Dodawanie komentarza

Do tematu: Doktor Halina Wróbel

Komentarze do artykułu: Tusk otrzyma nominację na szefa KE?

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Doktor Halina Wróbel

~stefan

2012-01-14 11:36:37

Ulotka do wydruku, format a4
   
   APEL O WSPARCIE DLA PANI DOKTOR HALINY WRÓBEL Z RZESZOWA
   
   Pani doktor Halina Wróbel jest prześladowana za ujawnienie prawdy o roli żydostwa we współczesnej Polsce. Prowadziła stronę: uzdrawiamy.com pl. Kiedy ujawniła prawdziwe pochodzenie żydów na swojej stronie, dwie żydówki złożyły na nią donos, oczywiście przy wsparciu szmatławca żydowskiego gazety wyborczej, prowadzonej przez żyda Adama Michnika - Ozjasza Szechtera.
   
   Tylko ludzie mający złe zamiary ukrywają swoje pochodzenie, to co stało się w Polsce
   i dzieje się nadal, udowadnia nam, że zamiary te mają na celu likwidacje państwa Polskiego!
   Żydzi z polskimi nazwiskami przejęli wszystkie instytucje państwowe, teraz wzięli się za wymordowanie POLAKÓW.
   
   POLSKI HOLOKAUST TRWA, OBUDŹ SIĘ POLAKU!!!
   
   Każdy walczący żydowskim okupantem powinien założyć temat w internecie o pani doktor Halinie Wróbel i dać wyraz swego wsparcia dla niej oraz dołożyć starań, aby ta informacja dotarła do jak największe rzeszy POLAKÓW!
   
   TA KOBIETA POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA!
   
   Nie chcecie chyba przeczytać w gazecie, że ta Polska Patriotka popełniła dziwne i niewyjaśnione samobójstwo, tak jak Andrzej Lepper czy zamordowany polski historyk Dariusz Ratajczyk, do czego przyłożył rękę żyd Adam Michnik - Ozjasz Szechter.
   
   Do wszystkich innych lekarzy POLSKICH, działajcie w konspiracji, piszcie anonimowo,
   oni czekają tylko by wyłapywać myślących po polsku obywateli. Mamy tak mało prawdziwie polskich elit, nie chcemy, by wycięli nam tych ostatnich, jak to uczyniło zaraz po wojnie w Polsce żydowskie NKWD UB /SB.
   
   Bądźcie roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie (Mt 10,16).

ODPOWIEDZ

może ją już mordują ŻYDZI z PO

~rzeszów sąsiedzi

2012-02-08 22:50:12

może ją już mordują ŻYDZI z PO Rzeszów sąsiedzi
   
   
   
   może ją już mordują zydzi z PO-UB-SB Faktem jest ,że została aresztowana za swoje ,przecież przypadkowe odkrycie nad ,którym pieczę sprawuje jako GŁOWNY INFORMATYK ŻYDOKOMUNY -ŻYD minister BONI
    „Żyd ukrywa się pod PESEL-em”. Pani ginekolog ujawnia
   
   
    Rzeszowska ginekolog ujawnia na swojej stronie internetowej dane pacjentek i oskarża je o ukrywanie pochodzenia żydowskiego. Strona pani doktor roi się od antysemickich treści. Trwa śledztwo prokuratorskie.
   
   
    Doniesienie w sprawie Haliny W. złożył szef Niepublicznego ZOZ-u „Femina” w Rzeszowie. – Niech prokuratura zbada, czy rzeczywiście zostało złamane prawo przez panią doktor – mówi Jerzy Masłowski, prezes Feminy, w którym jeszcze do niedawna pracowała Halina W. Femina rozstała się już panią ginekolog. Masłowski o szczegółach jednak nie chce rozmawiać.
   
    Łukasz Harpula, wiceszef Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji.
   
   
    - Dla dobra postępowania mogę tylko powiedzieć, że śledztwo dotyczy złamania ustawy o ochronie danych osobowych – mówi „Gazecie” Harpula. Treści antysemickie też badacie? – pytamy.
   
    - Nie uszły naszej uwagi – odpowiada Harpula.
   
    Halina W. wcześniej pracowała także w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie. – Niczym specjalnym się nie wyróżniała. Odeszła z przyczyn oszczędnościowych – wspomina dyrektor szpitala dr Leszek Czerwiński.
   
    Antysemickie pasje pani doktor
   
    Od listopada 2010 r. Halina W. prowadzi stronę uzdrawiamy.com.pl. Zamieszcza na niej antysemickie artykuły. Pisze, że „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.
   
    Na stronie zamieszcza również dane personalne m.in. swoich pacjentek, podaje ich numery PESEL. Na ich podstawie oraz numerów rejestracyjnych aut „odkrywa” żydowskie pochodzenie pacjentek. Dla lekarki kluczowe są cyfry 7, 2 i 9. Jeśli pojawiają się w numerach PESEL lub rejestracji, dowodzą – według niej – że ktoś ma korzenie żydowskie.
   
    Wśród pacjentek, które Halina W. ujawniła w internecie, jest pani Ewa. – Była u niej w przychodni prawie rok temu. Chciałam, by przepisała mi tabletki antykoncepcyjne. Oświadczyła, że jej poglądy na to nie pozwalają. Zaczęła opowiadać, że branie tabletek może się skończyć dla mnie śmiercią. Dała mi jakieś ulotki o tym, jak w innych kulturach rozwiązywana jest kwestia antykoncepcji. Stwierdziła, że pod tym względem u Żydów jest najgorzej. To była bardzo przykra rozmowa, z gabinetu wyszłam ze łzami w oczach – opowiada „Gazecie” pani Ewa.
   
    W Wigilię na przesłuchanie wezwała panią Ewę policja. – Tam dowiedziałam się, że mój PESEL został ujawniony w internecie. Jestem w szoku – mówi młoda kobieta.
   
    Pacjentką Haliny W. była także pani Katarzyna. – Też przyszłam po tabletki antykoncepcyjne. Wizyta była straszna. Usłyszałam, że nazwy tabletek są takie ładne, bo ukrywa się za nimi szatan. Doszło do awantury, też mi wcisnęła jakieś antysemickie ulotki – relacjonuje pani Katarzyna.
   
    Zawiodła się na Janie Pawle II
   
    Halina W. nie ma sobie nic do zarzucenia. – Dążę do prawdy – oświadcza na początek pani ginekolog. A tą prawdą – według niej – jest ujawnianie osób pochodzenia żydowskiego. – Ci ludzie ukrywają pochodzenie dla korzyści materialnych – stwierdza W. i podkreśla na każdym kroku, że jest katoliczką.
   
    Wśród osób, u których „odkryła” żydowskie pochodzenie, jest Jan Paweł II. – Czuję się przez niego oszukana. Matka papieża była Żydówką. On oszukał nie tylko mnie, ale cały naród polski. On oszukał cały świat. Dla mnie to bolesne, że człowiek, który mnie oszukał, nazywany jest błogosławionym. To nieporozumienie. Jako syn rodu żydowskiego Jan Paweł II wepchnął katolicką Polskę do ateistycznej Unii Europejskiej. To ogromna strata dla duchowości Polaków – Halina W. nie ukrywa swoich antysemickich poglądów.
   
    Gdy pytam ją, czy jest antysemitką, odpowiada: – Tylko Żydzi posługują się tym pojęciem.
   
    Na stronie zamieszcza również zdjęcia: „Stop judaizacji Polski. Polska należy do Polaków”, „Judeopolonia jako nowotwór – podstępnie i skrycie – niszczący Polskę od wewnątrz”, „Nie ufaj (izra) ELITOM”. Na innym zdjęciu jest karykatura Żyda z plikiem banknotów w ręce na tle mapy Polski. Podpis: „Czy nie widzisz nic? Jak kradną twoją wolność”.
   
    „Żydów zabiła epidemia tyfusu”
   
    Na zdjęciach jest także prezydent Francji i żona polskiego ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego Anne Applebaum. Podpis: „Żona jednego z najgorszych polskojęzycznych polityków”.
   
    „Żydem” dla pani ginekolog jest również niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia Miroslaw Klose.
   
    Były prezydent Aleksander Kwaśniewski nazwany jest „okupantem żydowskim”.
   
    Halina W. wstawia też artykuły, z których dowiadujemy się, że nie ma dowodów na to, że naziści podczas drugiej wojny światowej mordowali Żydów, a w Oświęcimiu nie było ani jednej komory gazowej. Jak więc Żydzi zginęli? Według Haliny W. przez „epidemię tyfusu”.
   
    Autorytetem dla niej jest m.in. nieżyjący już dr Dariusz Ratajczak, który kilka lat temu kwestionował istnienie komór gazowych.
   
    Halina W. donosiła także prokuraturze, że urzędnicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji dopuścili się przestępstwa, bo przyznając numery PESEL, w których były cyfry 729, ukryli pochodzenie żydowskie tych osób. O Żydach mówi, że to „banda” i „grupa mafijna”.
   
    Na pytanie, czy nie obawia się konsekwencji, odpowiada: – Wam się nie mieści w głowie, że dla prawdy można wiele poświęcić. W przypadku wykrycia przestępstwa wszystkie metody pozyskiwania informacji są dozwolone. I się rozłącza.
   
    „Dzwonić tylko w polskich sprawach”
   
    Na stronie Znanylekarz.pl, gdzie pacjenci oceniają lekarzy, o W. czytamy różne opinie. „Pani doktor chyba pomyliła profesje, zajmuje się ekologią i Kościołem zamiast pacjentami, na wizycie opowiadała mi o ginącym gatunku ryb i seksie tylko i wyłącznie po ślubie” – pisze Justyna W.
   
    „Jedyne, co miała mi do powiedzenia, to wygłoszenie swoich poglądów na temat stosunku młodych ludzi do małżeństwa, poleceniu mi mierzenia codziennie rano temperatury i antykoncepcji prowadzonej metodą naturalną, przekazaniu informacji o jakże wielkiej szkodliwości i złych skutkach całej antykoncepcji doustnej, (…) przywołaniu i przedstawieniu obrazów z Biblii dotyczących diabła przedstawionego jako zwierze z kopytami” – pisze inna kobieta.
   
    Halina W. nie zamierza zamykać strony. – Nie łamię prawa – twierdzi.
   
    Na swojej stronie podaje do siebie numer komórki. Zastrzega, by dzwonić „tylko w polskich sprawach”.
   
    Po naszej interwencji sprawą zajmie się Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie. – Pani doktor poniesie konsekwencje ujawnienia danych pacjentek i publikowania treści antysemickich – zapewnia Grzegorz Siteń, rzecznik odpowiedzialności zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Rzeszowie. – Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z takim przypadkiem – twierdzi Siteń.
   
    Imiona pacjentek Haliny W. na ich prośbę zostały zmienione
   
   
    Za:http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,10949453,_Zyd_ukrywa_sie_pod_PESEL_em___P ani_ginekolog_ujawnia.html
    „7, 2, 9, czyli jesteś Żydem”. Według pani ginekolog W.
   
    - Była fachowcem, dobrze prowadziła ciąże, do tej pory pacjentki za nią dzwonią – mówi prezes poradni ginekologicznej „Femina” w Rzeszowie, w której do listopada ub. r. pracowała Halina W., autorka antysemickiej strony internetowej.
   
   
    Prezes Jerzy Masłowski ma pretensje do „Gazety”. – Po co podawaliście, że ona u nas pracowała? Pani doktor nie wiedziała, że to my złożyliśmy zawiadomienie do prokuratury – złości się.
   
    - A dlaczego mielibyśmy to ukrywać? – dziwię się.
   
   
    - Bo to co robi na swojej stronie Halina W. może być kojarzone z Feminą – pokrzykuje prezes poradni.
   
    - Skojarzeń się nie uniknie. W końcu pani doktor przyjmowała pacjentki w waszej poradni – przekonuję.
   
    Cofnijmy się na chwilę do ub. roku. 28 czerwca do prezesa Masłowskiego dzwoni znajomy.
   
    - Nieźle uzdrawiacie – słyszy ironiczny tekst w słuchawce. Masłowski dowiaduje się, że pracująca u nich ginekolog Halina W. prowadzi stronę internetową uzdrawiamy.com.pl. A na stronie same antysemickie teksty i dane osobowe – jak się później okaże – m.in. pacjentek Feminy.
   
    Masłowski wyłapuje na stronie dwa nazwiska kobiet. Kojarzy, że są pacjentkami ich przychodni. Halina W. oskarża je, że mają pochodzenie żydowskie, bo w ich PESEL-ach występują cyfry 7,2,9. A to według pani doktor dowód na ukrywanie tożsamości żydowskiej.
   
    A urzędnicy z MSWiA biorą udział w międzynarodowym spisku nadając w PESEL-ach numery 729 i przez to „tworzą mafię w obrębie niepodległego kraju”.
   
    - Ukrywanie tożsamości to rasizm – próbowała mi w środę pokrętnie wmówić Halina W.
   
    Ujawniła dane swoich pacjentek
   
    729 to prefiks kodu kreskowego produktów pochodzących z Izraela. A więc jeśli Polacy w PESEL-ach mają te cyfry to zdaniem Haliny W.:
   
    - Polacy w Polsce zostali oszukani na niesłychaną skalę
   
    - Polska znajduje się pod okupacją ludzi wywodzących się, jak produkty oznakowane 729 – z Izraela, a więc – Żydów.
   
    - Zebrałem wszystkie nazwiska na stronie. Było ich około 100 – 40 proc. to mężczyźni. Nazwiska kobiet wrzuciłem do naszego systemu komputerowego. Wyskoczyło mi, że 11 lub 12 kobiet to pacjentki Haliny W. Nie mogłem tego tak zostawić – wspomina Jerzy Masłowski. Wzywa na rozmowę Halinę W. Stawia sprawę jasno: albo pani doktor usunie antysemickie treści i dane pacjentek albo się rozstajemy.
   
    Pani ginekolog kompletnie się nie przejmuje. Jest przekonana, że „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.
   
    Że w Oświęcimiu żadnych komór gazowych nie było, a Żydów zabiła epidemia tyfusu.
   
    Mija się z prawdą historyczną i zdrowym rozsądkiem
   
    Zarząd „Feminy” nie zamierza sprawy zamieść pod dywan. Strona nadal działa. 21 lipca „Femina” pisze doniesienie do prokuratury. „Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zbadanie sprawy związanej z działalnością pozamedyczną jednego z udziałowców naszej spółki Pani Haliny W., która na stronie internetowej www.uzdrawiamy.com.pl przedstawia swoje skrajnie antysemickie poglądy mijające się tak z prawdą historyczną, jak i ze zdrowym rozsądkiem”.
   
    „Pani Halina W. jako właścicielka strony podpisuje się pod zawartymi na stronie informacjami własnym nazwiskiem. Wszyscy pozostali udziałowcy spółki Femina uważają, że takie postępowanie Pani Haliny W. jest działaniem na szkodę spółki, daje też podstawę do przyjęcia, iż szereg naszych pacjentek, które nie zgadzają się z przedstawianymi poglądami, mogą mieć złe skojarzenia z naszą firmą”.
   
    W listopadzie, po 10 latach pracy, lekarka dostaje zwolnienie. W odpowiedzi pisze, że zwolnienie jej z pracy to „zaognianie stosunków polsko-żydowskich”.
   
    O Halinie W. od trzech dni mówi cała Polska. Głos w czwartek zabrał nawet Radosław Sikorski, minister spraw zagranicznych. Zdjęcie jego żony Anne Applebaum pani ginekolog zamieściła na stronie. Podpisała je tak: „Żona jednego z najgorszych polskojęzycznych polityków”.
   
    Sikorski na Twitterze: „Coś jest chyba na rzeczy, bo mam nie tylko żonę wiadomego pochodzenia, ale i wszystkie trefne cyfry w PESELu”.
   
    Chciała być europosłem
   
    - Pani W. potrzebny jest… – prezes Masłowski nie chce kończyć. Nie może przeboleć, dlaczego to właśnie ich spotkało takie nieszczęście.
   
    - Skąd pani doktor miała dane pacjentek? – pytam.
   
    - Ona w każdych wyborach startowała. Kiedyś z list LPR, potem z tego, no, co Wałęsa tam do tego, no, w Irlandii pojechał – szuka w pamięci Jerzy Masłowski. – I przed wyborami zbierała nazwiska pod listą poparcia. W gabinecie prosiła o nazwiska pacjentek. A te podawały PESEL-e – podejrzewa prezes Feminy.
   
    W internecie szukam informacji o politycznej działalności lekarki. Znajduję tylko, że w 2009 r. startowała z list Libertas Polska do europarlamentu. To właśnie to ugrupowanie, którego prezes nie mógł sobie przypomnieć.
   
    „Skargi na dr W.? Ani jednej na piśmie”
   
    Gdy Halina W. jest teraz na ustach całej Polski, dostaje wsparcie od wyznawców podobnych spiskowych teorii dziejów.
   
    „Droga Pani Halino, szechterowski atak na Panią trzeba monitorować, nagłaśniać i przedsięwziąć wszelkie środki, aby móc w jakikolwiek sposób udzielić Pani pomoc – deklaruje niejaki doktor Zenon Jaszczuk na stronie polskwalczaca.com.
   
    Prezes Masłowski próbuje scharakteryzować Halinę W. – Cicha, skryta, głęboka katoliczka, patriotka, codziennie chodziła do kościoła, jeździła na pielgrzymki do Lourdes i Medjugorie. Nikt jej nie pomógł.
   
    - W czym? – pytam.
   
    - By ten antysemityzm odrzuciła – odpowiada.
   
    - Były skargi na panią doktor?
   
    - Ani jednej na piśmie. Pacjentki, jak się skarżyły, to tylko na to, że nie wypisuje tabletek antykoncepcyjnych. Ale lekarz ma prawo odmówić. Była fachowcem, dobrze prowadziła ciąże – mówi Masłowski.
   
    Halina W. w czwartek przestała odbierać telefon. Nikt nie potrafi powiedzieć, czy prywatnie przyjmuje pacjentki. Próbuje tego dociec Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie. Na razie bezskutecznie.
   
    - Aż takim potworem od strony medycznej pani doktor nie była – kończy Jerzy Masłowski.
   
   
    Za: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,10956931,_7__2__9__czyli_jestes_Zydem___Wedlug_pani_ginekol og.html
    Antysemicka strona pani doktor. GIODO: Zajmiemy się tym
   
   
    Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych zajmie się stroną internetową rzeszowskiej ginekolog Haliny W., która ujawnia m.in. dane personalne swoich pacjentek i oskarża je o ukrywanie pochodzenia żydowskiego – to efekt publikacji „Gazety”.
   
   
    - Sprawa budzi nasze zastrzeżenia. W związku z tym zajmiemy się nią z urzędu. Jeśli to sama lekarka dopuszcza działań niezgodnych z prawem, grozi jej odpowiedzialność karna – nawet do 2 lat więzienia. Publikowanie bezprawnie danych osobowych jest karalne. Poza tym, w tym przypadku możemy mieć również do czynienia ze złamaniem przez panią doktor tajemnicy lekarskiej – mówi „Gazecie” Małgorzata Kałużyńska-Jasak, rzecznik Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
   
    Śledztwo w tej sprawie od kilku miesięcy prowadzi także Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów. Halina W. – jak napisaliśmy wczoraj – od listopada 2010 r. prowadzi w internecie stronę Uzdrawiamy.com.pl. Zamieszcza na niej antysemicki artykuły. Pisze na niej, że „Żydzi praktycznie opanowali już wszystkie instytucje państwa Polskiego”, a przez to „mogą przystąpić do następnego etapu swojego planu, czyli zniewolenia i eliminacji Polaków z ich ziemi”.
   
   
    Na stronie zamieszcza również dane personalne m.in. swoich pacjentek, podaje ich numery PESEL. Na ich podstawie oraz numerów rejestracyjnych aut „odkrywa” żydowskie pochodzenie pacjentek. Dla lekarki kluczowe są cyfry 7, 2 i 9. Jeśli pojawiają się w numerach PESEL lub rejestracji, dowodzą – według niej – że ktoś ma korzenie żydowskie.
   
    Na stronie zamieszcza również zdjęcia: „Stop judaizacji Polski. Polska należy do Polaków”, „Judeopolonia jako nowotwór – podstępnie i skrycie – niszczący Polskę od wewnątrz”, „Nie ufaj (izra) ELITOM”. Na innym zdjęciu jest karykatura Żyda z plikiem banknotów w ręce na tle mapy Polski. Podpis: „Czy nie widzisz nic? Jak kradną twoją wolność”.
   
    Halina W. nie ma sobie nic do zarzucenia. – Dążę do prawdy – twierdzi. A tą prawdą – według niej – jest ujawnianie osób pochodzenia żydowskiego. – Ci ludzie ukrywają pochodzenie dla korzyści materialnych – mówi W.
   
    Po naszej interwencji sprawą zajęła się również Okręgowa Izba Lekarska w Rzeszowie. Izba zapewnia, że rzeszowska ginekolog poniesie konsekwencje ujawnienia danych pacjentek i publikowania treści antysemickich.
   
   
    Za: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,10951009,Antysemicka_strona_pani_doktor__GIODO__Zajmiemy_si e.html
    O
   
   ODPOWIEDZ
   
   

ODPOWIEDZ

Idźcie po rozum do głowy

~antysemityzmtohańba

2012-02-03 16:48:14

Właśnie przez ludzi takich jak wy Polacy są postrzegani przez wielu na Świecie jako banda głupków.
   Twierdzenie, że Zydzi zniewolili Polskę i nadal nią rządzą to obelga dla samych Polaków. Gdyby była to prawda, znaczyłoby by to, że naród polski składa się z klinicznych idiotów, którzy nie potrafią zarządzać swoimi sprawami do tego stopnia, że niewielka mniejszość przejęła nad nimi kontrolę. Naprawdę w to wierzycie?
   Przed wojną żydzi stanowili ok. 10% ludności Polski z czego większość stanowili religijni ortodoksi żyjący w biedzie, których życie toczyło się głównie wokól studiowania Tory i modłów. Żyli w społeczenstwie równoległym do polskiego i chcieli tylko by dano im spokój.
   Po wojnie żydzi ocaleni z holokaustu stanowili zaledwie kilka promili ludności polski a i ci w końcu stąd wyjechali lub zostali wypędzeni.
   Skoro Żydzi rządzili Polską to jaki interes mieli w rozpętaniu antysemickiej nagonki w czasach Gomulki (jej ofiarą padła też sędzia Wolińska-Bprus) dlaczego rządzący Polską Żydzi pozbywali się swoich najlojalniejszych współpracowników? Powinno być raczej odwrotnie. Pogromy przed i powojenne też organizowali Żydzi?
   Na jakiej podstawie twierdzicie że Polak żydowskiego pochodzenia nie może być polskim patryjotą nie może czuć się Polakiem?. Żydzi również ginęli za Polskę, żyli tu od wieków, czuli się przywązanii do kraju.
   Tadeusz Kościuszko był Żydem, na listach katyńskich są żydowskie nazwiska.
   Twierdzenie, że żydowskiego pochodzenia i polskości nie da się połączyć jest tak samo absurdalne jak wymyślona przez obłąkaną Wróbel metoda rozpoznawania Żydów po numerach rej. ich samochodów. To najlepszy przykład, że antysemityzm to choroba.
   Naród, który nie potrafi uszanować godności innych, na szacunek liczyć nie może.
   Przestańcie wyładowywać swoje frustrację na Żydach, spójrzcie na siebie.

ODPOWIEDZ

PANI DOKTOR HALINA WRÓBEL

~MAREK

2012-01-30 17:22:23

WSZYSTKO CO POWIEDZIAŁA PANI DOKTOR JEST PRAWDĄ .DLATEGO ŻYDZI PODNOSZĄ KRZYK.POLACY BIERZMY PRZYKŁAD Z PANI DOKTOR

ODPOWIEDZ

DZIEKUJEMY BOGU ZA P. HALINE

~NARODOWIEC

2012-01-30 05:09:30

CZAS OCZYSCIC NASZA SWIETA ZIEMIE Z OSIEDLENCOW, KTORZY NAS ZNIEWOLILI I JESZCZE PLUJA NA NASZE SWIETOSCI. WYWIEZMY NA MADAGASKAR TE NIEROBY I TAM NIECH WALCZA Z REKINAMI. NIE MACIE PRAWA GLOSU. BRUDNE RECE PRECZ OD P. HALINY.

ODPOWIEDZ

DZIEKUJEMY BOGU ZA P. HALINE

~NARODOWIEC

2012-01-30 05:05:16

CZAS OCZYSCIC NASZA SWIETA ZIEMIE Z OSIEDLENCOW, KTORZY NAS ZNIEWOLILI I JESZCZE PLUJA NA NASZE SWIETOSCI. WYWIEZMY NA MADAGASKAR TE NIEROBY I TAM NIECH WALCZA Z REKINAMI. NIE MACIE PRAWA GLOSU. BRUDNE RECE PRECZ OD P. HALINY.

ODPOWIEDZ

Halina Wrobel

~Anna zydowka

2012-01-27 17:16:59

Glupszej ginekolog nie widzialam ! Wystarczylo ja zobaczyc ! Wypisz wymaluj zydowka ! Na 1000 procent !

ODPOWIEDZ

Halina Wróbel

~baca

2012-01-26 17:11:47

żydostwo się obudziło i jadem pluje, a dla niświadomych poczytajcie trochę o takich postaciach : szlomo morel, helena wolińska-brus właściwie fajga mindla danielak, lola potok, marian frenkiel, pinek mąka, jakub berman, szlomo singer, anatol fejgin, józef światło, pierwotnie izaak fleischfarb, natan grinszpan-kikiel, mojżesz bobrowicki, julia brystiger, józef czaplicki właściwie izydor kurc, michał drzewiecki, właściwie maurycy aron holzer, paweł finder, właściwie pinkus finder, hilary minc, marek fink właściwie mark finkienberg, od lat 70 witold jóźwicki, stefan michnik, zygmunt okręt właściwie nachaniasz, józef różański, właśc. józef goldberg, maria gurowska lub górowska, właściwie maria sand, emil merz, kazimierz graff, antoni alster, właściwie nachum alster, juliusz hibner

ODPOWIEDZ

egon

~egon

2012-01-26 16:00:05

ciekawe co powie ...SZOK... o żydo-ub którzy zakatowali na smierć dziesiątki tysiecy ak-owcówi win-owców tuż po wojnie czyż to nie naziści ? jak choćby ojciec al. kwasniewskiego..?.im nie należy się kara,sąd... szubienica...jesteś bez winy? to rzuc pierwszy kamieniem...wiesz o żydach tyle co o składzie pasty do butów...bezmyślne bronienie okupantów to zdrada!...swoich jest chwalebne ...ale nie morderców...katów ,którzy z zimna krwią mordowali z nienawiści...
   a co bedzie jak przyjdą kiedyś po ciebie obronco żydów...nie okażą ci cienia litości...Palestyna to jaskrawy dowód ich złej zbrodniczej natury.Pomyśl proszę o tym...to nie boli.

ODPOWIEDZ

ajo

~ajo

2012-01-26 15:24:01

Drodzy Rodacy !Waleczny Czyn Pani Halinki Wróbel to prawdziwy...szlachetny i bohaterski czyn!,to kobieta honoru...wielkiego formatu, symbol dumy polskiej...BÓG nam ją zesłał!...znieważając Ją ci żydo-faszyści z GW uczniowie Goebellsa i Hitlera...bulgocąc obrazili też nas, bo w przeciwieństwie do tzw. ...luuuudzii hooonoooru BEZ ODROBINY HONORU ... z Gnidy Wszech żydo-faszystowskiej...jest to perła w koronie...A te ich pełne żałosnej histerii i neurotyczno-padaczkowe atak na Nią to celowy atak i na nas-rdzennych polaków ,prawowitych właścicieli polskiej ziemi. ...bo walnąć polaka po glowie to żydkowa codzienna dawka witaminy m-jak milość...he he...
   To obłędny, fanatyczno- talmudyczny ,mściwy i nienawistny atak na na prawdę !!!!
   BO PRAWDA JEST NAZYWANA NIENAWIŚCIĄ PRZEZ TYCH CO NIENAWIDZĄ PRAWDY...
   
   Uprzedzamy semickich okupantów Polski ,że my młodzi polacy mamy już dość żydowskiej zboczonej I PERWERSYJNEJ okupacji naszej ojczyzny ,waszej zwyrodniałej bezczelności oraz samo zwańczego panoszenia się i smrodzenia waszym gnojem!...tzw. pooostęępeem i toooleeraaancją...
   Tknijcie nasz -nowy symbol odradzającej się Polski...Panią dr.Halinkę...wy żydowscy faszyści z mafi ŻYDO-MENDY Z GW...choćby małym palcem,a znajdziemy was i wasze rodziny....ZALEJEMY WAS POZWAMI W SĄDACH...te wasze semickie pyski rozpoznamy z kilometra!...znamy was i waszą tożsamość...MY nie boimy sie waszej złośliwej i bezwzględnej tyrani przygłupów....dziado-niewolnicy.
   Zapamiętajcie sobie, że wasza okupacja Polski zaskakująco się zakończy, a wtedy to wy będziecie na naszym widelcu...staniecie się naszą zwierzyną łowną...,którą rozliczymy bez cienia litości i miłosierdzia...i tak was potraktujemy jak wy nas w Katyniu...choćbyście ściany drapali ze złości PAZURAMI...i gryżli belki z nienawiści ...a wasze marne obelgi i szykany tylko spływają po nas...na ślepo rzucacie grochem o scianę! niczego nie wskóracie,nie zinfiltrujecie nas ...znamy wasze metody działań......, czara goryczy się przelała!... dni waszej tyrani dobiegają końca...pokojowo lub siłą... damy wam drugą palestynę...,że wam dupy popękają w poprzek...
   

ODPOWIEDZ

Doktor Halina Wróbel

~Prawda

2012-01-26 12:35:50

Popieram ja w 100 % jes bardzo odwazna i ma racje żydzi nas zniewolili odebrali nam wolność teraz jest niby demokracja a nic nie mozna żydzi ukradli Polsce miljardy PKB . a ci co o niej żle piszą są żydami lub zdrajcami albo nic nie wiedzą o prawdzie .

ODPOWIEDZ

gzo

~egz

2012-01-26 12:58:12

jak widac z semickich obelg pod pana wpisem żydki kochają nas miłosierną milością starszych braci w wierze ...pokoj...szalom i ble ble ...apsik...bog z panem.

ODPOWIEDZ

Doktor Halina.W.

~ktoś

2012-01-26 13:15:11

Myślałam ze pani doktor jest porządną kobietą,ale jak widać troche poprzewracało jej sie w głowie,bo jak można na podstawie mojego numeru pesel(którego ja sobie sama nie wybieram)wnioskować ze mam pochodzenie żydowskie-jakaś bzdura

ODPOWIEDZ

;/

~jaa

2012-01-25 21:35:29

Ta kobieta powinna się leczyć o ile nie jest jeszcze na to zapuźno

ODPOWIEDZ

szok

~KUJAWY

2012-01-25 19:52:24

NAZISTKA. NA SZUBIENICĘ Z NIĄ!

ODPOWIEDZ

Doktor ?

~Pan Pikuś

2012-01-25 19:54:59

KTO JEJ NADAŁ TYTUŁ DOKTORA ? ONA MA ROZUM PACJENTA ZAKŁADU PSYCHIATRYCZNEGO !

ODPOWIEDZ

Pni Wróbel

~Kasia

2012-01-25 20:00:33

No i skoczyły sobie polaczki do gardeł.Powiem wam tylko tyle, że nie ważne czy sie jest żydem,polakiem,murzynem,ważne jest jakim się jest człowiekiem i czy kocha się swoją Ojczyznę.Każdy kto szkodzi swojej Ojczyznie jest zdrajcą.Patrząc tak dzisiaj na rządzących ma się faktycznie nieodparte wrażenie ,że rządzą nami jacyś antypolacy a co do tej numeracji to chyba jakieś brednie bo wówczas każdy z nas jest żydem a w to już nie bardzo wierzę.

ODPOWIEDZ

Popieram

~Czarek

2012-01-25 18:33:01

Popieram calkowicie doktorke Wrobel

ODPOWIEDZ

głupoty

~ja

2012-01-25 18:58:00

pojebane babsko, idz się leczyć do psychiatry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Żydzi

~Benyjagoda

2012-01-25 17:42:04

Pani doktor to niech idzie się leczyć.Jeden Hitler już był i to wystarczy.Z taką jak ona i jej podobni należy walczyć.Oni są jak zaraza.W czasie wojny hitlerowcy wymordowali 5000000 Żydów.

ODPOWIEDZ

Popieram

~Polak

2012-01-25 18:25:16

Zgadzam sie z pania Halina Wroblowna. Zydzi oraz osoby innej narodowosci nie powinny zatajac swej narodowosci ani nie powinny zajmowac waznych stanowisk. Nie tylko zydzi ale takze Rosjanie, Niemcy , oraz mieszancy oraaz inne obce osoby. Popieram doktorke. Oby jak najwiecej takich prawdziwych patriotek.

ODPOWIEDZ

idiotka

~metaxxa

2012-01-25 16:56:05

Niby Polacy a mają problemy żeby po Polsku ze zrozumieniem czytać. Nikt tutaj nie zarzucił tej pani że antysemityzm jest zjawiskiem zakazanym niepotrzebnym albo chorym, chora jest ta Pani bo jest niedouczona baba ktorej od patrzenia w damskię pipki we łbie się pomieszało i zechciała się pod czymś w życiu podpisać ale sama chyba nie wie pod czym a to jej doszukiwanie się Żydów po nr pesel to jest żenada głupota i wyraźny dowód na to że człowiek zaślepiony ideologią wszystko pod nią dopasuje. Pewnie dziurę ozonową też zawdzieczamy Żydą bo przecież nikt inny nie emituje szkodliwych substancji:)jak nie zdam egzaminu to też pewnie przez jakiegoś złośliwego Żyda...

ODPOWIEDZ

odp

~stefan

2012-01-25 16:57:26

wpelni popieram Pania Wrobel stefan klajmon bielsko-b

ODPOWIEDZ

rzydek w pesel mam 7

~rzydek

2012-01-25 17:20:59

Biedna,stara,chora kobieta. Powinni ją ubezwłasnowolnic-jest nibezpieczną dla otoczenia nazistką.

ODPOWIEDZ

Biedna kobieta....

~nie Żydówka

2012-01-25 16:47:49

Ludzie,na litość boską,po co te wyzwiska?Przecież to widać i słychać że jest to biedna,chora umysłowo kobieta.Ktoś powinien jej pomóc,namówić na wizytę u psychiatry,ona powinna się leczyć......

ODPOWIEDZ

pojebani rasiści

~ja

2012-01-25 16:37:09

ostro macie pod tymi deklami popaprane

ODPOWIEDZ

"Twórczość" z piekła rodem

~katoliczka

2012-01-25 16:41:50

Gdyby poglądy p.dr nie były tak straszne byłyby śmieszne. To już nie psychoza, to najczystszy obłęd. P.dr powinna natychmiast poddać się egzorcyzmom. To jest najczystszy przykład działania szatana. Lekarz tu już nie pomoże.

ODPOWIEDZ

glupia pizda

~gosc

2012-01-25 16:42:12

do psychiatry z nia i zabrac uprawnienia lekarskie chyba nie chcecie byc leczone przez pojebane babsko

ODPOWIEDZ

lul

~Rzydek

2012-01-25 16:33:43

Ta Halinka to jest jakaś tępa.
   Kim był Jezus?

ODPOWIEDZ

idiotka

~metaxxa

2012-01-25 16:34:34

Właśnie też mam nieprzyjemność ogladania interwencji z udziałem tej pani i tak sobie myślę że wszyscy którzy podpisują się pod strona redwath lub bh w polsce powinni się za tę kobiete wstydzić, i założe się zę 90% z nich ma w swoim peselu 2 7 lub 9 a więc już dawno powinni sobie palnąć w łeb bo są Żydami:)żal że ta kobieta wogóle zajmje jaką kolwiek pozycje w społeczeństwie. Mam w Pesel i 2 i 7 a z tego co mi wiadomo żydówką nie jestem ale kto wie może Pani Halina i za mnie się weźmie

ODPOWIEDZ

AAA!!!!!!!

~anna

2012-01-25 16:36:15

Dziwne, że jej ktoś łba nie ukrecił przy samej dupie. Takie zakały to powinno się ubezwłasnowolnić!!

ODPOWIEDZ

totalny debilizm

~aga

2012-01-25 16:36:34

ta kobieta jest popier...dawno nie slyszalam takich bzdur, powinna sie leczyc psychiatrycznie albo udac sie do egzorcysty.

ODPOWIEDZ

żona hitlera

~marita

2012-01-25 16:30:06

ty faszystko pieprzona jeb**** nij się w łeb !!!!!! co ci ludzie mają w tych łbach jakaś nawiedzona spalić ją !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ODPOWIEDZ

Paparcie?

~Czytacz

2012-01-16 22:28:48

Chyba wam odwaliło, popaprańcy. Niech was szlag jak najszybciej trafi, rasistowskie ścierwa.

ODPOWIEDZ

To chyba jakiś żart

~Ewa Maria

2012-01-16 23:00:13

...ale bardzo niewybredny. Brednie wypisywane przez dr. Halinę Wróbel są haniebne - nie wiadomo, czy dla niej bardziej, czy dla kraju, który ją wykarmił i podarował wyższe wykształcenie w dziedzinie medycyny.
   

ODPOWIEDZ

Halina Wróbel-szczyt głupoty

~venus99

2012-01-16 21:53:51

to zadziwiające,ze ta kobieta ukończyła medycynę.głupota i podłość winny mieć jakieś granice.to dziwne,ze nikt nie zareagował na treści zamieszczone na jej stronie i na liczne,negatywne komentarze jej nieszczęsnych pacjentek.Halina Wróbel jest niebezpieczna dla otoczenia i winna być otoczona troskliwą opieką lekarską.przecież w Rzeszowie są psychiatrzy.

ODPOWIEDZ

Dot. Haliny Wróbel

~Melos Tv

2012-05-31 20:20:25

Żydzi są całym złem tego świata. Od kiedy tylko pojawili się byli przez wszystkich tępieni. To co cały świat jest zły - czy oni? Jak się żydowi powie coś nie po jego myśli, to się jest antysemitom i zbrodniarzem. Pan G. Gross powiedział prawdę o żydach i od razu stał się persona-non-grata wśród żydów, tych samych którzy go przyjmowali jako noblistę z otwartymi rękami. B. Obama mówił w ostatnich dniach o polskich obozach śmierci. Dlaczego A. Rotfeld nie zaprotestował? Bo staremu żydowi było to na rękę. Wałęsa by podniósł takie larum, że cały świat by usłyszał. W USA rządzą żydzi (nikt o tym głośno nie mówi). Uciekający żydzi z Europy w latach 20/30 obawiali się żeby na nowej ziemi obiecanej nie było antysemityzmu. Dlatego rozpromowali obrzezanie jako środek walki ze wszystkimi chorobami jakie zna ludzkość, oraz sposobem najwyższego dbania o higienę. 90% amerykanów jest obrzezanych. Żyd jak umrze chowany jest na stojąco dlaczego? Bo jak Pan ogłosi zmartwychwstanie, to oni będą pierwsi przy Panu. Życzę Pani Halince pomyślności i dalszej wali ze złem tego świata.

ODPOWIEDZ



Wydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.



Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę