Dodawanie komentarza

Do tematu: Obiektywność jest nie medialna

Komentarze do artykułu: Browary Ojca Dyrektora

POKAŻ WSZYSTKIE WĄTKI

Obiektywność jest nie medialna

~JanuNit

2012-02-24 09:27:43

Powinien być w tym artykule link do oryginalnego artykułu. To jedno. Bo My, to nie mamy na celu manipulacji.
   „Z komentarzy pod źródłowym artykułem wynika, że tego typu propaganda nie podoba się nawet największym przeciwnikom redemptorysty z Torunia”. A skąd autor wie, że to byli najwięksi przeciwnicy ojca dyrektora. Noo nie, no tak. Artykuł dobry, przejaskrawienie też czuć. Czasem w GW jest coś kompletnie objechanego, nieuzasadnione oburzenie czy po prostu głupie tematy i do tego link na stronę główną. Przykładowo. Na pierwszej stronie piszą niusa: Budowa karabinu w 15 minut. Po kliknięciu mamy: inny tytuł – „Jak zbudować karabin maszynowy ASG w mniej niż kwadrans”. A cały artykuł to propozycja zrobienia tandetnej zabawki: brzydkiej, niepraktycznej, obciachowej. Co ciekawe artykuł umieszczono w dziale Technologia, a nie we właściwym miejscu dla takich artykułów, w dziale Humor. A posty pod artykułem wyśmiewają pomysł, autora i to jest najciekawsze.
   http://technologie.gazeta.pl/internet/1,113843,11137664,Jak_zbudowac_karabin_maszynowy_ASG_w_mniej _niz_kwadrans.html?v=1&pId=16245782&logged=1&send-a=1#opinion16245782
   

ODPOWIEDZWydawca portalu HOTNEWS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści  zamieszczane przez użytkowników tejże strony. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.Nieprzerwanie od 2004 roku!

PARTNERZY:
Stanisław Michalkiewicz
Nasze kanały RSS:
główny
O NAS:
REKLAMA:
zobacz ofertę