźmi dla ludzi z ziemią; Nie możecie zabić nas wszystkich. Całą wycieczkę otaczali postawni ochroniarze oraz antyterroryści, sprawiający wrażenie znużonych całym widowiskiem.
   
   Z napisów wynika, że całą imprezę zorganizowała organizacja The Jewish Renaissance in Poland/Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, która na swojej stronie na Facebooku w opisie umieszcza krótkie zdanie and Europe will be stunned/ I Europa będzie ogłuszona/zalana/zapijaczaona/urżnięta (w zależności od tłumaczenia).
   Wydawać by się mogło, że organizatorom izraelskich wycieczek przedpoborowych już zupełnie odbiło na punkcie ich szowinizmu i nastrajania młodzieży z Izraela do wszystkiego co nieżydowskie. Co zresztą się dzieje, wystarczy obejrzeć na YouTube Zniesławienie ( izraelskie przedpoborowe wycieczki do Polski):
   
   http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4...player_embedded
   
   Przyzwolenie na powiewanie haseł jawnie nawołujących do nienawiści wobec narodu polskiego jest niezrozumiałe. Z pomocą przychodzi Krytyka Polityczna. Na swojej stronie internetowej informuje: W niedzielę, 3 kwietnia 2011, rozpoczęły się w Warszawie zdjęcia do filmu Yael Bartany z udziałem Sławomira Sierakowskiego. Trzecia część projektu i zadziwi się Europa? nosi tytuł ?Zamach?. Projekt będzie miał premierę w czerwcu w Pawilonie Polskim na 54. Międzynarodowym Biennale w Wenecji. Yael Bartana jest artystką wizualną, mieszka w Amsterdamie i Tel Awiwie. Jej prace dotyczą głównie sytuacji w Izraelu i tożsamości żydowskiej. Filmy Mary koszmary oraz Mur i wieża poruszają problem relacji polsko-żydowskich. Za tę ostatnią pracę otrzymała dwie nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Oberhausen. Bartana wystawiała m.in. na Biennale w Sao Paulo, Manifesta we Frankfurcie i Documenta w Kassel. W 2010 roku otrzymała nagrodę Artes Mundi, jedną z najbardziej prestiżowych brytyjskich nagród w dziedzinie sztuki współczesnej. Yael Bartana wraz z Arturem Żmijewskim jest redaktorką artystyczną Krytyki Politycznej. Wkrótce specjalny wizualny numer pisma pt. Duchy.
   
   To co trzeba oddać owej reżyserce to, że dobrze przedstawia myślenie młodzieży żydowskiej o Polakach. Jeśli ktoś ma wątpliwości, odsyłamy do wspomnianego filmu Zniesławienie. Po jego obejrzeniu, zdamy sobie sprawę, że nawet najbardziej radykalny polski nacjonalizm jest liberalną gadaniną przy codziennych praktykach narodowego wychowania? w Izraelu.
   
   http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190...Krakowskim.html

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę